≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Kobieta Wszystko Wybaczy Oprócz…….

„Kobieta wszystko wybaczy oprócz zmarnowania okazji” – Honoré de Balzac; 1799–1850) – francuski powieściopisarz. Ta znana sentencja sławnego francuskiego pisarza, uwodziciela i konesera kobiet znakomicie pokazuje stosunek kobiet do erotyki i nie tylko.

 

Uwaga teraz będę lekko beształ. Kogo i za co? Głównie młodych chłopców, którzy niby chcą, niby się starają, ale jak sprawa zmierza do konkretów to zamieniają się w „raki”, czyli wycofują się. Dlaczego tak się dzieje? Oczywiście głównymi „sprawcami” są wyimaginowane lęki i brak pewności siebie i własnej wartości.

 

To jak chłopak jest młody, jeszcze mało doświadczony z kobietami i ma pewne obawy i leki to sprawa normalna. Jednak jak widzę na ulicy, w kawiarni wszędzie jak ona mu daje tak oczywiste znaki zainteresowania i chęci na mało, co nieco z nim a on nic to szczęka mi opada. Mimo moje dużej dozy tolerancji dla ciebie nie bardzo rozumiem, na co czekasz i czego oczekujesz.

 

Chyba nie tego, że ona w miejscu publicznym zacznie z tobą namiętnie całować, dotykać cię w sposób seksualny lub wręcz wprost powie” weź mnie” Takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają. Ona musiała być, mega wyluzowana a ty musiałbyś na niej robić totalnie piorunujące wrażenia. Jasne, ze zachowania dziewczyny w takiej sytuacji zależą też od jej przekonań oraz od tego, jakie towarzystwo jest w pobliżu.

 

 

Jednak jak jest to w miejscu publicznym to taki komfort wyluzowania jest po prostu nierealny. A wracając do twoich lęków pomimo oczywistych sygnałów jej zainteresowania nadal się wahasz zamiast zrobić cokolwiek. Możesz np. spróbować ją pocałować, dotykać nieco śmielej(bez przesady)a najlepiej udanie się w odosobnione miejsce(w celach oczywistych)

 

Jeśli to zrobisz to naturalnie możesz się spotkać z mniejszym lub większym oporem, ale wcale przecież nie musisz. Tym bardziej, że już dostawałeś dość jasne znaki, ze ona właśnie tego oczekuje. Co jednak stanie się, gdy jednak napotkasz opór? Nic. Po prostu delikatnie się wycofaj. Tylko proszę cię na wszystko, nie przepraszaj w takiej sytuacji – Nigdy!

Nie zrobiłeś nic przecież złego. Może coś jednak zrozumiałeś. Może ona się rozmyśliła(na razie)lub sobie z ciebie lekko zażartowała. Cóż zdarza się i tak.

 

Pamiętaj, że tylko ten, które podejmuje ryzyko ma szanse na zwycięstwo. To zasada, która sprawdza się niemal w każdej dziedzinie życia. Jak ona działa w relacjach męsko-damskich?

Wyobraź sobie,że jej na 100% się podobasz ona ma akurat po prostu ochotę na seks z tobą a ty nie robisz nic w tym kierunku. Co ona może sobie pomyśleć? On dużo gada a mało robi.

Ile mam jeszcze czekać? A może mu się wcale nie podobam? Itd.

 

Pod żadnym pozorem nie wolno ci pozwolić by tak dziewczyna myślała i tak się czuła. Poza tym takie twoje ciapowate niezdecydowanie podważa jej zaufanie do twojej męskości i to nie tylko w sferze seksualnej. Jeśli ona pomyśli taki to dużo gada a mało robi to dla niej może też to oznaczać, ze on jej nie obroni jak będzie trzeba, że on nie wie, czego chce itd.

Nie fajnie, co? Teraz już rozumiesz sentencje Balzaka w tytułu tego artykułu? Jeśli tak to przemyśl to i do dzieła.

 

W takiej sytuacji z dziewczyną ( i nie tylko) pamiętaj o innej bardzo mądrej sentencji

„Nasze wątpliwości są jak zdrajcy, sprawiają, że tracimy dobro, które częstokroć moglibyśmy zyskać tylko dla tego, że lękamy się spróbować.” – William Shakespeare

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa