≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Oświecony Kochanek w filmie

Fot. Flickr

W końcu do kin trafia film gdzie Adept uczy uwodzenia. Ja zaś uczę tantry i masażu tantrycznego.

Film był kręcony w 2009 roku i będzie miał premierę podczas 17. Festiwalu Lato Filmów. Pierwszy pokaz będzie jeszcze w tym tygodniu, kolejny za tydzień.

Jest to 50-minutowy film dokumentalny. Kręcił go znany reżyser Konrad Szołajski.

Przyznam, że pierwszy raz grałem w filmie. W sumie to nawet nie była gra tylko normalne zachowanie, o ile tak można nazwać robienie masażu tantrycznego na żywej modelce przed kilkunastoma chłopakami i ekipą filmową.

Mojego nagrania miało być około 1,5 godziny, a całość zajęła w sumie 8 godzin. Od tej pory jak oglądam jakiś film to mam na niego nieco inne spojrzenie, bo wiem, że ten obraz to jedno, a tam z tyłu kręci się dziesiątkiludzi, którzy wszystko planują i układają.

Nie wiem co tam pokażą, ale chyba obetną ciekawsze rzeczy. Bo w końcu raczej nie pokażą nagiej kobiety leżącej na stole i tego jak robię jej masaż taki, że ma aż wytrysk od orgazmów jaki ten masaż jej daje.

Zresztą wyobraź to sobie: wielki stół pokryty bordowym suknem. Na nim naga kobieta, obok kilkunastu chłopaków wybałuszających oczy na to co widzą, z tyłu ekipa filmowa, która daje dym, chodzi z kamerą, facet z takim wielkim
włochatym mikrofonem. Po prostu kosmos.

Jestem naprawdę pełen podziwu dla tej modelki, że ona w takich warunkach potrafiła zapomnieć o świecie i mieć prawdziwą przyjemność z tego masażu.

Z tych 8 godzin nagrania, w filmie będę może 2-3 minuty ale to się dowiem dokładnie za kilka dni na premierze.

Chętnych zapraszam na festiwal, też tam będę. 🙂

Brunet

P.S. Jeśli chcesz zobaczyć jak się wykonuje taki masaż to już za dwa tygodnie robimy szkolenie na sali, gdzie taki masaż będę wykonywał na modelce. Zresztą będzie tam wiele innych atrakcji i więcej kobiet do
różnych demonstracji. Możesz się zapisać już teraz:  http://www.oswieconykochanek.pl.

{ 3 comments… add one }
 • adi 31/03/2011, 12:15

  ten film bedzie normalnie w kinach (multikino,cinema city)?

  Reply
  • oswiecony 31/03/2011, 12:33

   Teraz będzie na festiwalu filmów, a w kinach będzie od maja. Nie sądzę żeby był w dużych multipleksach, raczej w mniejszych kinach, ale to będzie wiadome za miesiąc, bo na takich festiwalach podpisuje się umowy z dystrybutorami.

   Reply
 • Misiek 27/11/2013, 20:57

  Można znaleźć ten film gdzieś w internecie teraz ? Jaki on ma tytuł ?

  Reply

Leave a Comment

Archiwa