≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Naprawdę Jaka Jesteś Nie Wie Nikt

typy-kobiet

Naprawdę, jaka jesteś nie wie nikt, to prawda nie potrzebna wcale mi – to oczywiście fragment tekstu piosenki B. Meca. Ten tekst to mały pretekst do zastanowienia się na ile możesz poznać kobiety. Czy to jest w ogóle możliwe? Do pewnego stopnia na pewno tak.

A z jakiego powodu warto to zrobić? To proste. Jeśli chcesz mieć sukcesy z kobietami, być skutecznym uwodzicielem to musisz się nauczyć jak kobiety myślą, czują, jakie mają poglądy i jakie maja motywacje. Kobiety są różne i jednocześnie takie same. Sprzeczność? Nie.

Można zaobserwować pewien umowny podział, klasyfikacje kobiet pod względem, wartości, strategii myślenia i działania.

Jak poznasz, jakie to są wartości i strategie u konkretnej kobiety to zdobycie jej będzie o wiele łatwiejsze? Po prostu będziesz niejako płynął z prądem a nie pod prąd. Unikniesz wielu niepotrzebnych błędów i oszczędzisz sobie dużo czasu jak się tego nauczysz i skutecznie zastosujesz.

W uproszczeniu można podzielić kobiet na następujące grupy:

Wartości oraz sposób myślenia, jeśli chodzi o relacji męsko-damskich

  1. Realistka – kobieta z dobrym wykształceniem, mająca dobrą pracę, dobrze zarabiającą o licząca na siebie a nie na faceta. Oczekuje związku partnerskiego. Nie lubi jak się za nią decyduje, oczekuje podziału ról i związku partnerskiego. Płaci zawsze za siebie. Często ma swoje mieszkanie.
  2. Romantyczka – kobieta wyznająca tradycyjne wartości. Dom, rodzina, dzieci, domek na przedmieściach. Jest bardzo czuła, troskliwa, romantyczna.
  3. Inwestorka – lubi uwagę na sobie, nie znosi zdrady i konkurencji. Ma na ogół cechy introwertyczki, nie lubi za szybkich komplementów, peszą ją, nie lubi intensywnego kontaktu wzrokowego, ani dotyku (szczególnie publicznie)
  4. Testerka – generalnie to flirciara. Lubi się spotykać z wieloma facetami naraz (niekoniecznie ze wszystkimi sypia), testuje ich. Jak znajdzie tego właściwego to resztę odrzuca.

Strategie i sposób podejścia do seksu.

  1. Strategia zaprzeczenia – tak samo jak reszta kobiet lubi seks, ale to wypiera. Nigdy się do tego nie przyznaje , że lubi seks. Nie toleruje za szybkiego dotyku i w miejscach publicznych, Jest często wierząca. Wierzy, ze seks można uprawiać tylko z tym jednym jedynym, którego się kocha.
  2. Strategia usprawiedliwienia – Odwrotność strategii zaprzeczenia. Lubi seks i otwarcie o nim mówi i go uprawia, z kim chce i kiedy chce. Ma często tatuaże, lubi używki. Często w rozmowach sama inicjuje tematy seksualne. Lubi szybki i mocny dotyk.

Jak poznać, jaki to typ kobiety? Poprzez rozmowę i zadawanie umiejętnych pytań oraz przez zmianę swoich zachowań i ich reakcji na to. Przypominam kardynalną zasadę: bardziej zwracaj uwagę, co ona robi a nie co mówi. Nie lekceważ jednak zupełnie tego, co mówi. Zapamiętaj jej odpowiedzi na twoje pytania i modyfikuj swoje zachowanie pod to, co ona mówi(bez przesady oczywiście).

Bądź elastycznym i bajerantem, ale nie oszukuj kobiet. Nigdy nie obiecuj tego, czego nie zamierzasz jej dać ani zrobić. Nie mów jej o uczuciach, których naprawdę nie czujesz, ze jest jedyna jak tak nie jest. Nie musisz się jednak wcale się jej chwalić, że masz inne kobiety, ani jaka była twoja przeszłość pod tym względem.

 

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa