≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ile trwa przeciętny stosunek?

Jestem pewien, że zastanawiałeś się ile trwa przeciętny stosunek. Tak jak każdy zastanawia się czy jest w sam raz, czy może za krótko, a może za długo.
Pewne jest jedno- to ile trwa, zależy od mężczyzny.

Napiszę więc niżej jak to wygląda w praktyce na podstawie badań.

Badania na ten temat prowadzono od czasu kiedy naukowo zaczęto się interesować seksem. Czyli od niedawna, bo od lat 50-tych ubiegłego wieku.

Podam więc aktualne badania. W Polsce tym tematem zajmował się prof. Izdebski. Ustalił on, że czas trwania stosunku jest różny w różnych regionach kraju. Są takie, gdzie trwa to 11 minut ( np. w świętokrzyskim) albo prawie 18 minut (np. w dolnośląskim). Czasem trwania stosunku określa się czas od momentu rozpoczęciu penetracji do wytrysku.

W Stanach tematem zajmowali się seksterapeuci- Eric Corty i Jenay Guardiani. Co prawda na niewielkiej próbie osób, bo tylko na 50 partnerach, ustalili, że norma to 3-7 minut. Oczekiwany czas to 7 do 13 minut. Za krótki to 1-2 minuty, a za długi- od 10 do 30 minut.

Co ciekawe, zarówno nasz rodzimy badacz, jak i ci wspomniani wyżej zauważają, że co roku ten czas się skraca o minutę (średnio dla każdej populacji). Hmm… jak tak dalej pójdzie to ciekawe co będzie za 10 lat (0 minut?).

Badania badaniami, a pozostaje to z czym spotykamy się na co dzień. Dla faceta, jeśli ma atrakcyjną partnerkę to im dłużej, tym lepiej, bo po prostu ma więcej frajdy. Nie zawsze się jednak da. To akurat przez problem tego, że po kilku minutach seksu, kobieca pochwa jest po prostu luźna. Wtedy trzeba zastosować trik seksualny o jakim kiedyś pisałem.

Tradycyjny akt seksualny kończy się wytryskiem mężczyzny i tym samym jest to koniec stosunku. W tantrze nie ma wytrysku mężczyzny, więc stosunek może trwać dowolnie długo. Może nie do końca, bo można "zatrzeć" kobietę lub nie mieć na tyle siły. Na jedno i drugie jednak jest metoda. Tantrycy wiedzą co robić, żeby nie było takiego efektu, a każdy inny może użyć lubrykantu. Nad formą zaś zawsze można popracować.

Za to mamy jeszcze drugą stronę medalu i przedwczesny wytrysk. Jest mnóstwo mężczyzn, którzy kończą nawet po kilku sekundach. Na to też lekarstwem są metody tantryczne. Po 3-4 tygodniach treningu jaki podaję moim kursantom, mogą oni uprawiać seks dowolnie długo.

Skoro już wiesz, że możesz uprawiać seks tak długo jak chcesz, pytaniem jest ile tego seksu chce kobieta?

Odpowiedź nie jest prosta. Jeśli ty lub ona macie ochotę na szybki numerek w przymierzalni to nie będziecie tego robić godzinę, ale szybko i konkretnie. Z kolei długi seks, trwający ponad 30 minut dla wielu kobiet może być po prostu nudny. O ile nie wiesz co z nią robić i jak ją rozpalić tak, że ona sama będzie chcieć jak najdłużej.

Wielu facetom wydaje się, że skoro już są facetami i mają penisa to wystarczy im to do tego, żeby mieć dobry seks. Tak myślą do czasu kiedy kolega im nie podpowie jakiegoś triku albo czegoś nie przeczytają przypadkiem w gazecie. Wtedy nagle okazuje się, że nie tylko oni mogą mieć większą frajdę, ale też dawać lepsze wrażenia kobiecie. Najlepsze jest to, że takich trików i technik jest tysiące.

Średni czas stosunku to 7-11 minut. Jeśli mieścisz się w tym zakresie, jesteś w normie. Jeśli cię to zadowala i twoją partnerkę także, jest ok.

Jeszcze jedno. Napisałem, że czas stosunku zależy od mężczyzny. Jednak nie do końca. Są bowiem kobiety, które mają swoje sposoby na to, aby ten czas skrócić do minimum. Tylko dla nich czas to pieniądz. Niemniej i tak kończy się to w jeden sposób. Chyba, że słyszałeś o takim przypadku, że dziewczyna po orgazmie mówi do chłopaka: "ja już skończyłam, zejdź ze mnie".

{ 6 comments… add one }
 • Zaciekawiony 12/08/2011, 07:35

  Piszesz, że średni czas stosunku to 7-11 minut.
  Ten czas to jest od penetracji do wytrysku mężczyzny czy zaczyna się go liczyć wcześniej?

  I drugie pytanie. Czy te ćwiczenia tantryczne o których piszesz są gdzieś opisane czy to na twoich płatnych kursach uczysz?

  Reply
  • Jack_Komputery 13/08/2011, 12:02

   Czas od penetracji do końca. Co do ćwiczeń tantrycznych, tak uczę tego na kursach.

   Reply
 • jeremy 12/08/2011, 07:47

  Te statystyki rzeczywiście troche zatrważają. Szczególnie, że niektorzy ankietowani uważaja że czas powyzęj 10 min to już za długo. Jednak warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze populacja ankietowanych trochę za mała. Nie wiadomo jaki przekrój społeczny ona reprezentuje. Po drugie ciężko wszystko razem łączyć w jednej ankiecie. Czyli tak jak piszesz szybkie numerki w przebieralni i sex w domu kiedy jest czas i nikomu sie nie spieszy.

  W każdym bądź razie na pewno warto edukować się w sferze seksu i odkrywać nowe drogi, eksperymentować, wtedy zarówno my jak i partner/partnerka na nudę i monotonię narzekać nie będziemy. Nie można być leniwym 🙂

  Reply
 • Finezja 18/08/2011, 16:26

  Większość ludzi fantazjuje o seksualnym maratonie…..lecz jakby takie maratony mieliby odbywać z dużą częstotliwością to: nie byłoby tyle z nich frajdy, spowszedniałyby, albo stały sie poprostu nudne.
  Także myśle, że tantre- jej techniki przedłużania stosunku należy stosować jako taki rarytas ( a nie na codzień)…..na przemian z "szybkimi numerkami" 🙂
  No chyba że tak się osoby dobiorą że długość i czestotliwośc takich zbliżeń będzie cały czas dla nich frajdą 🙂

  Reply
  • Brunet 19/08/2011, 08:12

   Masz racje. Miej też na uwadze to że jeśli bardzo lubisz seks, to będziesz wolała go mieć z daną osobą np 40 minut, a nie 5.
   Jest też taka możliwość, że dana osoba może od początku trafić na takiego partnera z którym seks normalnie trwa długo i będzie po prostu myślała że to norma i tak ma być.Nawet nie będzie się nad tym zastanawiać.
   Jeśli ten seks jest naprawdę super, to chyba oczywiste że im dłuższy tym lepiej.

   Reply
 • marcin 26/12/2012, 21:47

  czy slyszalem o takim?? moja ex mi tak moiwla hehe dlatego jest moja ex 😉

  Reply

Leave a Comment

Archiwa