≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy dziewczyny mają niegrzeczne myśli?

Fot. Flickr

Czy ona w ogóle myśli o seksie? Jeśli tak, to co takiego?

Jeśli przeczytasz książkę Nancy Friday „Mój tajemny ogród” zorientujesz się, że jako człowiek jesteś w tej połówce, która nie ma praktycznie fantazji seksualnych. Mało tego, jak je masz to są one beznadziejnie słabe w porównaniu do tych, które mają kobiety.

Nie martw się, ja mam to samo, wyobraźnia niby jest, ale nędzna.

Dziewczyny chcą być złe, niegrzeczne. Mają niewiarygodne fantazje o seksie w miejscach publicznych, wielokątach, gwałcie, seksie z kobietą itd.

Jest też sporo kobiet, które będą cię prowokować i mówić ci takie rzeczy, które pokażą ci, że ona potrafi robić naprawdę niegrzeczne rzeczy.

Wiesz czemu to robi? Bo ona też chce zaszaleć, zrobić czasami coś totalnie głupiego. Zrobi to, a potem wymazuje z pamięci.

Faceci skrzętnie liczą ile mieli kobiet. Kobieta liczy tych, w których była zakochana. Jeśli miała w życiu 1000 facetów z którymi miała seks, jeśli ją zapytasz ilu ich miała, powie ci, że 6. W jej przekonaniu będzie to zgodne z prawdą…

Kiedy będziesz widział prowokujące zachowanie dziewczyny, czy prowokujące słowa, wiedz, że to co ona pokazuje to jedno, a to, czego naprawdę chce to drugie.

Bo może po prostu sprawdza, czy jesteś napalonym kolesiem, który zaraz się na nią rzuci. Wtedy ona domyśla się, że jesteś beznadziejnym partnerem, bo każda może cię tak uwieść. Wierz mi, kobiety są baaaaardzo przewrotne.

Jeśli masz stałą partnerkę, najlepiej zapytaj ją o jej fantazje. Ale te dzikie, te których nie mówi nawet najbliższej przyjaciółce, o to, jakie ma niegrzeczne i zboczone sny.

To nie znaczy że ona chce to naprawdę zrealizować. Kobiety uwielbiają fantazjować, więc ona może to nosić całe życie w głowie, ale tak naprawdę niekoniecznie może mieć ochotę fizycznie wypełniać fantazje. To jest właśnie ta przewrotność kobieca, która nie pozwala nam- normalnym facetom, pojąć o co im chodzi. 🙂

{ 5 comments… add one }
 • Agnieszka 17/10/2012, 19:50

  Ja bym napisała,ale sie wstydzę…

  Reply
 • Roman 20/10/2012, 20:44

  Brunet a masz jakiś ulubiony – sprawdzony sposób żeby realizować z kobietami ich fantazje ? Te o których Ci mówią i te które zostawiają dla siebie.

  Reply
  • Brunet 20/10/2012, 20:51

   Romek nie rozumiem pytania.

   Reply
 • Roman 20/10/2012, 21:44

  no chodziło mi czy potrafisz tak przekonać do siebie kobietę żeby Ci wyjawiła te swoje marzenia erotyczne ? Bo w większości wypadków to one raczej zostawiają dla siebie te myśli,

  Reply
  • Brunet 21/10/2012, 07:57

   Głowy nikomu nie otworzę i nie sprawdzę na 100%. Jeśli jednak dostaje nowe wrażenia i wie że to jest dla niej, to tym chętniej się otwiera, bo ma świadomość tego, że tylko na tym zyskuje. Przy czym nie chodzi tu tylko o to żeby usilnie ją zaspokajać. Chodzi też o to, żeby ona realizowała Twoje fantazje…

   Reply

Leave a Comment

Archiwa