≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Męskie Kompleksy Związane z Penisem.

Torso, London, UK

 

Przed erą telewizji, internetu, mężczyźni nie mieli kompleksów na punkcie swojego penisa. Jedyne kompleksy jakie mieli były związane z pochodzeniem i swoim majątkiem.

 

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

 

Zacznijmy od statystyk; średnia u białego mężczyzny to 13-14 cm, mowa o długości.

Wyobraź sobie, że dla kobiet akurat długość nie ma większego znaczenia.

Wręcz im dłuższy, tym gorzej. Bo za długi penis, to problem podczas stosunku. Kiedy wchodzisz tak, że dochodzisz do wejścia do szyjki macicy, to dla większości kobiet, jest to po prostu bolesne.

Dla ciebie długi penis, oznaczać może problémy z potencją. Do dużego penisa trzeba napompować dużo krwi.

Jak czytałem o problemach Pana, który ma 34 m armatę, to mówił, że nie pamięta kiedy miał pełną erekcję. Mówi, że wręcz się boi o taką, bo i tak podczas erekcji ma problemy z utrzymaniem stanu świadomości. Bo ta krew do penisa, skądź musi napłynąć… a jak odpływa z mózgu, to niestety można odlecieć.

Znaczenie ma grubość. Bo jeśli masz grubego penisa, to wtedy dokładnie wypełniasz pochwę i tarcie jest intensywniejsze. Tym samym, wam obojgu sprawia większą przyjemność.

Żeby dać kobiecie rozkosz, wystarczy, że będziesz miał penisa na 7 cm.

To z dużym zapasem wystarcza do tego, aby stymulować punkt G. Ten jest na głębokości ok 2,5 cm od wejścia do pochwy.

Nie mówię, że dłuższy penis się nie przydaje. Bo może się przydać do stymulacji ukrytych wrażliwych punktów w głębi pochwy. Ale to wiedza bardziej zaawansowana.

Wystarczy ci wiedza, że nie masz się co przejmować długościa penisa. A na pewno nie powinien być to jakiś powód do kompleksów.

Mam znajomego, który jest bardzo dobry z kobietami, ale nie doprowadza do seksu z nimi, bo po prostu wstydzi się, że będą się z niego śmiać.

Nawet mając mikroskopijnego penisa, możesz w pełni zaspokoić kobietę, tylko trzeba by się poduczyć seksu oralnego. To co będziesz w stanie zrobić językiem, nigdy nie zrobisz penisem.

Podsumowując, śmiej się z tych, którzy przywiązuję wagę do długości i komentują to w jakikolwiek sposób.

Dobry kochanek, to taki, który wie co zrobić z kobietą, a nie ten który ma taki a nie inny rozmiar penisa.

Jeśli zapytasz mnie, czy można go powiększyć. Odpowiem, że tak, jesli ci to poprawi humor, tylko po co?

Może da ci do myślenia to, że jak kobiety kupują sobie wibratory, to wybierają najczęściej takie wielkości ok 13-14 cm. Nie wydaje ci się, że gdyby chciały mieć 24 cm, to by takie kupowały?
 

OK, jeśli masz 6 cm, to możesz pomyśleć o powiększeniu.

Możesz iść do chirurga, który zrobi jedno cięcie i penis straci punkt zaczepienia. Tym samym wydłuży się do 4 cm.

Jednak wystarczy, że się po prostu rozluźnisz i to połączenie penisa z przeponą moczowo-płciową też się rozluźni i penis będzie dłuższy.

Można to połączenie naciągnąć mechanicznie i penis wydłuży się bez problemu o 2 cm.

Będziesz musiał jednak używać ciężarki.

Wiesz co może ci się bardziej przydać? Wydłużenie języka. Serio.

Jak bedziesz miał sprawniejszy, dluższy język, to twoja partnerka o wiele bardziej to doceni, jak długie przyrodzenie.

Daj na facebooka zdjęcie swojego wydłuzonego języka, a zaraz kobiety będą do ciebie pisać, ciekawe po co…

Wydłuzyć język możesz bardzo prosto, wystarczy ćwiczyć dotykanie nim czubka nosa. Tzn próbowanie…

Miłej zabawy, a jak wydłużysz sobie język i dasz fotke na FB, to napisz potem w komentarzu, jak zareagowały twoje znajome 🙂

{ 9 comments… add one }
 • Name 24/04/2015, 10:44

  Jacku, a masz sposoby na powiększenie grubości?

