≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy ona udaje orgazm, czy nie?

Fot. Flickr

Fot. Flickr

Jak poznać, czy faktycznie ma orgazm? Nawet najlepsza aktora nie jest w stanie tak zagrać i zrobić tego, o czym piszę poniżej.

1. Oczy. Podczas orgazmu, ona nie jest w stanie ich kontrolować, więc o ile będziesz bardzo chciał sprawdzić, zobaczysz lekko rozbiegany wzrok. Na pewno zobaczysz też błyszczące oczy.

2. Jej ciało. W momencie zbliżania się do orgazmu możesz poczuć, że ona jakby się wierci. W tym momencie chce potrzeć łechtaczkę, bo ona może wyzwolić orgazm. Jak poczujesz coś takiego, wyjdź naprzeciw. Od tego masz swoje ręce. Możesz też użyć jej rąk albo szybko zmienić pozycję, tak aby łechtaczka była pobudzana.

Kiedy ona dochodzi do orgazmu, bardzo często wygina plecy w łuk. To wygląda wręcz nienaturalnie i nie sposób tego przeoczyć, jeśli wiesz na co zwracać uwagę.

3. Co ona mówi? Na pewno podczas orgazmu nie krzyczy w niebogłosy. Raczej coś sobie mamrocze pod nosem albo wydaje jęki. I nie są to jęki jakie mają usłyszeć sąsiedzi, brzmią naturalnie.

4. Jak zachowuje się zaraz po orgaźmie. Jeśli go faktycznie miała, jak dostanie sms, nie odbierze go i nie zeskoczy z łóżka do łazienki. Przez kilka minut po orgaźmie jej serce będzie pracować jak u sprintera, będzie łapać oddech. Zapomni o całym świecie i będzie chciała dojść do siebie. Jeśli wyskoczy od razu z łożka mówiąc jaki to był cudowny seks i że idzie zrobić ci coś do jedzenia- przykro mi, ale orgazmu nie miała.

Są tacy naukowcy, którzy twierdzą, że 80% kobiet udaje orgazm. Faktem jest, że tylko nieco ponad 20% ma orgazm podczas seksu. Niemniej nie sądzę, żeby pozostałym chciało się udawać.
Dlatego warto wiedzieć kiedy udaje, bo wtedy wiesz, że można nad tym popracować, jeśli oczywiście masz ochotę.

Co można poprawić? O tym następnym razem.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa