≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Skóra bardziej wrażliwa na dotyk, czyli super jedzenie na super seks

Chocolate lips

Tym razem coś na deser. Czekolada.

Głównie chodzi o kakako, więc najlepiej czekolada gorzka albo taka, która ma jak najwięcej kakao. Są takie, które mają go nawet 80% w składzie.

Dlaczego kakako? Dlatego, że zawiera substancję, która zwiększa wrażliwość skóry na dotyk. Odczuwa ona mocniej, nie tylko dotyk, ale nawet powiewy powietrza. Pieszczoty zaś to nie tylko dotyk, ale też dmuchanie i chuchanie.

4 tabliczki czekolady przed seksem zdecydowanie dobrze ci zrobią.

I jeszcze jedno na deser. Jagody.

Mają w sobie mnóstwo rozpuszczalnego błonnika, który usuwa cholesterol z żył. W skrócie- poprawia krążenie, bo doskonale działa na naczynia krwionośne.

Tym samym krew jest intensywnie pompowana do penisa, czego efektem jest silniejsza i trwalsza erekcja. Wystarczy garść jagód 3 razy w tygodniu i poczujesz efekty .

{ 5 comments… add one }
 • Domin 26/11/2014, 22:55

  Jacek bardzo szanuję to co robisz w kwestii edukacji w sprawach seksu i w ogóle kontaktów między płciami, ale chcę Ciebie o coś prosić …

  Mówisz o "… rozpuszczaniu cholesterolu .." – posłuchaj kogoś takiego jak JERZY ZIĘBA i to co mówi o cholesterolu między innymi, bo moim oczywiście i tylko moim zdaniem temat cholesterolu (jako głównym czynniku miażdżycy) to "bujda farmaceutyczna" do potęgi n-tej… (materiały dostępne na youtube).

  Reply
  • Brunet 26/11/2014, 23:01

   Wg mojej wiedzy są dwa rodzaje cholesterolu, dobry i zły. Fajnie to wychodzi na przykładzie jajek. Jeśli jesz jajka smażone, to wcinasz zły cholesterol. Jak gotowane, to ten zły cholesterol się nie wydzieli, bo w skorupce jajko ma niższą temperaturę jak na patelni. I efekt jedzenia jajka gotowanego jest taki jak jedzenie czekolady…

   Reply
   • Domin 27/11/2014, 08:48

    Sprawdź to info, które Ci podałem powyżej, bo może się okazać, że jednak zmienisz dotychczasowe zdanie na temat min. cholesterolu. Dużo do myślenia daje chociażby sam fakt tego, w jaki sposób świat medyczny przyjął dzisiejszą normę cholesterolu na poziomie 200, etc. Pozdrawiam.

    Reply
 • Maleman 27/11/2014, 17:52

  Hej Brunet mam pytanie, mam 25 lat i jestem bardzo szczuply, waze zaledwie 65kg przy wzroście 183cm. Mam niska samoocenę, a ostatnio poznajac dziewczyna nialem problem z potencja. Co polecasz jesc żeby szybko przytyć i tym samym mieć super potencje. Mam nadzieje ze pomozesz

  Reply

Leave a Comment

Archiwa