≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Słyszałeś O Czymś Takim?

Seksualne rytułały

Masz dużą wiedzę o seksie i sporo praktyki? Pewnie myślisz, że wiesz wszystko o seksie? Być może tak jest, jeśli masz na myśli tylko uprawianie seksu w Polsce i z polkami. A jak to jest z uprawieniem seksu na świecie? I tu pewnie się zdziwisz. To, co dla nas oczywiste i normalne w erotyce niekoniecznie jest takie w innych krajach i odwrotnie. Jeśli chcesz się czegoś ciekawego dowiedzieć o seksualnych tradycjach z różnych części świata zapraszam do lektury.
1. Swingersi w stylu indonezyjskim
Na pięknej indonezyjskiej wyspie Jawa, co roku odbywa się festiwal Pon. Udają się tam nieprzebrane tłumy Indonezyjczyków, aby wziąć udział w ceremonii mającej przynieść szczęście. Gdy dotrą na miejsce pielgrzymi powinni najpierw pomodlić się, potem umyć, a następnie wybrać nieznaną sobie osobę i odbyć z nią stosunek. Po upływie 35 dni można ten „rytuał” powtórzyć. Istnieje przekonanie, że najwięcej szczęścia mają ci, którzy za każdym razem natrafiają na tego samego partnera lub partnerkę.
2. Legalny seks z żoną brata
W Nepalu żyje pewna niewielka społeczność, która ma problemem ze zbyt małą przestrzenią uprawną. Gdyby zdarzyło się, że w jakiejś rodzinie urodzi się więcej niż jeden syn, istnieje ryzyko, że kiedyś ich potomkowie dorosną i znajdą sobie żony, a to niestety może się wiązać się z podziałem skromnego skrawka ziemi pomiędzy synów i ich małżonki. Jaki by tu znaleźć sposób, aby nie dopuścić do takiego „rozdziobania” rodzinnego terenu? Sprytnym wyjściem okazało się znalezienie jednej żony dla wszystkich synów. Młodzieńcy ustalą sobie seksualny grafik, kobieta będzie żyła jak księżniczka, a do ziemi nikt nie będzie sobie rościł praw. Poza tym według prawą wszyscy są jedną wielką rodziną.
3. Tylko nie seks oralny
Popularność seksu oralnego jest niemal wszędzie coraz większa. Okazuje się, ze jednak nie wszędzie. Tymczasem konserwatywne mieszkanki Rumunii nie za bardzo spieszą się do oralnego zaspakajania swoich łóżkowych partnerów. Co najbardziej zdumiewające nawet sami Rumuni nie chcą się zgodzić się na ten rozkoszny akt urozmaicający łóżkowe harce. Dlaczego tak reagują.? Według tamtejszej kultury wkładaniem penisa do ust zajmują się wyłącznie prostytutki i kobiety o bardzo złej reputacji. Lodzik jest tam tematem tabu, a kobiecie z dobrego domu nie wypada nawet myśleć o czymś tak zbereźnym.
4. Rytuał Otiv Bombari, czyli radosne powitanie panny młodej
Tradycją papuaskiego ludu, Marind-Anim jest rytuał zwany otiv bombari. W tej społeczności przyrost naturalny jest wyjątkowo niski. Według wierzeń tego ludu ceremonia ta uczyni kobietę bardziej płodną i zdolną urodzić swemu mężowi więcej dzieci. Ten nieco szokujący rytuał polega na… odbyciu publicznego stosunku z każdym przedstawicielem klanu małżonka. Pomimo, ze seks to rozkosz to nie jest całkiem pewne czy każda z tych kobiet jest zachwycona z uczestnictwa w tym rytuale.

5. Tam jednak lubią lodzika
Pisałem wcześniej o tym, ze w Rumuni na ogół wzdrygają się przez uprawianiem seksu oralnego. Czy jest tak wszędzie? Otóż nie! We wschodniej części Papui-Nowej Gwinei mieszka sobie górski lud Sambia. Przez pierwsze lata życia wszystkie dzieci muszą pić mleko matki, aby prawidłowo rozwinąć się i dojść aż do momentu dojrzewania. Poza nauką polowania, rozpalania ognisk i budowania chat, chłopcy mają obowiązek dosłownie „wyssać” wiedzę posiadaną przez starszych członków plemienia. Zwyczaj ten jest uprawiany przez ok. 10 lat.
6. Małżeństwo dla seksu
W niektórych muzułmańskich krajach (np. w Iranie) młode pary, które pragną odbyć „legalny” stosunek seksualny mogą to najprościej zrobić przez uiszczenie sowitej opłaty i zamówienie ceremonii zawarcia tymczasowego ślubu. Wtedy dostają specjalny dokument określający czas, przez który w oczach Allaha będą oni traktowani, jako małżeństwo. Okres ten pary mogą z czystym sumieniem uprawiać seks bez poczucia, że łamią jakiekolwiek religijne prawo.

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa