≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Mistrz Seksu

Kilka dni temu uruchomiłem mini kurs "Mistrz Seksu". Kurs ten jest za darmo.

Ci którzy już go przerobili przesyłają do mnie pochwalne maile i dziękują za udzielone rady i wskazówki. Dlatego podejrzewam, że i ty znajdziesz dla siebie coś ciekawego w tym kursie.

Najwięcej pracy włożyłem w 30 minutowe nagranie audio. Opisuję tam sposób na wywołanie wibracji seksualnej. Pisaliśmy o tym z Adeptem na blogu tutaj i tutaj.

To nagranie powoduje, że zaczynasz myśleć o sobie jako o kimś atrakcyjnym dla kobiet. Dzięki temu poznajesz te kobiety, które tak naprawdę cię interesują.

Dla tych, którzy mają już swoje partnerki jest sporo informacji na temat wzmacniania erekcji i potencji oraz kontroli wytrysku. Są tam opisane najlepsze moim zdaniem afrodyzjaki.

Jeśli jeszcze się nie zapisałeś to zrób to teraz. Wejdź na stronę www.MistrzSeksu.pl i zostaw maila. W kolejnych dniach dostaniesz na swoją skrzynkę kolejne części kursu.

{ 5 comments… add one }
 • kuba 11/02/2011, 13:19

  Witam spoko artykuł ,ale czy mógłbyś dodac rysunki jak to ma wygladac moze to glupie xD ale chociaz w paincie narysuj dzieki

  Reply
  • oswiecony 12/02/2011, 08:11

   Dodam w wolnej chwili, a póki co pozostaje ćwiczenie wyobraźni 🙂

   Reply
 • Kozak 15/02/2011, 23:13

  Czy ćwiczenie zwiazane z wizualizacja ma dotyczyc kazdego dnia tych samych 5ciu kobiet?

  Reply
  • oswiecony 16/02/2011, 10:39

   Będzie Ci łatwiej zapamiętać w ten sposób. Jeśli było ich więcej to nie musisz robić 5, możesz zrobić 10 naraz. Im więcej obrazów w głowie, tym lepiej podświadomość przyjmuje to za pewnik i efekt będzie szybszy.

   Reply
 • Alfred 04/07/2014, 06:35

  Czy to darmowe?

  Reply

Leave a Comment

Archiwa