  Reply
 • Anonim 27/04/2015, 15:46

  Właśnie 🙂

  Reply
 • Marek 10/05/2015, 17:32

  Jak to mówią. Nie ważna wielkość penisa. Byle był długi i gruby 🙂

  Reply
 • Marek 12/05/2015, 18:45

  Tak swoją drogą ciekawe czy autor tekstu też byłby takim optymistą gdyby mial penisa 7 cm. Sam mam 10 cm i jest to po prostu straszna męczarnia. W większości pozycjach po prostu przy szybszej akcji wypada co chwila. O wielu pozycjach po prostu można zapomnieć. W innych to tylko muskasz waginę. Tak to niestety wygląda. Nie mówię tutaj o średniakach 14-15 cm bo to jest idealna wielkość i tu nie ma problemu. A seks oralny to tylko uzupełnienie. Nie wspominając o tym, że pokazanie się z takim penisem dziewczynie… wygląda to smiesznie, szczeólnie jak chłop 90 kg nawet dobrze zbudowany a penis jak u 12 latka za przeproszeniem. Tak więc wielkość ma znaczenie.

  Reply
  • Brunet 13/05/2015, 17:18

   Ma znaczenie dla Twojego samopoczucia. Gdybyś uważał, że masz odlotowego penisa, jakiego nikt nie ma, to inaczej by wyglądało Twoje zachowanie i samopoczucie przy kobiecie. W momencie, kiedy się go wstydzisz, ona to czuje. Jeśli się nim chwalisz, nazywasz go np wymiatacz, to ona będzie tak samo o nim myśleć. Tylko pozostaje się nauczyć nim obsługiwać. Bo to, że wypada, to też Twoja praca, wiedzieć jakie pozycje stosować i co robić.
   Mówię o tym nie bez powodu. Kiedyś spotykałem się z dziewczyną, która potem spotykała się z facetem, który jak twierdzi ma 6 cm penisa. Ale mówi tak szaleje, że sama się dziwi, że jest w stanie ją zaspokoić. A że są ze sobą już parę lat, to drogi Marku, zmień swoje podejście, bo niepotrzebnie się dołujesz.

   Reply
 • Patryk 14/05/2015, 11:34

  Niestety prawda jest taka, że kobiety lubią czuć coś konkretnego w sobie i mówie tu raczej o normalnych rozmiarach czyli od 15 do 19 cm. Ja mam 16 cm i wiem, że czasami jest to mało dla kobiet;) Trafiają się bardzo różne kobiety i różnie na to reagują. Ja uważam, że jest trochę za mały, ale że nic z tym nie mogę zrobić to się tym nie przejmuję i robię swoje. Dobieram pozycję do danych możliwości i jak narazie żadna nie narzekała;) Faktycznie 10 cm to jest mały problem, ale wtedy pozostaje szukać odpowiedniej kobiety, której to nie przeszkadza;) Pozdrawiam

  Reply
 • Robert 15/05/2015, 19:14

  Pytałem Ciebie Brunet jak najlepiej się depilować na konferencji i nie dosłyszałem. Jakbyś mógł powtórzyć tu byłbym wdzięczny.

  Reply
 • Mikael 17/06/2015, 20:13

  Taka ciekawostka: w Starożytności długi penis był atrybutem boskości. heh

  Reply
 • Sebek 08/07/2019, 23:02

  Panowie naprawdę nie ważna jest różczka tylko czarodziej.
  Dla mnie nie ma tematów tabu i rozmawiam często z kobietami. Penis powyżej 16 blokuje kobietę najzwyczajniej w świecie się go boi. Grunt to technika. Kolega z pracy przyznał kiedyś po piwie że ma 7 cm w zawodzie ale jak sam mówi „mały ale wariat”. rozmawiałem też z jego partnerkami i wszystkie były zadowolone. Dla przykładu powiem że ja mam 19 a średnica prawie 5 i moja żona uciekła 2 razy zanim doszło do zbliżenia. W pracy też mam gościa na którego mówią JONY i jemu nawet prostytutki odmawiają dodatkowo kilka razy już zemdlał

  Reply

Leave a Comment

Archiwa