≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak masturbacja wpływa na życie seksualne?

Fot. Flickr

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Masturbacji. Nie wiedziałem, że masturbacja ma swoje osobne święto, no ale zawsze to jakiś powód do świętowania.

Pisałem już nieco na ten temat, a dziś napiszę coś, co da ci do myślenia.


Czytałem niedawno artykuł o Chińczykach w Polsce. Znalazłem tam wiele ciekawych informacji, ale jedna mnie rozbawiła.

Pani z kiosku była pytana przez reporterów o Chińczyków. Opowiadała co kupują oni, a co Bułgarzy, czy Ukraińcy. Powiedziała, że Bułgarzy i Ukraińcy kupują gazety dla mężczyzn, a Chińczycy nie. Za to Chińczycy kupują prezerwatywy, a Bułgarzy i Ukraińcy nie. Resztę dopowiedz sobie sam. 🙂

Dla kobiet masturbacja jest jak najbardziej wskazana, bo zwiększa wrażliwość kobiecego ciała na pieszczoty. Jest naukowo udowodnione, że kto jak kto, ale kobiety im więcej się masturbują, tym lepiej dla ich życia seksualnego.

U mężczyzn jest nieco inaczej. O tym jak masturbacja mężczyzn wpływa na ich życie pisałem trochę wcześniej.

W tantrze pobudzanie penisa stosuje się w wielu ćwiczeniach mających na celu doprowadzenie do orgazmu bez wytrysku. Stosuje się też do zwiększenia mocy seksualnej. Jednak w tantrze masturbacja nie kończy się wytryskiem.

Każdy facet się masturbuje, robią to nawet 70-latkowie. Nie jesteś więc sam. 🙂 Niemniej miej rozsądek. Jeśli czytam o facetach, którzy masturbują się dziennie po kilkanaście razy to trochę mnie to przeraża.

Jeśli czytałeś na początku o Chińczykach, przemyśl jeszcze raz to co robisz i ile razy. Naprawdę lepiej znaleźć sobie kobietę…

Ale skoro dziś Dzień Masturbacji to świętuj go. Panie, które czytają tego bloga niech też świętują. A najlepiej świętować nawzajem. To zresztą jedna z technik seksualnych, żeby zobaczyć jak twoja dziewczyna robi sobie dobrze. W ten sposób będziesz wiedział co ona lubi najbardziej.
To tak samo jak z tobą. Ty sam najlepiej wiesz jak lubisz być drażniony. Jeśli pokażesz jej jak się masturbujesz, a ona po prostu to skopiuje to najskuteczniej zrobi ci dobrze.

{ 2 comments… add one }
  • przemix 26/02/2011, 11:34

    To tak jak z zabawkami, małe samochodziki są dla chłopców a prawdziwe samochody dla mężczyzn, plastikowe karabiny dla chłopców a AK-47 dla mężczyzn, masturbacja jest dla chłopców a seks z kobietą/kobietami dla mężczyzn. Ja już dawno nie bawię się samochodzikami i Wy też przestańcie. Masturbacja to grzech przeciwko męskości!

    Reply
  • Judyta 25/11/2012, 02:22

    Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha!

    Reply

Leave a Comment

Archiwa