≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Przyczyny braku ochoty na seks, część II

 1. Problemy w związku. Jeśli masz stałą partnerkę, niestety wymaga to pracy. Jeśli nie włożysz trochę wysiłku w związek to relacja się sypie. Mowa tu o potrzebach emocjonalnych, seksualnych, bliskości fizycznej.
  To też kwestia  braku szczerości i tego, co wpływa na brak komunikacji.
  Jeśli w czymś oszukujesz partnerkę, może się to przekładać na dołujące myśli i koło się zamyka.
 2. Otyłość. Komórki tłuszczowe w ciele nie tylko powodują miażdżycę i cukrzycę. Owszem, powoduje to obniżenie zdolności transportu krwi do narządów płciowych. Chodzi jednak  o coś więcej, bowiem o to, że komórki tłuszczowe produkują więcej estrogenu. Tym samym zmniejszają produkcję testosteronu. Mało testosteronu = zero ochoty na seks.

  Sama otyłość dodatkowo daje efekt braku energii i ospałości w łóżku oraz obniża samoocenę swojego ciała. Jeśli masz problem z nadwagą, powinieneś uczynić z tego swój priorytet, aby się jej pozbyć. W szkoleniu o atrakcyjności jakie zaczyna się za kilka dni podaję skuteczną metodę na schudnięcie. Jak chcesz poczytać więcej, sprawdź kurs atrakcyjności.

 3. Problemy ze snem i nie wysypianie się. Badania na ten temat prowadzili naukowcy z Uniwersytetu w Chicago. Udało się im ustalić, że należy spać co najmniej 7 godzin, wtedy utrzymuje się najwyższy poziom testosteronu.
  Przyznam, że świadomie sypiam o wiele krócej, ale mam sposoby na to, aby podnosić poziom testosteronu. Jeśli jednak nie wiesz jak zwiększać ilość testosteronu, lepiej zapomnij o krótkim spaniu dla dobra jakości Twojego seksu.
 4. Traktowanie seksu zadaniowo, technicznie. Seks jest przede wszystkim po to, aby się nim cieszyć. Rozmawiaj ze swoją partnerką o tym czego ona chce, mów o tym czego Ty chcesz i potem wprowadzajcie to w życie. Wtedy nie pojawi się to, co u większości wieloletnich związków- nuda. A skoro nuda, ochota na seks spada i to mocno.
 5.  Leki. Mowa tu o lekach antydepresyjnych, na serce i na ciśnienie krwi. Spora część z tych leków ma taki efekt uboczny, że  całkowicie odbiera ochotę na seks. U kobiet mogą tak zadziałać tabletki antykoncepcyjne. Jeśli lekarz je źle dobierze, po prostu dzieje się tragedia. Zaczyna się od fatalnego samopoczucia, a kończy na całkowitym spadku libido. Pod tym względem trzeba przyznać, że tabletki działają, bo do seksu nie dochodzi, więc zabezpiecznie jest 100%.
 6. Dołki psychiczne, depresja. Czasami wystarczy wyjść na słońce albo pójść na solarium po dawkę witaminy D. Dlatego jeśli masz doła, łyknij choćby tabletkę witaminy D. Jak problem jest poważniejszy, lepiej iść do lekarza.
  Jeżeli masz doła, myślisz jaki to jesteś nieszczęśliwy, a nie o ślicznej pupie swojej kobiety.

 

W zarysie podałem tutaj najczęstsze przyczyny braku libido. Jak je podnieść, wielokrotnie opisywałem już na blogu. Jeśli chcesz otrzymać bardzo konkretną instrukcję, zapraszam po zaawansowane materiały,które opisałem TUTAJ.

Jak artykuł może komuś pomóc, to kliknij pod spodem na LIKE

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa