≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak rozpiąć stanik?

Fot. Flickr

Piszę to na życzenie Bartka.

Temat może wydawać się zabawny i płochy, ale jak sięgnę pamięcią wstecz to pamiętam, że też był problemem. Dlatego kieruję ten artykuł do młodszych czytelników.

W kilku zdaniach jasno (mam nadzieję) wyjaśnię jak sobie radzić.

Panie są proszone o to, aby się głośno nie śmiać, bo pewnie mało która potrafi odpiąć spodnie zębami… a faceci też mają swoje problemy.

Musisz zacząć od tego, żeby wiedzieć jak stanik działa, a dokładnie jego zapięcie. Są to dwie, czasami trzy haftki. Cała sztuka polega na tym, aby je rozluźnić i stanik jest rozpięty.

Jeszcze raz: łapiesz boki, wokół zapięcia- na jednym palec środkowy, na drugim kciuk i ściskasz. Ściskasz materiał, a nie szczypiesz ją w plecy. Jak zrobisz to delikatnie, ona nawet często nie zauważy, że go rozpiąłeś.

Nie rozpinaj dwiema rękami, bo jest to bardzo toporne i niewygodne.

Nie decyduj się na półśrodki, tylko od razu naucz się odpinać go jedną ręką. Powinieneś to docelowo robić tak, że odepniesz go w sekundę.

Najlepiej pożycz najpierw stanik od mamy, czy siostry i zobacz jak on jest zbudowany. Jest kilka typów zapięć, ale 90% z jakimi się spotkasz to właśnie haftki (takie małe haczyki).

Czasem może Cię spotkać niespodzianka w postaci zapięcia z przodu. Może to być też zapięcie z tyłu takie jak w kostiumie kąpielowym.

Jeśli się nie wstydzisz, idź do sklepu z bielizną i obejrzyj to wszystko. Najwyżej pomyślą, że jesteś zboczony. 🙂 Ale możesz porozmawiać po prostu ze sprzedawczynią, że szukasz stanika dla dziewczyny i żeby ci opowiedziała o nich.

Jeśli nie potrafisz rozpiąć stanika to zawsze możesz ją o to poprosić. Powiedz jej: "zdejmij to". Jak już będzie rozpalona tym co wcześniej z nią robiłeś, nie będzie z tym problemu.

Jest pewne niebezpieczeństwo szybkiego odpinania stanika. Jak to zrobisz tak, że ona nawet się nie spostrzeże, może to wzbudzić w niej opór. Jeśli wcześniej mówiłeś jej, że nie masz doświadczenia z kobietami, a tu nagle odpinasz stanik tak szybko to ona pomyśli sobie, że ściemniasz. Jest duże prawdopodobieństwo, że tutaj zakończysz swoją przygodę.

Dlatego jeśli to bardzo grzeczna dziewczyna, a ty pokazywałeś, że jesteś grzecznym chłopcem, zastosuj środek zaradczy:

Powiedz: "ups, jak to się stało" i uśmiechnij się.

Mhm i jeszcze najważniejsze- ćwiczenie czyni mistrza!

{ 3 comments… add one }
 • Dorota 11/05/2012, 14:42

  Hmmm… taka niby drobnostka. A ja uwielbiam, kiedy mężczyzna rozpina mi umiejętnie biustonosz jedna ręką. Zgodzę się, więc bez zastrzeżeń: ćwiczcie Panowie jak najwięcej 😉

  Reply
 • Mateusz 12/05/2012, 12:45

  ee.. myślałem, ze jakis inny sposob opiszesz a nie tradycyjnie, no ale.. 🙂

  Poszperaj w swoim materiałach i znajdz jakis szybki sposob na sciagniecie dziewczynie majtek zebami, to by bylo cos ;D

  Reply
 • Mirror 24/10/2012, 08:34

  Zdarzyło mi się, że powiedziałem babce żeby podniosła ręce do góry to jej coś fajnego pokaże (że niby taką sztuczkę czy coś w tym stylu) po czym podniosłem jej stanik i zdjąłem jak bluzkę 🙂
  Powiedziała wówczas takim mruczącym głosem ''you are bad…'' (To było gdzieś w UK.)
  Jak znasz babkę dłużej i wiesz, że jej bielizna nie kosztuje majątek proponuję rozerwać stanik z przodu – mały, pozytywny szok dla niej, który oznajmi, że zaraz ją zwierzak dopadnie. Nieco bardziej szelmowski knif to całowanie jej brzucha i powiedzenie jej w międzyczasie, patrząc się przez chwilę na jej biust (zapakowany w stanik) potem w oczy żeby to zdjęła, bo ona tego nie potrzebuje – i to robi bez żadnych oporów – wie, że jak nie zdejmie stanika to z brzucha na piersi nie zejdziesz jeżeli nie będą nagie 😉
  I w ten sposób, jeżeli nie wiesz jak odpiąć te wiecznie blokujące się haczyki…
  Pozdrawiam

  Reply

Leave a Comment

Archiwa