≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Wibracja seksualna- sposób na przyciągnięcie wymarzonej kobiety

Fot. Flickr

Witaj, z tej strony  Marcin "Adept". Dziś gościnnie na blogu Oświecony Kochanek. 🙂

Wszystko zaczyna się od naszych myśli i patrzenia na CAŁĄ SFERĘ SEKSUALNĄ człowieka w sposób, który daje mu korzyści zamiast frustracji. Także od zrozumienia co kobieta mówi naprawdę, odwagi rozmawiania z partnerką o seksie i tym, co daje wam obojgu przyjemność, bez skrępowania.

Przeczytaj do końca- warto.

Właśnie przypomniała mi się historia mojej bardzo atrakcyjnej znajomej, która uwielbia seks analny nawet bardziej niż pochwowy. Poznała niedawno fajnego faceta i wszystko szło świetnie. Ponieważ są z innych miast to najpierw widywali się raz na jakiś czas. Jemu się do seksu nie śpieszyło, co jej się nawet w pewnym sensie podobało (przyzwyczajona do śliniących się na jej widok kolesi). Wydawałoby się, że to jest jej Mr. Right.

Gdy przyjechała do niego na dwa tygodnie do Warszawy doszło do pierwszego seksu. Moja znajoma tej nocy powiedziała mu, że uwielbia seks analny i że chciałaby z nim się tak kochać. On się zgodził z pewnym wahaniem, ale coś poszło nie tak i w trakcie seksu penis mu opadł. Moja znajoma trochę źle to rozegrała, bo po tym nie porozmawiała z nim i nie wyjaśnili sobie wielu aspektów ich seksualności. Od tej nocy wszystko się popsuło, mężczyzna zaczął być bardzo chłodny wobec niej, więcej się już nie zbliżyli. Sytuacja była napięta i w końcu rozstali się, gdy ona wyjechała z Warszawy.

Według mnie ten mężczyzna nie udźwignął ciężaru tego, że kobieta może być bardziej seksualnie doświadczona i otwarta niż on. To go zamknęło emocjonalnie i konsekwencje tego były takie jak wyżej. Smutne.

Nie wiem czytelniku, czy Ty w swoim życiu spotykasz kobiety mniej czy bardziej doświadczone od Ciebie, u mnie bywa i tak i tak. W sumie to dla mnie nie jest to aż tak istotne.

Ważne jest, żeby umieć się komunikować przed seksem (uwodzenie), w trakcie, jak i po seksie (inteligencja seksualna). Oraz pozbyć się ze swojej głowy ograniczających seksualnie przekonań.

Zatem-  JAK WIBROWAĆ SEKSUALNIE ?

Wibrujemy seksualnie. Jedni mniej, a inni bardziej. Zależy to od wielu czynników zarówno biologicznych, jak i mentalnych.

Jeśli masz w sobie dużo testosteronu, na pewno będziesz wibrował silniej. Testosteron produkuje się w organizmie mężczyzny z biegiem lat coraz słabiej. Ale są sposoby na to, żeby zwiększyć jego produkcję. Poszukaj w sklepie z odżywkami dla kulturystów boosterów testosteronu. Możesz też skorzystać z mojego hipnotycznego nagrania „Libido i testosteron”.

Twój ogólny poziom zdrowia, wyżywnienie, czy braki witamin też mają na to wpływ. Zadbaj o to. To dziedzina wiedzy ogólnej.

Zadbaj też o swoją formę fizyczną- siłownia, sztuki walki, fitness. To wszystko nie tylko utrzyma Cię w lepszej kondycji, ale też podkręci Twoją ogólną energię. Świadomość tężyzny fizycznej Twojego ciała również ma wpływ na Twoją seksualną wibrację.

Natomiast to co jest mi bliższe i czym chciałbym się z Tobą podzielić na tym blogu to kwestia Twoich seksualnych przekonań.

Przekonań, które są wyjściową do seksualnego nastawienia Twojego umysłu.

To jak postrzegasz kobiety i kobiecą seksualność, to co jest dozwolone, a co zabronione (subiektywnie dla Ciebie), co „wypada” a co „niewypada”,  jakie są Twoje możliwości seksualne, to wszystko jest fundamentem Twojej wibracji seksualnej.

Proponuję Ci najpierw chwilę na przyjrzenia się samemu sobie:

Czy Twoim zdaniem kobiety są „grzeczne” i niewypada z nimi rozmawiać o seksie? Czy rozmawianie z nowo poznaną dziewczyną o seksie jest złe? Czy Twoim zdaniem kobiety są istotami seksualnymi bardziej niż mężczyźni czy mniej? Czy według Ciebie kobiety uprawiają więcej seksu niż mężczyźni czy odwrotnie ? Czy Twoim zdaniem kobiety nie lubią seksu ? Czy nie wypada kochać się analnie, w trójkącie itp.? Czy to jest dla Ciebie nadmierna perwersja? Czy kobieta, która jest bardziej doswiadczona seksualnie od Ciebie wywołuje w Tobie lęk? Czy wstydzisz się, że Twoi rodzice mogliby się dowiedzieć, że uprawiasz seks i dlatego przy nich nie rozmawiasz z dziewczyną przez telefon? Czy uważasz się za niedoświadczonego seksualnie? Czy uważasz, że masz za małego penisa i dziewczyna może nie być z tego zadowolona ? Czy krępujesz się rozmawiać z dziewczyną na pierwszej lub drugiej randce o seksie lub na najbardziej intymne i wyuzdane seksualnie tematy? Czy nawet jeśli rozmawiasz to czujesz się nie całkiem na luzie?

Czy czujesz się niekomfortowo dotykając seksualnie kobiety, którą niedawno poznałeś? Czy czujesz się niekomfortowo mówiąc kobiecie o swoich potrzebach seksualnych? Czy uważasz, że to robi z Ciebie zboczeńca i czujesz się winny? Czy masz obawy co do seksu (silna obawa przed ciążą, przed tym jak wypadniesz w oczach kobiety, obawa co ona sobie pomyśli jak ją pocałujesz itp.)? Czy czułbyś się niekomfortowo kochając z kobietą, gdyby inni na Ciebie patrzyli? Czy miałbyś problem w pokoju z nowo poznaną kobietą wyciągnąć penisa ze spodni i zacząć się masturbować przy niej  CZUJĄC się dobrze z jakąkolwiek jej reakcją ? Czy Twoim zdaniem wszystkie kobiety się „puszczają”i zdradzają poza Twoją dziewczyną, która jedna jedyna jest cudowna i niewinna? Czy według Ciebie kobieta potrzebuje być w monogamicznym związku, żeby z Tobą uprawiać seks? Czy oglądając z nowo poznaną dziewczyną film, poczułbyś się nerwowo podczas erotycznych scen w filmie?

Jeżeli odpowiedziałeś sobie TAK na przestawione sytuacje lub jakieś z tych pytań wywołuje w Tobie dyskomfort to właśnie zacząłeś odkrywać w sobie swoje mentalne bariery seksualne…

Adept

www.Uwodzenie.org

Wszystko zaczyna się więc od naszych myśli i patrzenia na CAŁĄ SFERĘ SEKSUALNĄ człowieka w sposób, który daje mu korzyści zamiast frustracji. Także od zrozumienia co kobieta mówi naprawdę, odwagi rozmawiania z partnerką o seksie i tym co daje wam obojgu przyjemność, bez skrępowania.

 

Właśnie przypomniała mi sie historia mojej bardzo atrakcyjnej znajomej, która uwielbia seks analny nawet bardziej niż pochwowy. Poznała niedawno fajnego faceta i wszystko szło świetnie. Ponieważ są z innych miast to to najpierw widywali się raz na jakiś czas. Jemu się do seksu nie śpieszyło, co jej się nawet w pewnym sensie podobało (przyzwyczajona do śliniących się na jej widok kolesi). Wydawałoby się, że to jest jej Mr Right.

Gdy przyjechała do niego na dwa tygodnie do Warszawy doszło do pierwszego seksu. Moja znajoma tej nocy powiedziała mu, że uwielbia seks analny i że chciałaby  z nim się tak kochać. On się zgodził z pewnym wahaniem, ale coś poszło nie tak i w trakcie seksu penis mu opadł. Moja znajoma trochę źle to rozegrała, bo po tym nie porozmawiała z nim o tym i nie wyjaśnili sobie wielu aspektów ich seksualności. Od tej nocy wszystko się popsuło, mężczyzna zaczął być bardzo chłodny wobec niej, więcej się już nie zbliżyli. Sytuacja była napięta i w końcu się rozstali gdy ona wyjechała z Warszawy.

Wg mnie ten mężczyzna nie udźwignął ciężaru tego, że kobieta może być bardziej seksualnie doświadczona i otwarta niż on. To go zamknęło emocjonalnie i konsekwencje tego były takie jak wyżej. Smutne.

Nie wiem czytelniku  czy Ty w swoim życiu spotykasz kobiety mniej czy bardziej od Ciebie doświadczone, u mnie bywa i tak i tak. W sumie to dla mnie nie jest to az tak istotne.

Ważne jest, żeby umieć się komunikować przed seksem (uwodzenie), w trakcie, jak i po seksie (inteligencja seksualna). Oraz pozbyć się ze swojej głowy ograniczających seksualnie przekonań.

Zatem –  JAK WIBROWAĆ SEKSUALNIE ?

