≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy Wiesz Co To Jest Aqua Sex?

Pisałem w poprzednich artykułach na temat problemu nudy w sypialni oraz przeróżnych upodobań seksualnych. Jeśli doświadczyłeś nudy w sypialni to wiesz jak to może być poważny problem. Nie ma wtedy innego wyjścia i jak poszukać innych rozwiązań w twoim życiu erotycznym, począwszy od gry wstępnej po sam stosunek. Niektóre pary dla urozmaicenia swojego pożycia decydują się wyjść poza sypialnie i uprawiają seks w przeróżnych miejscach.

 

Daje im to pewnie nowe emocje a nawet ekscytacje, co skutecznie przepędza nudę z ich sypialni. Istnieje jednak pewna część ludzi, którzy uprawiają seks w bardzo różny sposób oraz nietypowych miejscach nie tylko z powodu znużenia tym z robią w sypialni. Bywa i tak, że pewne miejsca czy sposoby uprawiania seksu po prostu im odpowiadają.

Czy słyszałeś kiedykolwiek o tzw. aqua seksie? Jest to seks, który uprawia się w wodzie lub w jej pobliżu. Jak wiele innych nietypowych rodzajów seksu aqua sex daje uprawiającym go parą dreszczyk emocji oraz powiew świeżości poprzez jego nietypowość. Za typowy seks uważa się chyba wyłącznie ten uprawiany w sypialni.

Aqua sex oprócz sporej dozy przyjemności stawia przed uprawiającymi je parami pewne wyzwania. Po prostu penetracja w wodzie jest trudniejsza niż a tradycyjnym seksie. Są jednak pewne wypróbowane sposoby by sobie z tym poradzić. Weterani agua sexu uprawiają go zarówno w domu np. pod prysznicem czy w wannie, w basenie, jacuzzi a także w terenie, rzece, jeziorze czy nawet w morzu.

Jeśli jednak dopiero zaczynacie swoja przygodę z „wodnym seksem” to proponuje zacząć go jednak w domu. Jest to zarówno wygodniejsze, łatwiejsze jak i po prostu bezpieczniejsze.

Według wypowiedzi par uprawiających „wodny sex” stosunek w wannie lub pod prysznicem jest równie gorący i przyjemny jak ten w sypialni.

Jednak podobnie jak w seksie tradycyjnym warto rozpocząć współżycie od dobrej gry wstępnej. Można ją rozpocząć po prostu od wzajemnych pieszczot w łazience. Co ciekawe już sam widok, która spływa po nagim ciele działa podniecająco i to zarówno na kobiety jak i mężczyzn. Pary uprawiające aqua sex cenią sobie wzajemne mycie ciała delikatnym płynem do kąpieli. Panom z pewnością przypadnie do gustu mycie zwłaszcza w okolicach wewnętrznej części ud, brzucha i klatki piersiowej.

Znakomitym sposobem jest masowanie całego ciała ale z pomijaniem narządów płciowych. Gdy podniecenie będzie na odpowiednim poziomie po opłukaniu narządów płciowych można np. uprawiać sex oralny lub stymulować się dłońmi.

Każda odpowiedzialna para myśli o odpowiednim zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą lub chorobami wenerycznymi. Niestety w „wodnym seksie” z tym są pewne problemy. Wynikają one z wpływu wody na prezerwatywę. Problemem może być np. założenie jej w wodzie.

Manewrowanie prezerwatywą podczas jej zakładania jest dla wielu dość trudne. Poza tym istniej ryzyko, że kondom się zsunie. W wannie lub jacuzzi jest czasami wysoka temperatura, która nie wiadomo, w jaki sposób wpłynie na prezerwatywę. Szczególnie początkującym warto zalecić ograniczenie się do pieszczot w wodzie a stosunek zostawić na potem.

Seks bez zabezpieczeń prezerwatywą można ewentualnie zaproponować stałym parom oraz tylko wtedy, gdy mają absolutną pewność,ze nie mają żadnych chorób wenerycznych.

Uprawiając aqua sex należy koniecznie pomyśleć o bezpieczeństwie swoim i partnera. Z pewnością bardziej bezpieczny jest seks w wannie, basenie czy jacuzzi niż w jeziorze, rzece czy morzu. Zagrożenia podczas seksu wodnego na łonie natury to głównie infekcje czy otarcia np. od piasku. Naturalnie zabezpieczenia obowiązują też podczas seksu na łonie natury. Warto pomyśleć o założeniu prezerwatywy przed wejście do wody.

Trzeba wiedzieć, że woda wypłukuje naturalny śluz, który pojawiają się pochwie kobiety podczas podniecenia. Jest on konieczny do odbycia normalnego bezbolesnego stosunku. Trzeba, więc dodatkowo zastosować lubrykanty dostępne w aptekach czy drogeriach.Aby prawidłowo zadbać o zdrowie intymne trzeba regularnie stosować specjalne środki do higieny intymnej.

Nie jest prawdą, że woda nawilża pochwę kobiety. Ona wręcz ją wysuszy. Z tego powodu warto stosować lubrykanty na bazie silikonu a nie te wodne. Przy korzystanie z zabawek erotycznych warto sprawdzić, że użyty w nich materiał jest zgodny z lubrykantem, którego używacie. Uprawiając seks w łazience trzeba uważać na środki chemiczne, które tam są, ze względu zarówno na możliwość poślizgnięcia się oraz uszkodzenia prezerwatywy przez kontakt kondomu z tymi środkami.

Seks w łacince lub jacuzzi zaleca się raczej u siebie w domu a nie np. w hotelu. To ze względu na ryzyko niestarannego ich wyczyszczenia. Skutkiem tego mogą być przykre infekcje bakteryjne. Jeśli chodzi o wybór pozycji to warto wybrać te, w których oboje partnerzy maja stopy na podłodze. Jeśli macie dużą wannę warto wypróbować różne pozycje na siedząco i klęcząc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 1 comment… add one }
  • joseph 12/05/2017, 00:34

    please can i be informed in english ?? thank you

    Reply

Leave a Comment

Archiwa