≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Inspiracja

Pisząc dla ciebie artykuły na blogu często przytaczam sytuacje z mojego życia czy innych ludzi. Zdarza się też, że opisuję jakieś ciekawe sytuacje, sentencje z filmów czy literatury. Wszystko to były sprawy, które stały się inspiracją dla tematów poruszanych w moich artykułach. Czy zawsze inspiracja zewnętrzna jest zawsze potrzebna by zacząć działać? Na pewno nie.

 

 

Jednak często jest bardzo przydatna w różnych sytuacjach. Słowo inspiracja to inaczej mówiąc natchnienie, impuls dający zapał twórczy, wpływ wywierany na kogoś, sugestia. Często używa się jej, gdy brak pomysłów lub wizja jest niezupełnie czytelna. Inspiracja musi być oczywiście zgodna z nami tzn. z naszymi uczuciami, wartościami, sposobem myślenia itd.

 

 

A właściwej, w jakich dziedzina życia potrzebujemy inspiracji. Właściwie w niemal każdej. W życiu zawodowym i prywatnym. Naturalnie także w relacjach męsko – damskich. Sprawy intymne nie są tutaj wyjątkiem. Gdy w sypialni wieje nudą i rutyną ciekawy inspirujący pomysł zaaprobowany przez obojga jest często bezcenny.

 

 

Ale wrócimy na początek. Zanim para będzie w sypialni to musi się najpierw poznać, porozmawiać, musi zaistnieć wiele emocji itd. Ale jak zagadać, jak rozmawiać, dotykać itd. Jest wiele poradników, szkoleń i gotowych inspiracji. Tylko je wdrożyć w życie i po kłopocie.

 

 

No niezupełnie to takie proste. Najważniejszy warunki w używaniu inspiracji to naturalność i zgoda ze sobą i inteligencja w doborze pomysłów. Poza tym niekoniecznie muszą to „pomysły” czyjeś z zewnątrz. Możesz wymyślić czytelniku sam, jakaś ciekawą historię, dowcip, sentencje. Ważne są oryginalność, działanie na wyobraźnie i emocje.

 

 

 

Jak będzie twój autorski pomysł to unikniesz tym samym sztampy i powtarzania się. Nie chodzi, więc o małpowanie tego, czego się nauczysz z książek czy szkoleń, ale właśnie o inspirowanie się nimi. Maja być tylko (albo aż) iskrą wyzwalaczem, na których to zbudujesz swoje pomysły. Wierz mi używanie oklepanych „otwieraczy” , komplementów, historyjek to doskonała droga do porażki.

 

 

Jak jesteś osobą nieśmiałą i przeżywasz tremę na randce to przygotuj kilka swoich oryginalnych pomysłów na zagadanie, rozmowę itd. Ale nie rób to przez cały czas a po prostu rozmawiaj, baw się dobrze na zasadzie zobaczmy, co się stanie. Ale ona ci się tak bardzo podoba i boisz się, że się przed nią zbłaźnisz?

 

 

A czy musisz się koniecznie zbłaźnić czy źle wypaść w jej oczach? Na pewno nie. Większa szansa, że stracisz w jej oczach jak będziesz sztuczny i sztywny. Na ogół dziewczyny są tolerancyjne i nie oczekują księcia z bajki choć na pewno mają swoje oczekiwania. Tak więc o ile nie zrobisz poważnej gafy to z pewnością wszystko będzie ok.

 

A ty czytelniku co myślisz o roli inspiracji w stosunkach z dziewczynami? Co cię zaisprowało tak, że poprowadziło do celu? Podziel się proszę ze mną w komentarzu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa