≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Unikaj tych posiłków przed seksem, jeśli nie chcesz wpadki

Jedzenie ma ogromny wpływ na twoją potencję. Przed seksem, zafundujesz sobie zły posiłek i twoje siły witalne polegną.

1. Zapomnij o hotdogach. Parówka to jeden zbiór tłuszczów nasyconych. Skutecznie hamują one przepływ krwi do penisa. Nie dawaj ich też kobiecie, bo u niej obniża to dokrwienie pochwy. Tak samo działają frytki, więc przed seksem zapomnij także i o nich.

2. Miętowa guma do żucia. Mięta zawiera mentol, który skutecznie obniża poziom testosteronu. Chcesz mieć świeży oddech, bardzo dobrze, ale nie dzięki mięcie.

3. Uważaj na niektóre napoje. Szczególnie gin z tonikiem. W ginie jest substancja, która nadaje gorzki smak, działa ona podobnie jak wyżej wymieniony mentol, czyli zabija testosteron.
Uważaj też na mocno gazowane napoje, bo jeśli będziesz miał nadęty brzuch, nie bedziesz myślał o przyjemności z seksu.

4. Jedzenie z puszki. Zawiera dużo sodu i soli. Efektem jest rozdęty brzuch. Jeśli już chcesz, włoż to, co masz w puszcze na 20 minut do wody, żeby  wypłukać sód. Jeśli miałeś do tej pory gazy i nie wiedziałeś skąd, to jest wytłumaczenie.

5. Za dużo alkoholu, nawet wina, które teoretycznie jest stworzone na romatnyczne wieczory. Lampka wina pomoże, ale im więcej, tym gorzej dla ciebie. Alkohol obniża wrażliwość na dotyk, zmniejsza siłę orgazmu, a przede wszystkim obniża erekcję. Niekiedy do zera.

6. Jedzenie owoców na deser zaraz po dużym posiłku. Efektem są wzdęcia i gazy. A to nie jest dobre, jeśli planujesz odrobinę przyjemności. Kiedy masz pełny żąłądek, nie jest on w stanie strawić wszystkiego od razu. Owoce czekają, ferementują i wywołują taki efekt. Jeśli koniecznie chcesz je jeść, rób to dwie godziny po dużym posiłku.

7. Napoje energetyczne. Radzę na nie uważać. Teoretycznie mają pomóc, ale w praktyce jeśli popatrzysz na skład, jest tam głównie cukier. Takie stężenie cukru spożyte w krótkim czasie skutecznie obniża poziom testosteronu. To samo tyczy się słodyczy. Wyjątkiem jest naturalna czekolada, bo ta akurat działa jak afrodyzjak.

Jeśli zjadłeś albo wypiłeś coś konkretnego i potem miałeś problemy w łóżku, napisz o tym w komentarzu. Niech inni także skorzystają z tej wiedzy.
 

{ 5 comments… add one }
 • Cheesburger 09/09/2014, 21:46

  w Zasadzie dwa, potem psoro wódki ze spiritem i batoniki mieszkanak murowana ;/

  Reply
 • michal 30/09/2014, 09:39

  świetny blog

  Reply
 • Bartek 03/02/2015, 12:34

  Co zamiast gumy do żucia, żeby mieć świeższy oddech na imprezie?

  Reply
  • Brunet 04/02/2015, 12:31

   Jak między zebami nie ma resztek pożywienia, to nie ma się co psuć i dawać zapach. Warunek wstępny, zdrowe zęby. Drugi warunek, czyste zęby, czyli mycie też nicią dentystyczną i problemu nie ma.

   Wszystko co bierzesz, żeby zabić zapach, to leczenie i trochę to bez sensu, skoro można zrobić profilaktykę…
   A jak chcesz leczyć to użyj goździki, rozgryź 2-3.
    

   Reply
 • Adam 23/02/2021, 18:02

  A jak wpływa herbata miętowy ” mięta ” ma podobne działanie do gum

  Reply

Leave a Comment

Archiwa