≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak poznać kłamstwo?

fot. Flickr

Pisałem kiedyś o tym jak poznać zdradę. Wywołało to sporo zamieszania. Teraz więc prościej: jak sprawdzić czy ktoś kłamie? Obawiam się, że to działa w dwie strony, więc ty sprawdzisz czy ona kłamie, ale też ona będzie to wiedzieć, o ile to przeczyta.

Nie chodzi o to, że nos się wydłuża, choć obrazek by na to wskazywał. Jednak jeśli ktoś zazwyczaj jest blady, a tu w pewnym momencie jego nos zaczyna czerwienieć, jest to ewidentna oznaka kłamstwa. Taki nos zaczyna wyglądać jak taki jak u kogoś, kto nadużywa alkoholu. To nie jest tylko czubek nosa, ale obszar między brwiami w dół do czubka nosa.

Drugi łatwy do zauważenia obszar to uszy. Obserwuj je, jeśli będą zachowywać się tak samo jak nos, znaczy to dokładnie to samo.

Jeśli chcesz zauważyć te objawy, musisz na dany temat porozmawiać przynajmniej minutę, a zobaczysz je w pełnej krasie. Chyba, że twoja partnerka to murzynka, wtedy będzie to trochę trudniej zauważyć.

Jeśli tego nie wiesz to nie zwracasz na to uwagi i po prostu nie zauważasz. Jednak jeśli wiesz, możesz to wykorzystać. Choć myślę, że niektórych rzeczy po prostu lepiej nie wiedzieć i nie pytać…

{ 7 comments… add one }
 • Finezja 18/08/2011, 16:51

  Ja słyszałam ociekawych oznakach spowodownaych kłamstwem
  Mianowicie emocja fałszywa przejawia się asymetrycznością mimiki naszej twarzy. Zaś emocja prawdziwa jest w pełni symetryczna.

  Reply
  • Brunet 19/08/2011, 08:10

   Takich sposobów jest wiele, chociażby to w którą stronę kieruje się wzrok. Jednak to można oszukać. To co opisałem jest poza kontrolą.

   Reply
 • Maciej 02/09/2011, 09:24

  Prawdziwy klamca i z tym sobie moglby poradzic. Nie zawsze podczas klamania komus czerwienieja uszy i nos. szybkie mruganie, ruch lewym barkiem, zla mimika twrazy, emocja trwa 1 sekunde.

  Reply
  • Brunet 04/09/2011, 19:21

   Normalny człowiek sobie z tym nie poradzi. Musiałby być super szkolony agent szpieg, którego ucza kontrolować ciśnienie krwi. Bardzo mało osób potrafi takie rzeczy robić na zawołanie. Pewnie garstka na całym świecie.

   Reply
 • Charlotte 20/11/2011, 11:21

  czy pisze Pan o kłamstwie w jakimś artykule szerzej??

  Reply
  • Brunet 20/11/2011, 21:48

   Nie piszę, ale może jeszcze parę trików opiszę.

   Reply
 • Film 13/04/2012, 07:58

  Kłamstwo łatwo jest wykryc gdy zna się kogoś dobrze , ja poznaję nawet po głosie w telefonie .
  Jednak , jeśli kogoś nie znamy , to nie jest to już takie łatwe.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa