≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Podniecające zapachy- prosty sposób na ochotę na seks

Fot. Flickr

Czy miałeś kiedyś tak, że poczułeś jakiś zapach i twoje podniecenie rosło?
Ja tak mam z jednymi perfumami kobiecymi. Przypominają mi one o pewnej mojej miłości… Wiesz, że są pewne zapachy, które działają na większość mężczyzn podniecająco?

Naukowcy chyba się nudzą, bo czasami można przeczytać wyniki różnych dziwnych badań. Z tego jednak można wyciągnąć wnioski, a szczególnie Panie powinny to wykorzystać.

Najbardziej podniecającym zapachem jest podobno placek z dyni połączony z lawendą. To, że lawenda to rozumiem, bo ta od dawna jest uważana za afrodyzjak, ale dynia? Trzeba będzie to sprawdzić.

Według tych badań, 40% badanych mężczyzn największe podniecenie czuło przy tym zapachu. Badania były robione w Stanach, więc może to ma też jakieś znaczenie.

Drugim bardzo mocnym zapachem jest czarna lukrecja z pączkiem. Dobre efekty dawało połączenie kombinowane: dynia, pączek, lukrecja i do tego jeszcze pomarańcza.

Badano też tradycyjne perfumy kobiece i te były na szarym końcu pośród testowanych specyfików.

Z tego co kiedyś czytałem, na kobiety bardzo mocno działa zapach przypalonej skórki od bananów. Nie próbowałem, ale chyba w końcu to zrobię. Według przepisu trzeba było tą skórkę przypiec w piekarniku, wtedy zostanie mocny zapach. Ten zapach ma to coś co działa podniecająco na kobiety, ale podobno i na mężczyzn.

Jeśli próbowałeś- daj znać. A może masz jakieś inne tajemne mikstury?

P.S. Przeczytaj też wpis najlepsza pozycja seksualna.

{ 4 comments… add one }
 • Asiek 10/02/2011, 21:20

  mnie kilka dni temu podniecił zapach jakiegoś "dziadka" 😉 siedział przede mną w tramwaju. miał piękne perfumy…
  w ogóle męskie perfumy są takie zmysłowe.. czemu nie robia takich dla kobiet..(?) sama nie raz spryskuję nadgarstki męskimi perfumami, od razu ciepło się robi;)

  Reply
 • grzegorz 11/02/2011, 16:09

  Na kobiety, z którymi spędziłem ekscytujące chwile zauważyłem, że działa zapach pieniędzy, szczególnie tych wysokich nominałów, gdyż wyższy nominał działa jednocześnie na zmysł wzroku. Potwierdziły to badania, w których czytałem również również że wyższe nominały są rzadziej w obiegu i przez to plik np. banknotów 200 zł emituje bardzo silny zapach. Ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia? 🙂

  Reply
 • anulka 20/02/2011, 19:17

  a jak na mężczyzn działa zapach czekolady? 🙂

  Reply
 • szary wilk 27/03/2011, 20:46

  Mam niewielkie wprawdzie(ale mam):)doswiadczenia z feromonami.otóż po 2 dozach(psiknieciach) partnerka miała nastepujące po sobie 4 orgazmy z krótkimi przerwami.Myślę,że to dziala, byc moze nie na wszystkie kobiety, ale działa.Dla niektórych zapach samca(faceta) jest zbyt silny w połączeniu z feromonami.Ale spróbujcie.I by było jasne- nie jest to reklama, to tylko moje obserwacje

  Reply

Leave a Comment

Archiwa