≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Zamiast Viagry. Super jedzenie na potencję, część 1

W najbliższych kilku wpisach podam kilka dietetycznych sposobów na podniesienie potencji. Wszystko po to, aby był twardy jak stal i nie tylko. 🙂

Orzechy Brazylijskie

Jeden orzech brazylijski dziennie pokrywa dzienne zapotrzeobowanie na selen.

Dlaczego selen? Dlatego, że ten mikroskładnik, jest odpowiedzialny za ja procesy biochemiczne związane z produkcją spermy i jej jakością. Jeśli masz problem ze spłodzeniem potomka, jedz te orzechy. Selen wpływa na ruchliwość spermy i na jej jakość.

Jestem pewien, że wiesz jak wygląda plemnik. On cały czas wibruje.
Przez zanieczyszczenie powietrza, wody, chemię w jedzeniu, telefony komórkowe w kieszeniach spodni, ilość i jakość spermy jest o wiele niższa niż jeszcze kilka lat temu.

Ciebie to też dotyczy.

Jeśli twoje plemniki są słabej jakości, wpływa to nawet na twoją ochotę na seks. A raczej na brak tej ochoty.

Orzechy brazylijskie można kupić w marketach, ale są dość drogie. Sugeruję kupić je po prostu na allegro, są nawet 3x tańsze.

Uwaga techniczna: jeśli je kupisz, trzymaj je w lodówce, bo jeśli zostawisz orzechy w cieple, mogą się do nich przyplątać jakieś robaki.

Efekty poczujesz już po tygodniu.

Nie jedz więcej niż 3 orzechy dziennie, przez pierwszy tydzień. Potem, jedz 1 dziennie. Nadmiar selenu jest szkodliwy dla organizmu.

Za parę dni opiszę następne cudeńko na potencję.

 

 

{ 7 comments… add one }
 • Paweł K. 20/11/2014, 12:08

  Ja mam jeszcze pytanie, na czym polega działanie selera (polecałeś kiedyś na potencję)? Czy zwiększa on testosteron? No i czy po paru dniach spożywania energia będzie mnie "roznosić"? 🙂 pytam bo lubię seler, ale wcześniej stosowałem go jako po prostu tanie źródło witamin.

  Reply
  • Brunet 20/11/2014, 12:25

   Opiszę więcej lada dzień.

   Reply
  • Patryk 21/11/2014, 19:12

   Paweł, Brunet kiedyś polecał jakies afrodyzjaki i osobiście przetestowałem czosnek i seler. Odnoście selera jedzenie go codziennie u mnie bardzo podnosi ochotę do seksu i ogólnie energię, to samo czosnek.

   Reply
 • Roni 27/11/2014, 13:31

  Jak dużo selera dziennie jeść, aby mieć dużą potencję?

  Reply
  • Brunet 27/11/2014, 14:08

   Roni nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Bo nie wiem w jakiej jesteś kondycji, ile masz lat, czy nie palisz papierosów, ile ważysz, czy żyjesz w stresie. itd. Seler to nie jest jakieś cudowne lekarstwo, które da Ci potencję do końca życia. Na to składa się o wiele więcej czynników niż Ci się wydaje.

   Reply
 • Brunet 27/11/2014, 18:25

  Roni, nie piszesz żebyś miał jakiś problem, więc zakładam, że wszystko jest ok.

  Reply
  • Roni 27/11/2014, 18:37

   Brunet mi zależy na tym, aby mieć większą ochotę na uwodzenie kobiet. Teraz nie mam jakiejś dużej motywacji do tego, ponieważ nie mam kasy i czuję, że marnuje swoje życie 🙁

    

   Reply

Leave a Comment

Archiwa