≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Hipnoza seksualna

Fot. Flickr

Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem, pomyślałem, że to zwykła ściema i że tak się nie da. Potem zastanowiłem się i zacząłem dochodzić do wniosku, że może jednak coś w tym jest.

Czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś w stanie dać kobiecie orgazm i zaspokoić ją seksualnie w ogóle jej nie dotykając?

Jeśli się nad tym zastanowisz, może przypomnisz sobie takie zdarzenie ze swojej przeszłości, kiedy to rozmawiałeś w sposób erotyczny z kobietą i ona faktycznie doszła.

Mi zdarzało się to wielokrotnie przez telefon, tyle, że ona kierowana moimi słowami sama robiła sobie dobrze.

Jednak to, o czym chcę ci powiedzieć jest totalnym szaleństwem, ponieważ wiem już, że można doprowadzić kobietę do orgazmu w ogóle jej nie dotykając. Ona siebie też nie dotyka ani nikt inny tego nie robi.

Wszystko dzieje się w głowie.

Za pomocą hipnozy…

Hipnoza to magiczne słowo… Może sobie myślisz, że to jakieś bzdury i że to jest niebezpieczne i że kobieta  na pewno się na to nie zgodzi. Pewnie większość ludzi tak myśli. Jednak ty sam jesteś w transie hipnotycznym kilka razy dziennie i nawet o tym nie wiesz.

Jak to możliwe?

Przypomnij sobie może jak oglądasz telewizje, a twoje myśli gdzieś odlatują, może nawet ktoś do ciebie coś mówi, a ty tego nie słyszysz. Właśnie wtedy jesteś w transie…

To samo często zdarza się w pociągu- monotonia, stukot kół i mija godzina, dwie, trzy, a ty nawet nie zauważasz kiedy.

Umysł po prostu się wyłącza. To dzieje się wielokrotnie podczas dnia.

A teraz najlepsze: można się nauczyć jak świadomie to robić i wprowadzać inne osoby w trans, tak że nawet nie wiedzą, że to już się stało.

Wyobraź sobie teraz taką sytuację, że wracasz do domu zmęczony po całym dniu, a twoja kobieta akurat teraz ma ochotę na seks, więc kusi cię i drażni. Ty zaś najchętniej siadłbyś w fotelu i zapomniał o świecie, a na jeśli na cokolwiek masz ochotę to na pewno nie na seks.

Wiesz jednak, że jeśli  nie zrobisz jej dobrze to potem ona będzie się dąsać i w sumie źle na tym wyjdziesz.

W takim właśnie momencie możesz zrobić jej hipnozę seksualną.

Ty będziesz sobie siedział wygodnie, powiesz jej określoną sekwencję słów w określony sposób i zobaczysz u niej uniesienie erotyczne. Jak zrobisz to dobrze, ona  będzie wręcz miała orgazm. Jeśli w trakcie transu hipnotycznego powiesz jej, żeby po wyjściu z transu zrobiła ci doskonały masaż i czuła się z tego powodu absolutnie szczęśliwa to tak się stanie.

Może to wyglądać na mrzonkę, na jakiś nierealny świat. Jednak to rzeczywistość. Tego wszystkiego możesz się nauczyć.

Na razie pokażę ci dwa video, gdzie Adept wykonuje zwykłą hipnozę na kobiecie. Da ci to obraz tego jakie to jest proste i skuteczne.

Zobacz jak Adept wykonuje hiponozę. Co prawda nie jest to hipnoza erotyczna, ale taką erotyczną może jeszcze pokażemy na innym filmie. Na pewno będziesz mógł ją zobaczyć na szkoleniu na żywej kobiecie. Samo szkolenie odbędzie się niedługo. Po prawej stronie jest baner. Gdy na niego klikniesz to przeczytasz szczegóły.

{ 6 comments… add one }
 • marcin m 07/06/2011, 12:54

  wiatm

  super teskt jak mozna sie nauczyc tej hipnozy sexualnej a tak wogole zapsialem sie na te lekcje darmowe 5
  jak je otrzymac co??

  pzodrawiam

  Reply
  • oswiecony 07/06/2011, 13:58

   Lekcje dostaniesz na maila, codziennie jedną. Co do hipnozy seksualnej to w Polsce z tego co wiem zajmuje się tym tylko Adept, więc pisz do niego.

   Reply
 • TOMEK 03/02/2013, 18:35

  witam , hciałbym nauczyc sie hipnozy sexualnej . Tomek

  Reply
 • Marek 25/03/2013, 10:18

  Nie piszesz tego ale jest to nie bezoieczne eksperymentowanie z nieznanym (niepoznanym przez empiryczną naukę) stanem ludzkieg umysłu. W ogóle cała tantra, medytacja, yoga nie są wskazane dla Europejczyków – to są ćwieczenia mentalno – duchowe zahaczające bardzo o okultyzm – dzieją się po nich dziwne niewytłumaczalne naukowo rzeczy pozwalające przypuszczać, że mamy do czynienia z ingerencją bytów demonicznych – po prostu te ćwiczenia otwierają naszego ducha (mówiąc oględnie) na doświadczanie i poruszanie się w przestrzeniach nie wskazanych dla człowieka żyjącego, gdyż jesteśmy za słabi duchowo aby dać sobie radę z bytami anielskimi. Może to co piszę sprawi, że ktoś zarzuci mi konserwatyzm itp. ale powiem to otwarcie jodze bliżej jest do wywoływania duchów niż do gimnastyki a tantrze blizej jest do obcowania z bytami astralnymi niż do technik seksualnych. Jeśli siedzisz w temacie, to wiesz o czym piszę i dlaczego przestrzegam.

  Reply
  • Brunet 25/03/2013, 11:25

   Tak Marku, nie czytaj mojego bloga, bo to niebezpieczne. Nie powinieneś też mieć w domu noża, bo to niebezpieczne, można kogoś zabić albo zranić. Nie powinieneś też jeździć samochodem, bo jest bardzo prawdopodobne że kogoś zabijesz, albo zabiją Ciebie.
   Nie wiem czy wiesz, że niebezpieczne jest w ogóle siedzenie przed monitorem i czytanie czegokolwiek patrząc na prawie martwe pole.
   Podsumowując:
   We wszystkim trzeba mieć swój rozum i rozsądek.

   Reply
  • Ali 09/07/2013, 16:45

   Jest w tym troszkę racji biorąc pod uwagę to co można dowiedzieć się o egzorcyzmach i demonach. Sporo filmów i książek w sieci.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa