≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czego kobiety naprawdę pragną w łóżku?

Fot. Flickr

Fot. Flickr

1. Śpiesz się powoli, szczególnie na początku. Rozbieraj ją powoli, mów do niej wolno, z przerwami. Pieść ją powoli. Jeśli tak robisz, ona chce więcej i więcej.

2. Seks to nie tylko łóżko. Zaszalej czasem, abyście mieli spotnatniczny seks w miejscu publicznym. Nie chodzi tu o długi seks. Chodzi o wspomnienie, mocną emocję, zagrożenie. Oczywiście uważaj na policję i straż miejską.

3. Pozwól jej czasami całkowicie przejąć kontrolę nad tobą. Tak aby mogła robić wszystko na co ma ochotę. Kobiety mają przedziwne fantazje i chciałyby je czasem zrealizować.

4. Cały czas zmieniaj tempo. Cały czas zmieniaj rytm. Większość mężczyzn stosuje jeden rytm, jedno tempo, jeden kąt natarcia. To usypia kobiety. Pamiętaj, że pochwa jest najbardziej wrażliwa po bokach, a nie w głąb. Dlatego nacieraj pod różnym kątem, na różną głębokość, z różnym tempem.

5. Dawaj jej seks oralny. Tylko rób to zgodnie ze sztuką. Większość kobiet uwielbia jak mężczyzna pieścią ją odpowiednio ustami.

6. To przeciwność punktu 3, czyli totalne zawładnięcie tym co robicie. To ty decydujesz, nie pytasz, nie zastanawiasz się. Po prostu jesteś mężczyzną, który wie czego chce i to robi.

7. Zaczynaj grę wstępną na długo przed seksem. Do tego służy telefon, sms, czy mail działający na wyobraźnię. Zrób tak, aby była napalona kiedy wraca do domu i nie mogła się doczekać aż się na ciebie rzuci.
 

Drogie Panie, pod spodem, w komentarzu dopiszcie, o czym zapomniałem. Tego bloga czyta mnóstwo mężczyzn, więc skorzystajcie z okazji, bo może akurat przeczytają to wasi chłopacy. Potem będzą wiedzieli, czego wam brakuje. Dlatego zostawcie komentarz.

 

{ 5 comments… add one }
 • Ja 11/09/2014, 18:51

  Pamiętaj, że jak w domu jest do zrobienia pranie, kuchnia przypomina sajgon, a na dodatek za 10 min maja przyjść goście to nie ma bata… żadne techniki nie pomogą. 

  Reply
 • Asiek 07/11/2014, 09:45

  Kobiecy sex zaczyna się już w głowie, rozmawiaj, pisz pikantne smsy, uwielbiam literaturę erotyczną, to mnie niesamowicie nakręca. Bawcie się oliwką, balsamem, masaż daje niesamowite odprężenie. Panowie i wydawajcie z siebie czasm jakieś dźwięki mówcie coś do nas bo nie ma nic gorszego niż ciągła cisza lub zamknięte oczy partnera…

  Reply
 • SzczArt 03/01/2015, 08:49

  Mogę z autopsji potwierdzić prawdziwość tych przemyśleń.

  Reply
 • Kasik 06/02/2015, 04:18

  Zgodzę się z Tobą, Uwielbiam jak mój man wysyła do mnie smsy i co bedzie ze mną robił jak juz sie spotkamy, lub dzwoni co pare minut ze nie moze doczekać sie spotkania, Wyobrażnia działa do tego stopnia, ze ja już na spotkanie jade mokra i wystarczy ze mnie dotknie ja juz przezywam orgazm, a potem szczytuję kilka razy i jest cudownie 🙂

  Reply
 • bezik 28/11/2015, 18:26

  Pikanteria gry wstępnej to iloraz zadowolenia ,jestem kobietą i sama siebie czasem zadziwiam czego potrzebuję, zaskoczenia, mruczenia do ucha, czasem pikantnego słówka,
  czy Panowie zdają sobie sprawę, że potarcie,oklepanie penisem po twarzy,sutkach,udach,pupie,wagince (miękkim lub twardym penisem) bardzo podnosi temperaturę w trakcie gry wstępnej?Albo że powinni czasem penisem podrażnić łechtaczkę a dla odmiany penisem lub jądrami pocierać waginę lub użyć jej do otulenia jąder,słyszałam o takich technikach ale nigdzie o takich nie piszą
  i takich nietuzinkowych fantazji,
  oraz spełnienia marzeń wszystkim życzę.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa