≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Rozmiar penisa

Wprawdzie już poruszałem ten temat, ale wrócę do niego z innej strony. Dużo mężczyzn (niepotrzebnie) ma kompleks na tym punkcie. Ciekawy jestem jak to jest z tymi, którzy mają prawdziwe maczugi i to dosłownie.

Poszperałem trochę i znalazłem informację o najdłuższych penisach.

Udokumentowany (zmierzony przez lekarza) najdłuższy ma 34 cm długości i 16 cm średnicy. Współczesny najdłuższy, nieudokumentowany penis ma 35 cm i należy do pewnego nowojorczyka. Widziałem zdjęcie, po prostu wisi mu po kolana. 🙂

Czytałem, że Rasputin miał 28,5 cm, ale tego też nie da się zweryfikować.

Posiadacze takich olbrzymów wcale nie mają tak łatwo jak się by mogło wydawać. Doprowadzenie do pełnej erekcji jest bardzo trudne. Erekcja następuje od przekrwienia, zaten wyobraź sobie ile krwi potrzeba, aby wypełnić tak dużego penisa. Nie zdziwiłbym się, gdyby mieli oni zawroty głowy albo nawet mdleli. Po prostu brakuje wtedy krwi w całym ciele.

Cytuje za Wikipedią, jak należy dokonać pomiaru długości penisa:

"Zalecane jest kilkakrotne powtórzenie czynności mierzenia długości prącia w pewnych odstępach czasu (najlepiej w różnych dniach), a następnie uśrednienie otrzymanych wyników. Różnice w wynikach pomiarów wiążą się między innymi z takimi czynnikami jak temperatura pomieszczenia, stopień podniecenia seksualnego, okres czasu, który upłynął od poprzedniej erekcji, pora dnia oraz błąd pomiaru.

Długość

Długość powinna być mierzona w pozycji stojącej, na stronie grzbietowej prącia, od podstawy do szczytu. Rezultaty są błędne podczas mierzenia go po stronie brzusznej lub bocznej.

Obwód

Obwód należy mierzyć podczas pełnej erekcji w trzech miejscach – tuż pod żołędzią, u podstawy oraz pomiędzy tymi dwoma miejscami, a następnie wyliczyć średnią z pomiarów.

Uwagi

Penis musi być w całkowitej erekcji, aby wyniki pomiarów były wiarygodne. U części populacji może to być trudne do osiągnięcia z przyczyn technicznych. Pomiary podczas pełnego wzwodu wywołanego metodami farmakologicznymi dawały bardziej zgodne rezultaty. Czasami badanie musi opierać się na rozciąganiu zwiotczałego penisa tak mocno, jak jest to bezboleśnie możliwe. Ponadto podawana w ankietach długość własnego prącia jest często niewiarygodna ze względu na skłonność do jej zawyżania przez część mężczyzn.

Średnia wielkość penisa to 12,9 do 15 cm, a średnica- 12,6 cm."

Tutaj pisałem jaka jest potrzebna długość penisa, aby zaspokoić kobietę, więc jak nie masz 35 cm, 20, a nawet 15, czy 10, to spokojnie dasz radę.

{ 3 comments… add one }
 • joy 17/02/2011, 07:32

  Średnica 12,5 cm?! Chyba chodziło o obwód ;

  Reply
  • oswiecony 17/02/2011, 08:34

   Masz racje, tak to jednak było podane w źródle, więc nie zmieniam, bo może to był jakiś słoń? 🙂

   Reply
 • tadeusz 25/10/2012, 11:41

  OBWÓD 126 mm czyli 4cm średnica( 2 x 3,14 x promień)

  Reply

Leave a Comment

Archiwa