≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Fuj Co Za Niemiły Zapach

Dziś zajmę się trochę niedocenianym zmysłem człowieka, czyli węchem. Jeśli mówimy o tym zmyśle to na ogół kojarzy się ze zwierzętami np. psami. Tymczasem ten zmysł również u człowieka pełni istotne rolę. Jest tzw. zmysłem pierwotnym. Jego ośrodki są kontrolowane przez najstarszą cześć mózgu tzw. mózg gadzi.

 

 

Zaraz, zaraz a co to ma do seksu i relacji męsko-damskich? Bardzo dużo inaczej bym o tym nie wspominał. Jak idziesz na randkę z dziewczyną, która ci się spodobała to pewnie nie tylko schludnie chcesz się ubrać, ale i w miarę ładnie pachnieć. Zgadłem? Na pewno dokładnie się myjesz i używasz jakieś wody po goleniu i dezodorantu (bez przesady).

 

 

Słusznie, ponieważ niemal wszystkie kobiety mają bardzo wyczulony węch. Na jego podstawie oceniają (podświadomie) czy określony mężczyzna jest dla nich atrakcyjny czy nie. Wierz mi żadna kobieta nie zaakceptuje faceta, który będzie niemile pachniał czy wręcz śmierdział. Nie powie ci być może tego wprost ale albo szybko się ulotni z randki albo nie przyjdzie na następną.

 

 

Zmysł węchu informuje ludzi czy ktoś jest dla nas miły, atrakcyjny seksualnie. Oczywiście nie decyduje o tym wyłącznie zapach, ale jest naprawdę ważny. Dla nas facetów węch jest trochę mniej istotny w dobrze partnerki, ale też mam swoje znaczenia. My jesteśmy zdecydowanie wzrokowcami.

 

 

Poza tym zarówno my jak i zwierzęta wydzielają tzw. feromony czyli substancje bez zapachowe (odbierane podświadomie), których celem jest zwabić osobnika płci przeciwnej.

Badanie nad feromonami ciągle trwają. Wzbudzają one bardzo wiele emocji. Istnieje już sporo firm, które oferują „cudowne” zapachy z feromonami, które mają skutecznie zwabiać niemal każdą atrakcyjna kobietę.

 

 

 

Mają one być tak (rzekomo) skuteczne, że żadna kobietę nie oprze się mężczyźnie, który używa takich „perfum”. Nie będę się tutaj dyrektywnie wypowiadał o skuteczności ludzkich feromonów niech każdy, kto tego potrzebuje lub jest ich ciekaw wyrobi sobie na ten temat własne zdanie.

 

 

Moim zadaniem warto dbając o swój naturalny zapach skoncentrować się na prawidłowej higienie ciała i bardzo oszczędnie używać sztucznych zapachów. Mogą one tłumić naturalne ludzkie feromony, a chyba nie o to chodzi. Wiadomo już, że ludzkie feromony znajdują się w pocie. Dlatego zbytnie go usuwanie niekoniecznie jest dobrym pomysłem.

 

 

Nie oznacza to by mężczyzna przed randką poszedł intensywnie ćwiczyć czy biegał i taki spocony szedł na nią. Nadmiar zapachu potu z pewnością nie jest przyjemny. Zresztą inny jest zapach potu zdrowego człowieka a inny, który ma pewne schorzenia. Ten drugi może być bardzo nieprzyjemny.

Bardzo istotną rolę odgrywa nieprzyjemny zapach z ust. Wiąże się on na ogół z kłopotami z uzębieniem lub chorobami przewodu pokarmowego. Oba te problemy można skutecznie usunąć. Reasumując zadbaj o przyjemny zapach swojego ciała a poważnie zwiększysz swoje notowania nie tylko w relacjach męsko – damskich, ale także zawodowych czy towarzyskich.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa