≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak poznałem najlepszego polskiego uwodziciela

Fot. Flickr

Tulipan to pseudonim nadany przez media dla pewnego pana. Ten pan to według mnie najlepszy uwodziciel w Polsce. Dla tych, którzy nie wiedzą o kogo chodzi, działał on na przełomie lat 70/80.
Uwiódł około 3 tysiące kobiet, ma około 30 dzieci i można by wiele o nim pisać. Tulipan niestety był oszustem i uwodził po to, aby kobiety okradać, za co skończył w więzieniu.

Kiedy obejrzałem pierwszy raz serial, jaki powstał po głośnym procesie z jego udziałem, byłem w szoku. Sam proces był o tyle szczególny, że kobiety, które okradł były nadal nim totalnie zauroczone i nie chciały zeznawać przeciwko niemu mówiąc jakim cudownym jest mężczyzną i że to pomyłka. 

W czasach zapyziałego PRL-u facet robił cuda, po prostu cuda, dziennie niekiedy miał kilka kobiet. Z więzienia wyszedł już kilkanaście lat temu, teraz ma żonę i żyje całkiem inaczej.

Chciałem go poznać, żeby zobaczyć kim jest, jaką ma energię, jak mówi, jak się zachowuje itp. I poznałem. Pojechaliśmy do niego na wakacjach ze znajomymi. Nie mogę pisać o szczegółach. Powiem tylko, że mimo że facet siedział 9 lat w więzieniu i dostał strasznego "kopa" za przestępstwa to nadal czuć jego "moc". Jest niewysoki, wręcz niepozorny, ale łatwo poznać w nim uwodziciela. Hipnotyczne spojrzenie, sposób mówienia, pewność siebie.

Pominę jego przestępczą działalność. Jako uwodziciel uważam, że to co robił to mistrzostwo świata. Wprawdzie w filmie pokazane jest, że uwodzi często kobiety wątpliwej urody, no ale film to jedno, a rzeczywistość drugie. Film nakręcony w 1986 roku nie mógł pokazywać wielu prawdziwych elementów, a mimo to i tak był wielkim skandalem…

Tulipan był kilka lat temu w telewizji u Ewy Drzyzgi, czego niestety nie widziałem, ale jak ktoś ma nagranie to chętnie przygarnę. Widziałem gdzieś tylko komentarze do nagrania, gdzie było opisane jak Tulipan mówi, że po tym jak się już ma tysiąc kobiet to traci się rachubę…

Ciekawy byłem jak on to robił, że z taką łatwością poznawał nowe kobiety.
Dowiedziałem się o pewnej technice. Muszę przyznać, że ona naprawdę działa i robi wrażenie. Jest to technika na to jak sprawić, aby kobiety na pierwszy rzut oka postrzegały cię jako doskonałego kochanka i same chciały cię poznać.

Niestety nie mogę jej zdradzić tutaj publicznie. Jednak jeśli jesteś jej ciekaw, opowiem o niej na najbliższym szkoleniu "Oświecony Kochanek". Możesz zapisać się już teraz: www.OswieconyKochanek..pl/oknasali.html.

Ten serial czasami jest powtarzany w telewizji, obejrzyj go. Warto.

{ 1 comment… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa