≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Daj Jej Daj Jej Trochę ……………..

Kiedyś przez przypadek zobaczyłem zabawną, ale i bardzo pouczającą scenę z chyba pierwszej części Shreka. Otóż osioł zanucił do Shreka „Daj jej, daj jej trochę ciepła i jużżżżżż. One lecą na takie bariery.” Dokładnie tak jest. Praktycznie każda kobieta potrzebuje zainteresowania i poczucia bezpieczeństwa. Symbolem tego jest kobiece upodobanie do przytulania się.

 

 

Wielu uwodzicieli(zwłaszcza początkujący)zupełnie nie czuje natury kobiecej oraz ich potrzeb. Traktują ich często jakby byli facetami. Jak się to objawia? Przede wszystkim rozmawia z kobietami nie tak jak trzeba i nie o tym, co je interesuję. Podstawowa zasada w każdej rozmowie to więcej słuchaj niż mów(bez przesady). Poza tym rozmawiaj o tym co interesuje kobiety.

 

Najważniejsze tematy to emocje, uczucia. Nie mów z nimi o typowo męskich tematach jak motoryzacja, komputery, informatyka, sport. Unikaj drażliwych tematów typu religia czy polityka, ponieważ mogą zrodzić niepotrzebne złe emocje i spory. Postaraj się mówić wolnej i niskim tonem głosu. Jak nie umiesz to zalecam byś potrenował systematycznie zarówno tempo jak i ton głosu, aż ci to wejdzie w krew. Naprawdę warto.

 

 

Wracając do tego „zapotrzebowania” na ciepło u kobiet to polega ono na wzbudzeniu w niej poczucia bezpieczeństwa. Ona musi czuć, ze mogę na ciebie liczyć i że je nie skrzywdzisz.

Aby się tak stało musisz się nią szczerze zainteresować. Co czuje, jak myśli, jaki ma system wartości, zainteresowania itd. Co do sformułowania, że może „zawsze” na ciebie liczyć to uważaj byś nie stał się „chłopcem na posyłki” czy nie wpadł do szufladki kolega.

 

 

Zakładam, że ona cię bardzo pociąga i myślisz o seksie z nią. Jeśli tak to obie te postawy, o których pisałem wyżej są nie do przejęcia. Kolega czy przyjaciel to nie kandydat na kochanka a „chłopiec na posyłki” prezentuje dla niej zbyt małą wartość by ją zainteresować.

Często pisałem w artykułach o „samobójczej” postawie needy (potrzebujący). I właśnie „chłopiec na posyłki” jest najbardziej jaskrawym przykładem postawy needy.

 

Możesz jej pragnąć, może cię ona fascynować, ale wychylanie się ze zbyt natrętnymi komplementami, prezentami, deklarowani się z pomocą zawsze i wszędzie jest strzelaniem sobie w kolano. Nie pokazuj swoich uczuć zanim ona pierwsza tego nie zrobi. Jeśli widzisz, że ona się angażuje uczuciowo, w pomoc tobie to wtedy wyjdź jej naprzeciw. Nigdy wcześniej.

 

 

Kobiety a zwłaszcza te atrakcyjne doskonale wiedzą, że facetom zawsze mniej lub bardziej chodzi o seks. Zbyt długie omijanie tego tematu połączone z zachowaniami, o jakich pisałem wcześniej jest bardzo głupie. Jak mylisz, że miłe słówka, prezenty i służalczą pomoc zdobędziesz jej ciało to sobie daruj takie myślenie. Tak to nie działa.

 

 

Kobietą preferują mężczyzn-samców a nie chłopaczków. Musisz znać swoją wartość i ją inteligentnie okazywać (bez zadzierania nosa) Bardzo słuszną zasadą jest to abyś mógł zdobyć kobietę to najpierw musisz być gotowy ją stracić. Polega to na tym, że owszem jest interesująca, pociąga cię, ale nie zamierzasz za nią biegać. Nie jesteś na każde zawołanie i jesteś przynajmniej równym jej, jeśli chodzi o wartość.

 

Kobiety zdecydowanie uwielbiają mężczyzn, pewnych siebie w mowie i działaniu, którzy wiedzą, czego chcą i mają pasje. Lubią, gdy oni przejmują inicjatywę i je prowadzą zarówno w relacjach jak i w sypialni. Gotowym ją stracić to oznacza, że jeśli nie akceptujesz jej pewnych zachowań i jej o tym mówisz lub dajesz wyraźnie do zrozumienia to, jeśli ona pomimo tego usiłuje tak robić to ty jesteś zdecydowany obrócić się na pięcie i po prostu odejść. I to beż znaczenia jak ona ci się podoba i jak jest atrakcyjna.

 

To dotyczy jej wszystkich fochów i postawy odrzucającej ciebie jako mężczyznę. To ma działać na zasadzie ”Nie chcesz? To nie twoja strata.” Pokazujesz jej, że nie jest dla ciebie pępkiem świata, nie dajesz się wodzić za noc i ty decydujesz. Wiem z doświadczenia, ze tak postawa zdecydowanie jest najskuteczniejsza. Tak wiem, że to nie takie proste, szczególnie jak się mocniej zaangażujesz emocjonalnie, ale innej alternatywy nie ma.

 

Jeśli próbujesz zdobyć kobietę, która cię pociąga to musisz w niej wzbudzić zainteresowanie, potem zaintrygowanie, fascynacje po pociąg i pożądanie. Szczególnie ważne jest by wyłowy uczucie pożądania nie robią tego jednak zbyt wcześnie. Dla kobiety czucie pożądanie po 5 minutach rozmowy jest nienaturalne i niepokojące, może wywołać w niej strach i chęć wycofania się. Tak, więc nie mów o niczym nieskończoność unikając erotycznych spojrzeń czy iluzji, ale nie za szybko Postępuj według tego znanego przysłowia” Spiesz się powoli”.

 

Nie podam ci żadnych złotych regułek na temat wzbudzania pożądania i czasu, kiedy należy tego użyć. Po prostu czegoś takiego nie ma. Kobiety są bardzo różnie trzeba umieć je wyczuwać a także nie bać się rozsądnego ryzyka. „Kto nie ryzykuje to szampana nie pije” oznacza to, że bez ryzyka nie ma nagród i zwycięstw.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa