≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Cóż Za Seksi Bielizna

 

Czy lubisz damską bieliznę? Nie mówię teraz o jakieś chorobliwym zainteresowaniu, myśleniu o tym bez przerwy czy fetyszyzmie na ten temat. Po prostu czy jak widzisz atrakcyjną kobietę w seksownej bieliźnie to masz ochotę na małe, co nieco?

Założę się, że tak właśnie jest. Po prostu określony widok budzi w tobie impuls, który uruchamia wyobraźnie itd.

A czy wiesz, dlaczego tak się dzieje i to nie tylko w sprawach seksu? To hormon o nazwie dopamina wyzwala w tobie obietnicę nagrody( w tym przypadku rozkoszy). Co najciekawsze bardzo często sama obietnica nagrody działa silniej niż sama nagroda. To słynna zasada gonienia króliczka. Dopóki go gonisz jesteś podekscytowany, a gdy go złapiesz to cieszysz się pewien czas, potem nudzisz i potrzebujesz następnego króliczka.

Wracając do bielizny. Nie każda jest dla nas facetów seksowna i pociągająca. Na ogół lubimy kolory czarny i czerwony, koronki, delikatne miękkie materiały. Oczywiście decydujące jest ciało, które się pod taką bielizną kryje. Jednak zarówno dobrze dobrana bielizna może ładnie eksponować zalety kobiecego ciała jak źle dobrana może szpecić i odpychać.

Dobrze dobrana bielizna musi współgrać z cały ciałem. Musi pasować do karnacji skóry, kształtów np. piersi jak i całej sylwetki. Powinna być delikatna, miękka i z dobrego materiału.

Ważne by się wygodnie ją zakładało i …….zdejmowało 🙂

Pamiętasz filmy z dawnych epok np. z XVII-XVIII. wieku? Występowały w nich piękne wydekoltowane damy. Czy nie był nieraz to sam miód patrzeć na te piękne biusty?  Miały one silnie pościągane gorsety by właśnie eksponować talie i biust. Nieraz płaciły za to omdleniami, ale cóż nie robi się dla urody i ……..przywabienia facetów.

Lubimy, kochamy kobiece ciała , bo są dla nas obietnicą rozkoszy. Czy zastanawiałeś się, co by było, gdy na około takie super seksowne kociaki chodziły nago? Nie za fajnie jednak by było prawda? Pomimo, ze wszyscy wiemy, co kryje się za ubraniem to lubimy tą zabawę w „chowanego”, wyobraźnie, które są właśnie obietnicą nagrody(rozkoszy). To jest ten właśnie efekt króliczka. Trzeba kobietę zdobyć. Przekonać do siebie, oczarować, zainteresować, podniecić, rozebrać i …..

Gdyby tak wszystkie interesujące nas kobiety same nam wpadały w ramiona to wątpię czy to było zabawne na dłuższą metę. Ja wiem na pewne, że taki układ by mnie nie interesował.

Rozumiem młody chłopaków, którzy maja wiele lęków przed zdobywaniem kobiet a jednocześnie wiele seksualnego wigoru i chcieliby nieraz „szask, prask i po wszystkim”

Jednak będę się upierał, że to byłoby dobre dla nich tylko incydentalnie, a na dłuższą metę by nie miało sensu.

Wracając na chwilę do zdejmowania. Czy nie sądzisz, że jak się już rozbieracie przed seksem to warto to zrobić umiejętnie i seksownie? Jest ogromna różnica miedzy zwykły rozbieraniem a seksownym rozbieraniem. Na seksowne rozbieranie składają się określony wabiące gesty, mimika itd. Nie bez powodu striptiz jest tak bardzo lubiany przez nas facetów. Wszak wiadomo, że jesteśmy wzrokowcami. Dobrze wykonany striptiz czy taniec erotyczny powoduje w nas prawdziwą burzę a kiepski może nawet spowodować wręcz zniechęcenie do atrakcyjnej (na początku) kobiety.

 

A ty czytelniku, co sądzisz o kobiecej bieliźnie? Jaką lubisz? Czy działa na ciebie podniecająco? Podziel się proszę swoimi uwagami w komentarzu.

{ 2 comments… add one }
  • Wierna czytelniczka 10/03/2017, 19:00

    Witam. Ostatnio nikt nie komentuje, to moze mi się uda zacząć jakąś dyskusję. Moim zdaniem Pani ze zdjęcia czegoś brakuje (półprzezroczystej halki chociaż?) Co jak co, ale paski od pończoch nie są dla mnie zbyt seksowne. Poza tym, im więcej zakryte tym bardziej pracuje męska wyobraźnia, oczywiście bez przesady. Dobrze to opisałeś na podstawie dawnych dam (z biustem I talią), bo jak facet taką zobaczył to od razu myślał, że skoro ma taki dekolt to I reszta pod suknią musi być wspaniala. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają właśnie półprzeźroczyste materiały we wszelkich krojach I długościach. Jeszcze jak kobieta ma fajnä figurę… Oczywiście majtki I stanik pod spodem obowiązkowo, w końcu rozbieranie to też część gry wstêpnej. Myślê, że wszystkie lubimy być rozbierane I rozbierać naszych Panów. To taki akt zawierzenia. Stajemy się bezbronne, tak… pozbawione codziennej zbroi jaką jest dla nas ubranie… Hm, odplynełam 🙂 I jeszcze jedno. Jak to jest, że rozbieramy się nawzajem a ubiera się každe osobno :-)…Pozdrawiam wszystkich

    Reply
  • elektryk 15/03/2017, 13:53

    Jedno stwierdzić mogę na pewno, Pani ze zdjęcia bieliznę ma dobraną idealnie.

    Reply

Leave a Comment

Archiwa