≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Gentelman Czy Zimny Drań?

Od dawna słyszę od wielu ludzi, ze kobiety kochają drani. Z drugiej strony wiadomo powszechnie, że kobiety uwielbiają gentelmanów. A może to nie chodzi o te same kobiety?

Niekoniecznie. Dlaczego? Powód jest prosty. Co innego umysł racjonalny a co innego emocje, wręcz pierwotne instynkty. Twierdzisz, że przesadzam? Na pewno?

Widzisz czytelniku, dla wielu ludzi własne intymne pragnienia, zachowanie, potrzeby, a zachowania społeczne, wręcz presja społeczna to dwa różne światy. Ktoś kiedyś powiedział, że „ludzie, co innego myślą, co innego mówią i co innego robią” i to jest niestety prawda. Tak wiem to generalizacja i nie wszystkich to dotyczy. Jednak mnie w tej chwili interesuje większość.

Wracając do relacji męsko-damskich pewnie chcesz wiedzieć czytelniku, jakim trzeba być by mieć największe powodzenie u kobiet? Niestety nie dam ci na to gotowej recepty. Kobiety są różne, wiec różnie myślą, mają różne pragnienia i potrzeby. Prawda jest taka, ze dobry uwodziciel do „inteligentny kameleon” Potrafi on szybko rozpoznać typ kobiety, przeistoczyć się w takiego, jakiego ona pragnie i pokazać, ze potrafi jej dać to, czego ona oczekuje.

Można powiedzieć pół żartem pół serio, że skuteczny uwodziciel to zimny drań z klasą. Oczywiście wszystko zależy, co rozumiemy przez słowa drań i mężczyzna z klasą.

Z pewnością pisząc drań nie mam na myśli mężczyznę, który z rozmysłem krzywdzi kobiety. Można i warto je jak to mówi młodzież ”zbajerować”, ale nie wolno oszukiwać. Ja nigdy nie obiecuję kobietom czegoś, czego nie zamierzam spełnić i nie mówię, ze jest jedyna jak wcale tak nie myślę.

Jednak jak jestem z kobieta to traktuję ją jak księżniczkę. Dbam by przy mnie czuła się jak najlepiej, by czuła się wyjątkowo i dobrze się bawiła. Jednak jej nadmiernie nie nadskakuję i spełniam każdej zachcianki i nie pozwalam jej wodzić się za nos. Kobiety kochają facetów dominujących, pewnych siebie, a nie chłopców na posyłki. Możesz mi wierzyć, ze każda inteligentna kobieta doceni taką postawę.

Gdy będziesz w towarzystwie kobiety dominujący, pewny sobie i to ty będziesz ją prowadził to uruchamiasz w niej bardzo pierwotny archetyp wojownika-samca. Wtedy ona ci ulega, ponieważ czuje, ze może ci zaufać i czuć się przy tobie bezpiecznie. To absolutnie dominujące kobiece potrzeby. Zaufanie i potrzeba bezpieczeństwa.

A co ze sferą seksualną? Drań czy gentelman? Na pewno nie możesz być chamem w sypialni, bo to już niedopuszczalne przegięcie dla kobiet. Z pewnością warto być dominujący, nieco szorstki(jak ona to lubi) i np. niekiedy możesz spróbować użyć nieco „niegrzecznego słownictwa” To jednak zależy już od upodobań konkretne kobiety. Niektóre niegrzeczne słówka rozpalają a niektóre to razi.

Z pewnością warto byś swoim postępowaniem, słownictwem i postawą umiał poruszać emocje u kobiet. Od zainteresowania, zaufania, poprzez poczucia bezpieczeństwa aż po pożądanie. Abyś tak był odbierany przez kobiety warto być może byś był gentelmanem jak i „zimnym draniem” Trzeba być po prostu skutecznym i inteligentnym.

Obrazowo pogodzeniem postawy gentelmana z „draniem” jest przykład dawnego całowania dam w dłoń. Ona podawała dłoń a on nisko pochylając głowę brał jej dłoń i całował. Za niegrzeczne uważane było zachowanie, w którym mężczyzna nie skłaniał się nisko tylko brał rękę damy i wyprostowany podnosił do swoich ust jej rękę i wtedy całował

Ty w przenośni masz tak właśnie robić. Szacunek tak, poddaństwo nie.

 

{ 2 comments… add one }
  • vm 05/01/2017, 17:00

    Tak. Skuteczny uwodziciel wyczuwa kobiety i umie się do nich nastroić. Niektórzy mają to we krwi. Rodzą się z tym. Inni zdobywając doświadczenie uczą się tego z czasem. No, ale żeby uwieść, to trzeba mieć kogo. Tak, żeby było to duże wyzwanie. Coś naprawdę trudnego.

    Reply
  • kekis 12/01/2017, 21:54

    Czy jesteś teraz w związku brunet?

    Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa