≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Przedwczesny wytrysk

Problem jakim jest przedwczesny wytrysk to temat jaki przewija się w wielu mailach, które dostaję. Po krótce napiszę więc jak ten problem rozwiązać.

Szczególnie często pisze do mnie o poradę trzech panów. Opiszę więc co im odpisuje, bo to problem bardzo częsty. Kobiety jako coś co jest dla nich najbardziej nieprzyjemne przy kontaktach seksualnych na pierwszym miejscu wymieniają właśnie krótki stosunek. Przeciętny stosunek seksualny według statystyk trwa około 5-7 minut.

Jeśli pamiętasz film American Pie, tam głównemu bohaterowi podczas spotkania z Nadią zajęło to kilka sekund i takie przypadki nie są odosobnione.

Główną przyczyną przedwczesnego wytrysku jest masturbacja. Dodam, że nieumiejętna masturbacja. Normalny facet podczas masturbacji dąży do jak najszybszego zaspokojenia się, więc jego organizm jest do tego przyzwyczajony. Jeśli jest on z kobietą, wieloletnie nawyki pozostają i efekty są opłakane.

Jeden chłopak jak mu o tym napisałem, odpisał mi, że kiedy przeczytał o takich efektach masturbacji to jej dawno zaprzestał.

Obawiam się, że to strzał w kolano. Jeśli masz duże napięcie seksualne, bo zakładam, że nie uprawiasz seksu 3 razy w tygodniu to bez masturbacji pogarszasz sprawę. Jesteś tak napalony, że kawałek kobiecego ciała, jej dotyk, czy ciepło sprawia, że jesteś bardzo szybko "ugotowany".

Dla jasności, nikogo nie namawiam do masturbacji, ale tłumaczę tylko proces. Najlepiej po prostu mieć kobietę/kobiety, z którymi będziesz uprawiał często seks.

Jeśli nie masz, masturbuj się tak, aby moment orgazmu maksymalnie wydłużyć. Twoje ciało nabierze nowych nawyków.

Kolejna sprawa to wzmocnienie mięśni PC. W kursie "Kontrola wytrysku" podaję po kolei co zrobić, aby pozbyć się problemu. Nie jest materiał do przeczytania, ale do zastosowania w praktyce.
Na tym video także podaję kilka ćwiczeń na opanowanie problemu.

Są oczywiście metody tantryczne, ale wymagają one dłuższej pracy nad sobą. Niemniej wszystko to sprowadza się i tak do mocnego wytrenowania mięśni PC. Kiedy mięśnie te są mocne, w każdej chwili zatrzymujesz wytrysk. Podniecenie Ci opadnie, ale będziesz mógł kontynuować.

Kolejna sprawa: im dłuższa gra wstępna, tym dłużej możesz się kochać. Wiedz też, że kobietę możesz zaspokoić dając jej orgazm przez seks oralny, czy to za pomocą masażu tantrycznego.

Jeśli będziesz miał stałą partnerkę, która będzie cierpliwa, uprawiając z nią regularny seks po jakimś czasie zejdzie z Ciebie ciśnienie. Tylko pamiętaj o tym, aby i tak ćwiczyć mięśnie PC i robić długą grę wstępną. Musisz ją zaspokajać, bo inaczej poszuka sobie innego.

Jeśli to wszystko nie zadziała, idź do seksuologa albo do Adepta na hipnozę. Jednak wierz mi, że każdy jest w stanie nauczyć się tantry i nie mieć wcale wytrysku. Ponieważ dostaję maile od chłopaków, którzy już się tego nauczyli to wiem, że jak się chce to jest to proste.

{ 12 comments… add one }
 • Grzegorzewski 13/05/2011, 05:36

  Ten temat również mnie dotyczy. Mam stałą partnerkę, z którą w sumie regularnie uprawiam sex ale mimo to i tak szybko dochodzę. Ostatnio robiła mi loda po dłuższej przerwie i po kilkunastu sekundach wytrysnąłem.
  Natomiast co do gry wstępnej to stosuję od dawna to co piszesz. Mam świadomość, że nie jestem długodystansowcem przy pierwszym wytrysku więc zawsze dążę do tego aby moja kobieta wcześniej miała orgazm. Czy to poprzez palcówkę czy poprzez minetę (tutaj lubię się z nią drażnić, gdy czuję, że dochodzi już do szczytu to przerywam albo zwalniam tępo – i tak przez kilkanaście minut – często sama domaga się abym już skończył – ale z tego co widzę i co mówi półsłówkami ma w tedy o wiele lepsze orgazmy niż jak bym od razy ją doprowadzał na sam szczyt).
  Co do mojej osoby i wstrzymywania się od wytrysku. Mniej lub bardziej regularnie ćwiczę mięśnie PC (bardziej nieregularnie niż regularnie). Tylko, że jak próbuję w trakcie sexu zaciskać ten mięsień to różne efekty są. Najczęściej doprowadza to do tego jak bym miał orgazm bez wytrysku (ale trochę inne odczucia), napięcie opada a później jakieś resztki spermy i tak wychodzą z penisa. Czy to normalne czy jeszcze za słabo mam wyćwiczony ten mięsień? A może coś inaczej mam robić?
  Rozumiem, że jak dochodzę do orgazmu to mam się zatrzymać, przestać ruszać (w tedy dziewczyna protestuje, że mam nie przerywać bo akurat jest tempo takie jak lubi itp itd) i w tedy zacisnąć mięsień, tak? Czy może lepiej wyjść z pochwy i w tedy zaciskać?
  I ostatnie pytanie. Przy powolnym leniwym sexie mogę go dłużej uprawiać. Z tym, że moja obecna partnerka jak to sama stwierdziła lubi ostre rżnięcie. Przy szybkich ruchach dochodzę do orgazmu o wiele za szybko. Czy masz jakieś porady też na tą kwestie?

  Reply
  • oswiecony 13/05/2011, 07:33

   Problemy z wczesnym wytryskiem są głównie problemami, które siedzą w Twojej głowie, a nie w Twoim penisie. Popatrz jak sam piszesz "mam świadomość, że nie jestem długodystansowcem". Gdybym myślał o sobie, że jestem beznadziejnym kierowcą, to za każdym razem bałbym się wsiąść do samochodu. Tu trzeba zmian w Twojej psychice. Ja psychologiem nie jestem, ale z tego co wiem u jednych działają afirmacje, u innych wizualizacje u innych huna. Możesz też pójść na seans hipnozy i też ktoś zrobi Ci porządek w głowie.
   Co do ćwiczeń mięśni PC, to jest mięsień, jeśli go nieregularnie ćwiczysz to jest w średnim stanie.
   Możesz zastosować też drastyczne techniki w postaci obniżenia wrażliwości penisa, przez chociażby chodzenie w szorstkich majtkach. To nie jest żart.
   Sugeruję Ci jednak zainteresować się tantrą, to załatwi na zawsze Twoje problemy. Tylko tantra to nie jest zaciskanie mięśni jak się niektórym wydaje, tylko to jest przesyłanie energii i praca mentalna.

   Reply
 • bast 09/10/2011, 18:20

  piszesz że dobrze jest wydłużać gre wstępną bo dzięki temu dłużej można się kochać…a nie jest czasem tak że im dłuższa gra wstępna tym dłużej facet jest podniecony i tym szybciej skończy sprawę??

  Reply
  • Brunet 10/10/2011, 18:30

   Bast, mozna teoretyzowac, albo sprawdzic w praktyce…

   Reply
   • bast 10/10/2011, 19:40

    no właśnie w moim wypadku jest tak że im dłuższa gra wstępna tym szybciej kończe…coprawda doświadczenie mam jeszcze niewielkie wiec poniekąd to też jest pewnie przyczyna…ale podczas gry wstępnej dosyć szybko się podniecam przez co dochodzi do wzwodu i już po jakimś czasie gry wstepnej czuje ze moge skonczyc sprawe;p a co do podniecenia…to można jakoś zaradzić szybkiemu podnieceniu?opóźnić lub zapanować nad tym?

    Reply
    • Brunet 13/10/2011, 15:07

     Można mieć 100% kontrolę wytrysku. Możesz mieć seks tak długo jak chcesz. Moi kursanci, którzy odbyli u mnie specjalny kurs są tego żywym dowodem.

     Reply
     • Robert 09/03/2012, 11:00

      kIEDY JEST NAJBLIZSZY KURS?
      jAKI JEST KOSZT?
      I JAK DŁUGO TRWA TAKI KURS?

     • Brunet 10/03/2012, 09:43

      Zapisy skończyły się 3 dni temu. Kiedy będzie kolejny, trudno powiedzieć. Zapisz się na stronę <a href="http://www.kontrolawytrysku.pl” target=”_blank”>www.kontrolawytrysku.pl to jak będzie kolejna edycja dostaniesz informację.

 • Wojciech 11/03/2012, 22:41

  sam bym chcial skorzystac z kursu prosze dac znac jak sie zacznie, niezdalzylem sie zapisac niestety teraz ;/

  Reply
 • xxxx 14/07/2013, 19:34

  a jeśli ktoś raz możę godzine a raz 10 min to co wtedy

  Reply
  • Brunet 14/07/2013, 19:48

   Nic, a co by miało być? 🙂 pytanie jest czy wolisz godzinę, czy 10 minut.

   Reply
 • kadeon21 16/07/2013, 12:20

  Kurcze jestem na urlopie i nie bardzo mam jak przetestować kontrolawytrysku.pl ale jak wrócę i będę następne zapisy to się pisze na to:). Ale wracając do tematu jeśli chodzi o kontrolowanie wytrysku to się tego nauczyłem w moim przypadku kluczem się okazała kontrolowana masturbacja eeding czy jak to nazwać do tego w tym czasie ćwiczenia oddechowe i wsłuchiwanie się w organizm panowanie nad poziomem podniecenia. Na czym to polegało zaczynałem od 10 min po takim czasie miałem dojść rzecz na tym polega by uspokoić swoje ciało rozluźnić się bo każdy facet uprawiający masturbacje jest nauczony zrobić to jak najszybciej wtedy się spinamy wszystkie mięśnie są spięte podniecenie sięga zenitu i finał. Masz się odprężyć spokojny oddech i starać się kontrolować odruchy ciała i tu sedno sprawy trzeba wyczuć mięśnie pc ich mimowolne skurcze następująca przed wytryskiem trzeba to opanować i je rozluźnić. I jak pisze oświecony psychika to w głowie jest kiedyś myślałem przed stosunkiem znowu góra 10 min i koniec co ciekawe problem nasilił się pojawił się z znikąd wcześnie mogłem dłużej i przydarzyło się że skończyłem w kilka minut myślałem o tym i zmieniło się to w rutynę tak jak przy masturbowaniu się teraz myślę o tym by dać jej przyjemność skupiam się na kobiecie nie myślę jak długo to potrwa. Racja Brunet długa gra wstępna a dla czego bo to pomaga rozładować napięcie które na początku jest najwyższe kwestia myślenia przekazania swojej energii kobiecie. Wchodzę pewnie na temat tantry tak czytałem o tym cześć z tego zastosowałem oddech itp, niektóre techniki np odciąganie jader i mam sukces umiem wydłużyć stosunek spytacie o ile kiedyś kończyłem w 10 min teraz mogę za pierwszym razem 40 za nim poczuje że jestem blisko punktu bez odwrotu ale wtedy przestaje przytulę ja oddycham i jeszcze mogę pewien czas a za drugim nie pytajcie bo będzie ze 2h jak nic. Jestem na początku drogi nie dawno to opanowałem cześć technik z książek trochę z tantry i jakieś wyniki są. Ale teraz chce zatrzymać wytrysk nauczyć się tego jak to bym poznał to już masakra i tak już jest moja pani serca jest zaspokojona i to najważniejsze jakie miłe uczycie dawać jej rozkosz czerpać energie z orgazmów kobiety coś pięknego. Więc muszę się zapisać na kurs i nauczyć się powstrzymywania wtrysku wtedy spermy nie będę tracił będzie odlot:).

  Reply

Leave a Comment

Archiwa