≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak poznać na pierwszy rzut oka czy ma orgazm pochwowy?

Fot. Flickr

Czy wiesz, że na podstawie tego jak kobieta się porusza można poznać czy przeżywa ona orgazm pochwowy?

Zrobiono nawet na ten temat badania naukowe. Wykonał je niejaki Stuart Brody ze szkockiego uniewersytetu.

Zrobiono ankietę wśród studentek i potem nakręcono kamerą ich sposób chodzenia w miejscu publicznym.

Efektem badania było stwierdzenie, że jak najbardziej można to poznać po sposobie chodzenia. Tylko nie wiem po co robiono do tego badania. Mój kumpel nie rozpocznie znajomości z obcą kobietą jeśli nie chodzi ona w szpilkach. Już dawno zauważył, że takie kobiety są bardziej seksualne. Akurat na to naukowcy mają takie wyjaśnienie, że chodzenie w szpilkach powoduje zwiększony przepływ krwi w obszarze miednicy. Przez to obszary płciowe są też lepiej dokrwione. To tak jakby przez twojego penisa przepływało 3 razy więcej krwi. Cały czas miałbyś erekcję.

Wracając do badań Szkotów, uznali oni, że suma długości kroku i rotacji kręgosłupa jest większa u kobiet, które często doświadczają orgazmu pochwowego.

Czyli jak zobaczysz kobietę, która robi malutkie kroki i nie potrafi kręcić pupą, lepiej trzymaj się od niej z daleka. Naukowcy twierdzą, że chodzi tak naprawdę o swobodny przepływ bodźców nerwowych i energii z nóg, przez miednicę do kręgosłupa. Jeśli zablokuje się mięśnie, jeśli będą one sztywne, powoduje to problemy psychoseksualne w postaci problemów z orgazmem pochwowym.

Dlatego drogie panie, hula hop to wasz najlepszy przyjaciel.

Dla mnie te badania są o tyle ciekawe, że w tantrze od zawsze mówi się o swobodzie przepływu energii przez kręgosłup i to zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Są na to ćwiczenia i moi kursanci też takie ćwiczenia dostają. Dostają je też kobiety, które pytają mnie o problemy z orgazmem pochwowym. Teraz mam pod to podkładkę naukową. 🙂

Z obserwacji (nie tylko moich) wynika, że szpilki napewno przekładają się na seksualność kobiety. Znacznie szybciej i częściej mają orgazm kobiety, które tańczą, szczególnie salsę. Tam dużo kręci się biodrami.

Jeśli więc nadal zastanawiasz się jak wywołać u niej orgazm pochwowy, mam prostą radę- wyślij ją na kurs salsy. Metod z tantry jest mnóstwo, ale to nie temat tego bloga.

{ 6 comments… add one }
 • przemix 27/12/2011, 09:16

  Potwierdzam! Moja była kompletnie nie umiała chodzić w szpilkach przez co ich unikała i miała ogromne problemy z orgazmami. Moja obecna kobieta uwielbia szpilki a nawet jak chodzi bez nich to jest tak zbudowana że samoistnie kręci dupcią i ma orgazmy na zawołanie (chociaż oczywiście techniki tantryczne tez na to wplywaja).

  Reply
 • ona 08/08/2012, 17:51

  Proszę wyślij mi na maila kilka ćwiczeń na orgazm pochwowy. Właściwie to już straciłam na niego nadzieje, ale skoro można na to jakoś wpłynąć to spróbuję…

  Reply
  • Brunet 08/08/2012, 21:13

   Najprostszym ćwiczeniem jest to abyś sama odkrywała swoje ciało i sprawdzała co daje Ci Twój własny dotyk.

   Reply
 • Ououou 20/11/2012, 13:57

  To nie prawda jest… Pozatym faktem jest ze wszystko za zbadali naukowcy 80% uznaje za prawdę…

  Reply
 • kamil 13/12/2012, 19:01

  tak, to nie prawda, poznałem niską dziewczynę 19 lat w trampeczkach i odjezdzała na maksa az płakała a moja ex 37 lat i do tego trener tanca i zero nawet łechtaczkowego i cooo??? nie ma sztywnych reguł

  Reply
 • kadeon21 13/07/2013, 17:08

  Moja chodzi w szpilkach i tak ma orgazmy pochwowe kiedyś tańczyła umie kręcić tyłeczkiem:).

  Reply

Leave a Comment

Archiwa