≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Testosteron- prosty sposób jak pozyskać testosteron

Testosteron- od poziomu testosteronu zależy poziom twojej potencji. Jest mnóstwo sposobów na jego podnoszenie, jednak w większości wiążą się one z określoną dietą, afrodyzjakami albo środkami chemicznymi.

Ten zaś jest w 100% naturalny i bezpieczny.

Brzmi cudownie, prawda? 🙂

Badania prowadzone w Australii pokazały, że średnia ilość testosteronu w krwi w przeciągu całego roku podlega identycznym wahaniom, jak zmiany poziomu witaminy D.

Najwięcej witaminy D w twoim organizmie jest latem. Jest to oczywiste, ponieważ witamina D powstaje dzięki przebywaniu na słońcu.

Australijczycy z University of Sydney dowiedli, że witamina D wpływa nie tylko na apetyt na seks, ale i zdolności prokreacyjne mężczyzn. U 30% mężczyzn mających problemy z płodnością stwierdzono braki witaminy D.

Zastosowano u nich terapię słoneczną. Mieli oni co najmniej pół godziny dziennie spacerować na słońcu. Nie stosowano żadnych innych środków.

40% spośród badanych panów dość szybko po kuracji miało dzieci.

Być może to jest związane z tym, że przez te półgodzinne spacery poznawali kobiety. 🙂 Tak naprawdę chodzi o to, że słońce działa cuda.

Najlepiej działa witamina D3. Jest witamina D1, która jest syntetyzowana przez organizm, jednak ona tak mocno nie działa.

Więcej o podnoszeniu potencji seksualnej i libido mówiłem w tym video.

Korzystaj z tego darmowego sposobu. W lecie słońce, a w zimie przydadzą się pigułki.

 

{ 2 comments… add one }
 • Łukasz 30/08/2011, 22:45

  Mam pytanko. Jeśli nauczyłbym się przeżywania orgazmów bez wytrysku, to czy w moim ciele wzrośnie poziom testosteronu? Pytam, poniewaz jak wiadomo testosteron hamuje wzrost kości długich, a mi zależy na tym aby jescze troche podrosnąć. Proszę o radę. Dziękuję i pozdrawiam.

  Reply
  • Brunet 31/08/2011, 05:59

   Testosteron wpływa na ilość produkowanej spermy, a nie ilość spermy na poziom testosteronu.
   To co wzrośnie to na pewno poziom twojej energii życiowej.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa