≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Te zawody najczęściej zdradzają

Fot. Flickr

Chyba wszyscy słyszeli o skandalu jaki wybuchł kilka lat temu, a którego bohaterem był Tiger Woods. Okazało się że golfista swoje zdrady przypłacił ogromnymi pieniędzmi.

Sportowcy są w czołówce listy najczęściej zdradzających i mowa tu o obu płciach.

Wynika to z kilku przyczyn, które sprzyjają zdradzie. Oto one:

  1. Częste wyjazdy. Zawodowy sportowiec jest zazwyczaj przez większość roku poza domem. Zgrupowania, treningi, zawody itp.
  2. Sportowcy przez stałą aktywność fizyczną mają naturalnie o wiele większe potrzeby seksualne, większą potencję i większe libido.

    Może słyszałeś o tym, co  działo się ostatnio w Londynie w wiosce olimpijskiej. Prasa trąbiła o orgiach jakie miały tam miejsce po zawodach. Przed pewnie też.

  3. Zawodowi sportowcy są zazwyczaj w grupie bardzo dobrze zarabiającej. Wysokie zarobki, sprzyjają temu, że ma się wszystko w du…

Czytałem badania Great Australian Sex Census, z których wynikało, że najczęściej zdradzają agenci nieruchomości, sprzedawcy, marketingowcy, pracownicy call-center i budowlańcy.

Hmm… dało mi to do myślenia kiedy czytałem jak to wygląda w Polsce. Jeden pan opisywał, że kiedyś namiętnie chodził do wszystkich burdeli i znał w każdym wszystkie dziewczyny. Kiedy jednak zaczął pracę w korporacji, przestał chodzić, bo miał od groma darmowego seksu w pracy.

Łatwo o zdradę jest także w przypadku lekarzy i kelnerów.

Czytałem raport Galińskyego. Pisze on, że najczęściej zdradzają ludzi o wysokiej pozycji, bogaci. Właśnie przez to, że mają poczucie władzy, wszechmocy i niewinności.

Jeśli więc twój partner/partnerka ma wysokie stanowisko albo jest bardzo majętny/a to ma mniejsze skrupuły do "skoku w bok".

Żeby było ciekawiej, podobnie jest z ludźmi, którzy nie odnoszą w życiu sukcesów i kiepsko idzie im w sprawach zawodowych. Im gorzej im idzie, tym pewniejsze, że poszukają rekompensaty przez podbój łóżkowy.

Bardzo podatne na zdradę są zawody, gdzie łatwo o kontakt fizyczny z obcą osobą. Czyli instruktorzy na siłowni, tancerze, fryzjerki, czy kosmetyczki.

Dobra, wyjdzie na to, że praktycznie każdy…

Jeśli popatrzymy na statystyki, faktycznie wychodzi na to, że może nie każdy, ale połowa z nas zdradza.

Co 12. ojciec w Polsce wychowuje nie swoje dziecko i o tym nie wie. to dane podane przez kierownika pracowni genetycznej Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Warszawie.

Mamy zresztą ostatnio mocno nagłaśniany przypadek córki zmarłego tragicznie prezydenta, która ma dziecko nie ze swoim mężem. Ten zaś nic o tym nie wiedział. Takich przypadków jest więcej.

W Wielkiej Brytanii podczas rozwodu okazuje się, że 30% dzieci nie należy do ojca, który myślał że nim jest.

Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak następnym razem opisać dlaczego zdradzają mężczyźni, a dlaczego kobiety.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa