≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Wyślij ją na siłownię, będziesz miał lepszy seks.

weight training

Ojciec Czyngis Hana, uczył go, żeby wybrał sobie żonę taką, która ma silne nogi. Bo tylko taka, jest w stanie uszczęśliwić mężczyznę.

Jak miałeś taką, która ma silne nogi to wiesz o czym mowa.

Mogę Ci powiedzieć, że ja najmilej wspominam dziewczynę, która bardzo intensywnie trenowała biegi krótkodystansowe i miała naprawdę mocne nogi.

Akurat wtedy o tym w ogóle nie myślałem, czy ma mocne nogi czy nie, faktem jest, że seks z nią był baardzo przyjemny. Sądzę, że to efekt uboczny tego, że trenując nogi i pośladki, automatycznie wyćwiczyła sobie mięśnie kegla i po prostu była niezwykle ciasna.

Jeśli twojej dziewczyny/żony/kochanki nie da się wyciągnąć na siłownię, idź z nią, żeby dotrzymała ci towarzystwa. Jak już pójdzie, poczuje endorfiny, będzie chodzić stale.

Ty sam też zyskasz, bo im będziesz bardziej wydolny, na tym więcej w łóżku będziesz w stanie sobie pozwolić.

Oczywiście to nie musi być siłownia, możecie chodzić na tenisa, squasha, cokolwiek. Genialne są rolki, choć pora roku już nie ta.

Wracając do Czyngis Hana, to sporo musiał szukać, skoro historycy mówią, że zdarzało mu się mieć 40 kobiet dziennie. Jak najechali na wioskę, to on najpierw gwałcił wszystkie kobiety, a dopiero potem jego żołnierze.
Cóż, życie 9 wieków temu wyglądało inaczej jak dziś.

Podsumowując; jej silne nogi = lepszy seks dla was obojga. Dla niej mocne nogi i mięśnie kegla to silniejsze orgazmy. Więc chyba warto…

{ 2 comments… add one }
  • rychu 23/11/2015, 22:38

    rolki nie teraz to może łyżwy?

    Reply
  • Ola 18/02/2016, 14:17

    No to jest jakiś argument, żeby wyciągnąć mojego faceta na wspólne ćwiczenia 😉

    Reply

Leave a Comment

Archiwa