≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy polskie dziewczyny są łatwe?

Fot. Flickr
Pytanie, które spędza sen z powiek wielu rodakom, im młodszy tym bardziej. W głównej mierze wynika to z błędnego myślenia, że kobiety nie potrzebują seksu i robią to aby sprawić przyjemność mężczyźnie. Niestety takie przekonanie króluje, stąd też takie pytania.

Jednak naukowcy zrobili badania i żeby nie zastanawiać się więcej, czy wyemigrować na Tajlandię, przedstawiam kilka ciekawych danych.
Żeby mi ktoś nie zarzucił, że pisze herezje na temat Tajlandek. Zarówno w Malezji jak i Tajlandii kobiety są tak wychowywane, aby spełniały wszelkie zachcianki mężczyzn i dogadzały im we wszystkim możliwych strefach życia. Dlatego to tak chętnie cudzoziemcy biorą sobie je za żony.
W sumie to szczególnie Niemcom się nie dziwie, bo ich Helgi urodą w większości nie grzeszą, a wymagania mają nieprzeciętne. Fakt są chlubne wyjątki jakie zaobserwowałem w Monachium, ale chyba jedyne, bo to najbogatsza część Niemiec, więc oczywiste że ściąga najlepsze kobiety.

Wracając do tematu. Bardzo mnie to interesowało i nadal interesuje, więc czytałem różne publikacje. Czytając pamiętniki Casanovy z czasów jego pobytu w Polsce jasno można wywnioskować, że uważał Polki za wyjątkowo chętne oddawaniu się rozmaitym uciechom. Skoro zjechał Europę wzdłóż i wszerz to chyba wie co pisze, Chwalił sobie zresztą to co i wszyscy, którzy przyjeżdżają do Polski, czyli urodę naszych kobiet.

Poniżej statystyka gdzie najłatwiej o jednonocną przygodę a potem mój komentarz. Dane mam tylko, albo aż z 48 krajów, choć już raz pisałem na temat tego gdzie najłatwiej o seks.

15 Portugalia
14 Grecja
13 Hiszpania
12 Polska
11 Włochy
10 Kanada
9 Meksyk
8 Turcja
7 Francja
6 USA
5 Australia
4 Czechy
3 Holandia
2 Niemcy
1 Anglia

Moim zdaniem 2 pierwsze kraje, to dlatego że te kobiety są ykhm powiedzmy piękne inaczej, więc starają się nadziać na cokolwiek. Zaskoczyła mnie Turcja, zdawało mi się że to głównie kraj arabski, a tu niespodzianka.
Najbardziej w tym zestawieniu podobają mi się Czechy, kto był w Pradze wie czemu 🙂
Komentowanie pozostawiam Wam.

Moim zdaniem, to jednak tak naprawdę nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Nawet jeśli będziesz w kraju gdzie kultura i wychowanie zabrania wielu rzeczy, a będziesz po prostu dobry w kontaktach z kobietami, to wierz mi że one zrobią wszystko aby Ciebie mieć.

Ponieważ: kobiety kochają seks tak samo jak my, jeśli nie bardziej.

Mam przykład po sobie i po moich znajomych. Dlatego kilka z tych przykładów. Po sobie pamiętam jak kiedyś wyjeżdżałem na chwilę do Tunezji na wakacje, ostrzegano mnie żeby nawet nie myśleć o arabkach. Jeśli bym którąś się zajął to albo by mnie zlinczowano, albo musiałbym się z nią ożenić. I co? Teoria sobie a praktyka sobie, w każdym razie mam piękne wspomnienia z pewną Omeną…

Jeszcze o krajach arabskich, gdzie faceci w niesamowity sposób podporządkowali sobie kobiety. Przykład Iranu. Mój przyjaciel poznał pewną Irankę, kobieta z klasą i wykształcona. Z seksu nici, no chyba żeby jej zasponsorował operacje, aby ponownie stała się dziewicą. Ale kobieta jest tak nim zauroczona, że szuka męża, żeby ją rozdziewiczył, to wtedy będzie mogła się oddać mojemu przyjacielowi…

Kolejny przykład, który pokazuje, że słupki statystyk i badań to jedno, a praktyka drugie.
3 lata temu z moimi przyjaciółmi  i niejakim Zanem Perrionem spędzaliśmy tydzień w Kijowie. To co tam robiliśmy to nieważne 🙂 chodzi o to co opowiadał nam ZAN. Mówił o tym, że jak dla niego najpiękniejszym miejscem jeśli chodzi o kobiety i ich temperament jest Kolumbia. Dodam tu, że ZAN wg różnych rankingów od lat jest w top10 najlepszych uwodzicieli świata.
ZAN mówi, że kiedykolwiek tam jest, to jednego wieczoru normą jest to, że na imprezie u znajomych ma 6-8 kobiet. Wychodzi z jedną, wraca po kolejną.

O kobietach z Ameryki Południowej słyszałem już z niejednych ust i komentarze były podobne. Tamtejsze kobiety łakną seksu z białymi, po to aby mieć "bielsze" dziecko. Więc biały, jest tam niezwykle pożądanym towarem. Może pojadę w przyszłym roku, sprawdzę i dam znać.

{ 6 comments… add one }
 • adam 16/02/2011, 01:38

  nr 3 holandia – to tam sa najbrzydsze

  a co do niemiec… monachium i wszystko jasne. to jest bawaria – niemcy to nie jest jednolity naród tak jak by się powszechnie wydawało.

  Reply
 • ziti 05/10/2011, 11:26

  Zwiedziłem trochę świata i Polki są nr jeden pod względem urody.Jest to widać na ulicach.
  Np w Anglii na pierwszy rzut oka widać czy idzie angielka czy polka :).
  Ach te nasze kobiety 🙂

  Reply
  • Brunet 05/10/2011, 19:45

   Jest nieźle, jak dla mnie Ukraina jest nr 1 🙂 pojedź do Kijowa.

   Reply
   • Piotr 30/01/2014, 22:04

    nie byłem, byłem tylko na bułgarii. jest moc. polki mnie jednak trochę deprecjonują, takie mam wgrane przekonanie :/

    Reply
 • Prawdziwy 08/02/2014, 23:10

  W angli wiadomo że najłatwiej i to z takimi z dobrym wyglądem i zdarzają się takie co bierzesz tego samego dnia od pozania na seks a ostatnio przed tobą robiła może pare miechów temu z partnerem stałym zwiazku , więc jest dobrze z takimi , a w angli polki za pieniądze dają szybko a jak wracają do nas to udają grzeczne że ona nie taka i że trzeba czekać na nią nie wiadomo ile !

  Reply
 • Anonim 12/03/2015, 23:44

  Przepraszam. . Za znacznie ze nie wszystkie Polki .. Panie .. Prawdziwy..

  Reply

Leave a Comment

Archiwa