≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy To Nie Zabawne?

Wyobraź sobie taką sytuacje. Jesteś na fajnej imprezie. Jest super zabawa, rozmawiasz, śmiejesz się i nagle w pewnie odległości spostrzegasz bardzo ładna dziewczynę. Widzisz jak z kimś rozmawia, śmieje się. Przyglądasz się jej dyskretnie i jesteś coraz bardziej zachwycony. Ktoś do ciebie coś mówi, ale ty odpowiadasz zdawkowo. Twoja uwaga skupię się coraz bardziej na niej. Z każda chwilę ona fascynuję cię coraz bardziej.

 

 

Zdajesz sobie sprawę, że impreza wkrótce się skończy ona sobie pójdzie a ty nic nie wiesz o niej, nie masz kontaktu i musisz coś zrobić. Podejmujesz decyzje, że podjedziesz do niej zagadasz, poznacie się i jak dalej ci się będzie tak podobała to poproszę ją o numer telefonu. Już masz to zrobić i niespodziewanie czujesz, że nogi masz ciężkie, zasycha się ci w gardle i bije szybko serce.

 

 

Uświadamiasz sobie, że się zwyczajnie boisz. Ale właściwie, czego się boisz? Niech zgadnę. Boisz się, że ona cię nie zaakceptuje, co inni o tym sobie pomyślą itd. Zdajesz sobie sprawę, że to twoje wyimaginowane lęki i co najgorsze wymówki? Wybór jest dość prosty. Ale sobie z tym poradzisz, albo szansa na poznacie super dziewczyny ci minie koło nosa.

 

 

Dlaczego w tytule artykułu napisałem „czy to nie zabawne?” Prawda jest taka, że twoje obawy typu że się przed nią zbłaźnisz, co ludzie sobie pomyślą , jak ona zareaguje są tylko lękami i wymówkami wynikającymi z twoich emocji. Z punktu widzenia racjonalnego są po prostu śmieszne. Mało prawdopodobne by ona na ciebie zareagowała jakoś bardzo niemiło, a ludzie wiesz o co ty, sobie pomyślą ? Nic. To ich po prostu nie obchodzi. Oni mają swoje sprawy

 

 

Aby to zrobić musisz po prosu nad tym popracować. Podstawowa zasada, że tylko plewy nic nie kosztuje na rzeczy wartościowe trzeba sobie zapracować. Jeśli chcesz mieć super dziewczynę lub więcej kobiet musisz popracować nad swoim rozwojem. Jednym z najważniejszych tematów jest praca nad wymówkami, swoimi lękami i w ogóle swoją postawą.

 

 

 

Skąd się biorą lęki i wymówki. Powody się bardzo różne. Jednym z podstawowych jest to, że nie masz obycia z kobietami. Tak jest z naszym umysłem, że stara się chronić przed różnymi niebezpieczeństwami. Dla umysłu takimi niebezpieczeństwami są rzeczy nieznane. Jak spotykasz się bardzo rzadko z kobietami to rzeczą naturalna jest, że masz lęki, tremę.

 

 

Zauważ, że jak często coś robisz jest to coraz łatwiejsze. Robisz to szybciej. Nie masz wahań, jesteś pewny siebie itd. Nie znaczy to, że nie masz żadnych problemów, jednak będąc bardziej obyty, wprawny to twoje lęki obawy są bez porównanie mniejsze, a ty możesz się zdecydowanie bardziej kontrolować, przez co jest o wiele bardziej skuteczny.

 

Co będzie jak ona cię nie zaakceptuje? A czy ona jest jedyna na świecie? Jasne, że nie, ale teraz tobie zależy tylko na niej. Powiem ci coś. To czysta halucynacja pod wpływem emocji. Może być tak, że jutro spotkasz jeszcze bardziej interesującą dziewczynę, albo za tydzień czy miesiąc. Oboje wiemy, że to możliwe. Takie rzeczy się zdarzały i zdarzają bardzo często. Na szczęście nie ma osób niezastąpionych.

 

 

A co będzie jak się jakoś zbłaźnisz przed nią? To fakt czy twoje iluzje? Jasne, że iluzje. Jest takie powiedzenie jak się czegoś boisz to zrób to a strach minie. Tak jest naprawdę. Badano, że tylko 14% procent naszych lęków ma jakieś realne uzasadnienie i mamy na nie wpływ. Reszta to albo rzeczy, które się nigdy nie zdarzą, albo mogą się zdarzyć, ale nie mamy na nie wpływu. Tak, więc rób po prostu swoje. Jedno jest pewne, że jak nie podejmiesz działanie to porażkę masz jak w banku, a jak spróbujesz masz szansę na sukces.

 

A czy nie można tak jakoś zrobić by tak od ręki zlikwidować te wszystkie lęki, obawy, tremę bez pracy nad tym? Nie mam takiego sposobu. Takie jest prawo życia kropka. Na koniec zapamiętaj. Zmień to, co możesz zmienić i nie zmieniaj tego, czego się nie da zmienić i naucz się odróżniać jedno od drugiego.

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa