≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tajemne wrażliwe miejsca

Fot. Flickr

Kobiety twierdzą, że doskonale znają swoje ciało i wiedzą najlepiej co robić, aby było im dobrze.

Nic bardziej mylnego.

Mało tego, my sami tego nie wiemy. Co prawda jeszcze tego nie sprawdziłem, ale pewna pani usilnie chce mi to pokazać. Otóż jest pewien rodzaj masażu, czy bardziej akupresury, gdzie po dotknięciu w odpowiedniej kolejności odpowiednich miejsc na ciele mężczyzny, doznaje on orgazmu.

Przyznasz, że brzmi intrygująco.

Co do kobiet: te które się masturbują twierdzą, że znają swoje ciało doskonale i nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Te, które tego nie robią, wiedzą co partner powinien z nimi robić, aby było im dobrze i aby miały orgazm.

Podczas ostatniego szkolenia "Oświecony Kochanek", robiłem pokazowy masaż tantryczny na zaproszonej modelce. Widziałem ją pierwszy raz w życiu, nie znałem jej, więc nie miałem pojęcia o tym co lubi, a czego nie.

Po masażu kursanci zadawali jej pytania o wrażenia. Jestem przyzwyczajony do reakcji dziewczyn i słów, że nie wierzyły, że to działa. Każda mówi to z nadal rozmarzonym głosem.

Ta modelka powiedziała zaś coś nowego. Powiedziała, że kiedy masowałem jej łydki to poczuła niezwykle mocne podniecenie. Masowałem je w określony sposób… Mówi, że nigdy wcześniej tego nie czuła, a nawet nie zdawała sobie sprawy, że to tak mocno erogenne miejsce.

Z kolei na jeszcze poprzednim szkoleniu, modelka bardzo mocno reagowała na masaż określonego mięśnia na plecach. Mówiła później, że jak ją tam masowałem to wtedy po raz pierwszy poczuła podniecenie.

Każda z nich ma na co dzień swojego mężczyznę, który ze wszystkich sił stara się ją zaspokoić, a tu proszę jaka niespodzianka. Odkryły one całkiem nowe obszary. Nie mówię tu o samym masażu i finale w postaci wielokrotnego orgazmu i wytrysku.

Chodzi o to, że "przypadkiem" odkrywa się nowe strefy erogenne…

{ 5 comments… add one }
 • Jaros 04/02/2011, 13:06

  Bardzo ciekawy wpis, bardzo mi się spodobał. Masaż to bardzo dobra rzecz i ma wiele pozytywnych działań na nasz organizm. Pozdrawiam

  Reply
 • Asiek 07/02/2011, 17:19

  Mężczyźni nie specjalnie chcą nas masować.. a co dopiero w taki sposób jaki podajesz w artykule… Mnie np jak sie nie chce seksu z powodu zmęczenia, zimna w pokoju to fajny masaż od razu robi swoje;) więc Panowie MASUJCIE NAS!

  Reply
 • Niedopieszczona 07/08/2012, 19:11

  Boże czemu mój facet nie ma wyobraźni…;((

  Reply
  • qwer 27/12/2012, 15:43

   Boże czemu moja kobieta nie korzysta z mojej wyobraźni :-/

   Reply
   • Rychu 07/02/2014, 20:44

    Boze czemu nie mam kobiety? ;((

    Reply

Leave a Comment

Archiwa