≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Dlaczego lubisz seks oralny…

seksoralny

Wiem, głupie pytanie. Lubię, bo lubię i już. 🙂

Ostatnio coraz więcej piszę się i mówi o miłości francuskiej, czyli seksie oralnym. Jest on bardzo popularną formą uprawiania seksu, choć oczywiście w każdym kraju jest z tą popularnością inaczej. W Polsce co drugi mężczyzna i co czwarta kobieta przyznaje się, że lubi seks oralny. Jednak czynnie uprawia go tylko 15% Polaków.

Tak więc, nie jesteśmy w czołówce krajów europejskich, jednak wraz z otwarciem się na zachód jego popularność będzie prawdopodobnie wzrastała. Pisałem już na swoim blogu o ewentualnych zagrożeniach podczas seksu oralnego, jednak tym razem chciałby zająć się jego niewątpliwymi zaletami.

Jak widać z podanych wyżej statystyk, w Polsce chętniej uprawiają go mężczyźni niż kobiety. Ma to związek zarówno z wychowaniem, jak i przekonaniami. Niezaprzeczalnym jednak faktem jest to, że może on dać niezwykłą rozkosz mężczyźnie, jak i kobiecie. Dlatego coraz bardziej jest popularna pozycja 6/9 (ja sam nie jestem jej zwolennikiem).

Ma ona dla wielu zasadniczą zaletę w postaci jednoczesnego odbierania i dawania rozkoszy. Ten rodzaj seksu jest polecany raczej dla stałych partnerów, którzy znają swoje ciała i potrzeby, bądź dla wprawnych kochanków oraz pary otwarte na eksperymenty. Istnieją pary, które wolą jednak oral przemienny z tego względu, że odbiór tak wielkiej rozkoszy podczas pieszczenia genitaliów uniemożliwia im jednoczesne pieszczenia partnera.

Pieszczoty językiem, ustami, czy zębami mają też tę zaletę, że przy odrobinie wprawy są łatwe do kontrolowania, a co za tym idzie łatwe dla precyzyjnego zaspokajania potrzeb partnera. Panowie, którzy mają kompleksy małego penisa, a są wprawni w miłości francuskiej mają poczucie komfortu i pewności siebie.

Mężczyźni biegli w seksie oralnym potrafią dawać kobietą tak niezwykłe przeżycia, że bez przesady można powiedzieć, iż są dla nich bezcenni. Kobieca łechtaczka organ stworzony wyłącznie do seksualny przyjemności może być znakomicie stymulowana za pomocą języka, warg oraz zębów. Można ją stymulować znaczniej łatwiej i precyzyjniej niż penisem.

Jak w każdej dziedzinie życia, tak i w seksie polecana jest wprawa. Dlatego też warto polecić ten rodzaj miłości wprawnym kochankom, a mniej zaawansowanym można zasugerować ostrożność w oralu oraz najpierw rozmowę na temat wzajemnych oczekiwań. Nieumiejętne posługiwaniem się językiem czy ustami podczas seksu oralnego może sprawiać ból partnerowi.

Panowie powinni pamiętać o tym, że łechtaczkę można stymulować tylko, gdy kobieta jest bardzo podniecona, a łechtaczka jest przekrwiona i mocno nawilżona. Nawet w takich sytuacjach wiele kobiet woli stymulację miejsc wokół łechtaczki niż jej bezpośrednie pieszczenie. Jest ona po prostu mega wrażliwa.

Do arsenału narzędzi w oralu warto dodać umiejętne pieszczenie palcami. Można to robić zarówno pieszcząc kobietę jednocześnie ustami czy językiem, bądź samymi palcami. Umiejętnie używane palce dają mężczyźnie duży komfort precyzyjnych pieszczot, jak i bardzo skutecznie stymulują wrażliwe miejsce na ciele kobiety.

Pieszczoty palcami nie dają oczywiście takich doznań mężczyźnie, lecz oral jest często stosowany jako przygotowanie do stosunku lub stosowany naprzemiennie. Reasumując, seks oralny jest tak popularny, ponieważ daje niezwykłe doznania obojgu partnerom oraz umożliwia bardzo szerokie możliwości pieszczot.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa