≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Orgazm energetyczny

Osiągnięcie orgazmu energetycznego dla osób praktykujących tantrę jest oczywiste. Zdaję sobie sprawę, że dla pozostałych osób wygląda to jak czary.

Co ty na to, że zarówno kobietę, jak i mężczyznę można doprowadzić do tego, aby miał orgazm energetyczny. Nawet jeśli nie ma pojęcia co to tantra, energia itd.

Pierwszy raz usłyszałem o tym dwa lata temu, zobaczyłem potem video „czarodzieja” który takie coś robi. Pan z Australii siedział sobie na krzesełku, przed nim kobieta, a on coś robił nad nią dłońmi.

Na filmie było widać jak niezwykle mocno reaguje jej ciało. Byłem tym zachwycony, choć przyznaję, że po prostu nie mogłem uwierzyć. Bo to przecież niemożliwe, aby nie dotykając kobiety doprowadzić ją w ten sposób do orgazmu.

Temat mnie tak fascynował, że stwierdziłem że trzeba jechać do Australii do tego gościa i zobaczyć czy to ściema. Jeśli to prawda to ja też tak chcę!

Tak się złożyło, że w końcu wylądowaliśmy na szkoleniu u tego czarodzieja. Nazywa się on Andrew Barnes i faktycznie robi cuda.

To fotka moja i Adepta z Andrew.

Tu jest zaś film pokazujący jak takie coś wygląda. Uczyliśmy się tego 5 dni. Nie jest to łatwe, nie jest to dla wszystkich, ale efekty są zdumiewające. Taki efekt osiąga się zarówno na kobietach, jak i na mężczyznach.

Ponieważ ja w to nie wierzyłem to wiem, że dla wielu osób to ściema.

Na szkoleniu "Oświecony Kochanek" jest modelka, na której pokazuję masaż prowadzący do wielokrotnych orgazmów i wytrysku, ale nie będę na niej pokazywał orgazmu energetycznego.

Jednak jak przyjdziesz ze swoją dziewczyną, żoną, czy kochanką na szkolenie "Oświecony Kochanek" (30 czerwca) to na takiej przyprowadzonej (czyli obcej mi) kobiecie pokażę jak to się robi.

Zawsze możesz też pojechać do Australii, żeby się tego nauczyć. 🙂
 

{ 16 comments… add one }
 • jam 23/06/2012, 16:30

  Wyglada to niesamowicie. Fajnie byloby tak umiec.

  Reply
 • Krzysztof 25/06/2012, 22:36

  Jacku, jestem ciekaw ile w tym jest wedłóg Ciebie sugestii – czyli psychologii a ile przepływu energii?

  Reply
  • Brunet 26/06/2012, 08:15

   Nie ma tu żadnej sugestii. Można wziąć kogoś z ulicy, nic mu nie mówić, w żaden sposób nie przygotowywać i efekt będzie taki sam. Oczywiście wiele zależy od stanu danej osoby, jedna będzie reagować tak mocna, a u drugiej nie będzie widać tego na zewnątrz. Ale jak ją potem zapytasz, to powie Ci że w środku wrzało. Niekiedy trzeba kilka takich sesji dla mocnego efektu, podobnie zresztą jak przy masażu tantrycznym.

   Reply
 • luca 26/06/2012, 16:04

  Ile trwa nauka takiego masazu energetycznego ?

  Reply
  • Brunet 26/06/2012, 18:44

   Szkolenie u Andrew trwało 5 dni. Potem zostaje Twoja własna praktyka.

   Reply
 • Ewald 26/06/2012, 21:14

  Brunet kiedy będziecie tego uczyć na swoich kursach i ile to będzie kosztowało?

  Reply
  • Brunet 26/06/2012, 21:32

   Raczej nie będziemy tego uczyć. Dla większości ludzi jest to zbyt "odlotowe".

   Reply
   • Iga 27/12/2016, 12:30

    A co z indywidualnymi praktykami?

    Reply
 • Nina 28/06/2012, 09:57

  30 czerwca gdzie dokładnie przyjechać? 🙂

  Reply
  • Brunet 28/06/2012, 11:50

   Jak zgłaszasz się na ochotnika, to do Warszawy. A szczegóły, to na FB.

   Reply
 • marta 24/10/2012, 11:35

  wow nie mam slow

  Reply
 • ANNA 10/11/2012, 15:47

  ojjjjjj facet ma szczescie ,bo ja juz by go bzykla:-P;HEE

  Reply
 • Aszyn 12/05/2013, 22:43

  Witaj Brunet,
  Są niedowiarki,
  Pozwól że napiszę parę zdań w tym miejscu…
  Ale powtórzę i powiem już nie wiem który raz z rzędu, Żadne ale to żadne techniki werbalne / fizyczne i jakiekolwiek sugestie hipnotyczne które są, które powstaną zostaną wymyślone nie dorównają Mocy nie ma takiej opcji ! , technikom mentalnym / energetycznym / stanem odpowiednio skupionej świadomości wchodzenia komuś w umysł w pola energetyczne oraz ciała subtelne, wystarczy w pierwsze 3 czyli Eteryczne, Astralne, Mentalne. Najłatwiej przez astral ale nie koniecznie. Nie trzeba machać żadnymi rękoma w ogóle ! Jak wie się, jak potrafi się, przefazować świadomość skupić świadomość w polach energii innego człowieka lub w polach energii duchowej. Najprościej można to zrobić nie wchodząc w astral (bo tak można) ale fazując świadomość do wewnątrz siebie. I wtedy dzieją się rzeczy nie do uwierzenia nie do ogarnięcia przez zwykłych ludzi.
  Podstawowe CZAKRY – 7 to nie zbędna podstawa każdego działania energetycznego mentalnego ! A zarazem najprostrza ścieżka używania tych technik.
  Jak się tego nauczyć ile czasu potrzeba ? Sprawa indywidualna każdego człowieka i jego stan rozwoju duchowego. Wszystko znajduje się w świadomości duchowej w wyższych poziomach świadomości i współpracy ze swoimi przewodnikami Duchowymi, i dla każdego jest to dostępne po warunkiem że otworzy się na to i zacznie wchodzić w poziomy duchowe a gdy poprosi się w czystej Intencji, wiedzę hermetyczną dostanie się, mało tego, będzie się szkolonym przez przewodnika / przewodników. Ale gdy Ego weźmie górę i zacznie taka osoba niszczyć innych tym czego się nauczy, to zostanie zablokowana albo przejmą ja ciemne byty energie i będzie miała pozamiatane ! Co grozi czymś co ludzka świadomość nie jest w stanie tego ogarnąć ktoś za życia już jest martwy, a w najlepszym wypadku skończy w zakładzie zamkniętym dla obłąkanych. Znałem takie osoby.

  Pozdrawiam

  Reply
  • Brunet 14/05/2013, 16:40

   Aszyn, chodzi o to że ty się latami tego uczyłeś… Zaś są sposoby, aby dawać takie wrażenia po kilku godzinach treningu. Nie mniej to dla wielu zbyt odlotowe, dlatego nie będę tego na razie uczył.

   Reply
   • Bonaventura 18/12/2015, 15:26

    Czy kwestia „czystej Intencji” jest rzeczywiście tak istotna jak pisze Aszyn i czy potencjalne konsekwencje niemoralnego postępowania rzeczywiście są takie przerażające („za życia już jest martwy, a w najlepszym wypadku skończy w zakładzie zamkniętym dla obłąkanych”)?

    Reply
 • Casanova 25/12/2016, 19:24

  Witaj Brunet, jestem Tantrykiem i zajmuję się przepływem energii Qi Gong, więc nie jestem zamknięty na rzeczy które wyglądają jak czary bo sam tej magii doświadczam na co dzień, ale to jest faktycznie krok dalej który chciał bym zrobić, proszę cię przekaż mi tą wiedzę jeżeli ją posiadasz, czekam na odpowiedź 😀

  Reply

Leave a Comment

Archiwa