 

Wibrujemy seksualnie. Jedni mniej inni bardziej. Zależy to od wielu czynników zarówno biologicznych jak i mentalnych.

Jeśli masz dużo w sobie testosteronu na pewno będziesz wibrował silniej. Testosteron produkuje się w organiźmie mężczyzny z biegiem lat coraz słabiej. Ale są sposoby na to żeby zwiększyć jego produkcje. Poszukaj w sklepie z odżywkami dla kulturystów boosterów testosteronu. Możesz też skorzystać z mojego hipnotycznego nagrania „Libido i testosteron”

Twój ogólny poziom zdrowia, wyżywnienie, braki witamin też mają na to wpływ. Zadbaj o to. To dziedzina wiedzy ogólnej.

Zadbaj też swoją formę fizyczną – siłownia, sztuki walki, fitness. To wszystko nie tylko utrzyma Cię w lepszej kondycji, ale też podkręci Twoją ogólną energię. Świadomość tężyzny fizycznej Twojego ciała również ma wpływ na Twoją seksualną wibrację.

Natomiast to co jest mi bliższe i czym chciałbym się z Tobą podzielić na tym blogu to kwestia Twoich  seksualnych przekonań.

Przekonań, które są wyjściową do seksualnego nastawienia Twojego umysłu.

To jak postrzegasz  kobiety i kobiecą seksualność, to co jest dozwolone a co zabronione (w subiektywnie dla Ciebie), co „wypada” a co „niewypada”,  jakie są Twoje możliwości seksualne  – jest fundamentem Twojej wibracji seksualnej.

Proponuję Ci najpierw chwilę na przyjrzenia się samemu sobie:

Czy Twoim zdaniem kobiety są „grzeczne” i niewypada z nimi rozmawiać o seksie ?

Czy rozmawianie z nowo poznaną dziewczyną o seksie jest złe?

Czy Twoim zdaniem kobiety są istotami seksualnymi bardziej niż mężczyźni czy mniej?

Czy wg Ciebie kobiety mają więcej seksu niż mężczyźni czy odwrotnie ?

Czy Twoim zdaniem kobiety nie lubią seksu ?

Czy to  nie wypada kochać się analnie, w trójkącie itp. ?

Czy to jest dla Ciebie nadmierna perwersja ?

Czy kobieta która jest bardziej doswiadczona seksualnie od Ciebie wywołuje w Tobie lęk?

Czy wstydzisz się, że Twoi rodzice mogli by się dowiedzieć, że uprawiasz seks i przy nich nie rozmawiasz z dziewczyną przez telefon ?

Czy uważasz się za niedoświadczonego seksualnie?

Czy uważasz, że masz za małego penisa i dziewczyna może nie być z tego zadowolona ?

Czy krępujesz się rozmawiać z dziewczyną na pierwszej lub drugiej randce o seksie lub na najbardziej intymne i wyuzdane seksualnie tematy ?

Czy nawet jeśli rozmawiasz to czy czujesz się nie całkiem na luzie ?

Czy czujesz się niekomfortowo dotykając seksualnie kobiety, którą niedawno poznałeś ?

Czy czujesz się niekomforotow mówiąc kobiecie o swoich potrzebach seksualnych ?

Czy uważasz, że to robi z Ciebie zboczeńca i czujesz się winny?

Czy masz obawy co do seksu ?  (silna obawa przed ciążą, przed tym jak wypadniesz w oczach kobiety, obawa co ona sobie pomyśli jak ją pocałujesz?)

Czy czułbyś się niekomfortowo kochając z kobietą, gdyby inni na Ciebie patrzyli?

Czy miałbyś problem w pokoju z nowo poznaną kobietą wyciągnąć penisa ze spodni i zacząć się masturbować przy niej  CZUJĄC się dobrze z jakąkolwiek jej reakcją ?

Czy Twoim zdaniem wszystki kobiety się „puszczają”i zdradzają poza Twoją dziewczyną, która jedna jedyna jest cudowna i niewinna ?

Czy wg Ciebie kobieta potrzebuje być w monogamicznym związku, żeby z Tobą uprawiać seks ?

Czy oglądając z nowo poznaną dziewczyną film, poczułbyś się nerwowo podczas erotycznych scen w filmie ?

Jeżeli odpowiedziałeś sobie TAK na przestawione sytuacje lub  jakieś z tych pytań wywołuje w Tobie dyskomfort – to właśnie zacząłeś odkrywać w sobie swoje mentalne bariery  seksualne…

 

{ 2 comments… add one }
 • Stefan 29/01/2011, 10:16

  W jaki sposób "rozbić" te bariery mentalne?

  Reply
  • oswiecony 29/01/2011, 10:53

   Zajrzyj do Adepta na bloga, udostępnia tam raport z opisem jednej z technik jak się to robi.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa