≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Fascynacja

 

Czy miałeś kiedykolwiek sytuacje, że zobaczyłeś zjawiskowo piękną dziewczynę? Nie mam tu na myśli telewizji, kina, gazet czy Internetu. Zobaczyłeś ją gdzieś na ulicy, imprezie czy gdziekolwiek indziej, ale w realu. Miała idealną twarz, piękne zęby, uśmiech i niesamowitą seksowną figurę. Poczułeś się niemal jak „zakochany kundel” z bajki Disney’a.

 

 

Pomyślałeś sobie pewnie coś w stylu, muszę ją mieć. Ale zaraz uświadomiłeś sobie, że aby ją mieć to ty musisz się postarać, zainicjować rozmowę, wymienić się kontaktami lub od razu zaprosić ją na randkę. Podjąłeś decyzje i postawiłeś powiedzieć jej cześć. Po chwili jednak pomyślałeś, że cześć to za mało. Rozmowa się urwie i ona sobie pójdzie. Nie nie możesz do tego dopuścić.

 

 

Więc, o czym mogę z nią porozmawiać by jej wydać się interesującym? Wiem! Zacznę od pogody. Eeeee to banalne myślisz sobie. Muszę inaczej, I tak stoisz, kombinujesz a ona odeszła. Ale głupek ze mnie besztasz się. Po pewnym czasie znów ją spotykasz i nie zastanawiając się podchodzisz i mówisz cześć. Ona odpowiada cześć i zapanowała niezręczna cisza. Ty pocisz i rumienisz się coraz mocniej, pomimo tego, że ona uśmiech się przyjaźnie i nie odchodzi.

 

 

Opisana powyżej sytuacja występuje dość często. Gdy na czymś lub na kimś ci bardzo zależy inwestujesz w to mnóstwo emocji. Wszystko jest ok, jeśli te emocje są nie na tyle silne by uniemożliwiały ci kontrolowanie własnych zachowań. Taka fascynacja dziewczyną dla niektórych jest jak najbardziej ok a dla innych to bardziej przeszkoda i problem niż pomoc.

 

 

Czy będziesz bardziej zdobywcom i zaczniesz działać czy będziesz jak „zakochany kundel”, który tylko wzdycha, przewraca oczami i nic nie mówi i nie działa zależy w dużej mierze od ciebie. Łatwo powiedzieć możesz powiedzieć. Co mam zrobić jak jestem taki nią tak zafascynowany, że języka w gębie przy niej zapominam, ręce mi się pocą, a serce bije mocno?

 

Zdaje sobie sprawę, że na początku to może być dla ciebie problem, ale są na takie sytuacje różne sposoby. O to ciekawe- myślisz sobie. Jakie to niby sposoby? Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że to tylko twoje emocje i ją idealizujesz. Ona nie jest ani najpiękniejsza, ani najmądrzejsza, ani tym bardziej jedyna. Choćby była najwspanialsza to dalej jest tylko człowiek.

 

 

Musisz sobie też uświadomić własną wartość. Tak wiem, że czasami nie jest proste, lecz bez poczucia własnej wartości daleko nie zajdziesz (nie tylko z kobietami). Bardzo wieli ludzi robi kardynalny błąd porównując się z innymi, a zwłaszcza z tzw. „wielkimi tego świata” czy sławnymi i bogatymi sportowcami, biznesmenami, artystami itd. Jeśli by tak myśleć to zdecydowana większość ludzkości jest nic nie warta. A to przecież nieprawda.

 

Jak wzmacniać swoje poczucie wartości? Spisz sobie na kartce wszystkie twoje sukcesy w życiu, a szczególnie te z kobietami i czytaj często tą listę. Nie muszą to być wcale sukcesy „wielkopomne” np. zdobycie wielkiej góry, czy romans z dziewczyną z półki 10

Każda przyjazna rozmowa z atrakcyjną dziewczyną, randka itp. powinny znaleźć się na tej liście. Tylko pamiętaj, że napisanie takiej listy i schowanie jej głęboko bez częstego jej czytania nic nie daje.

 

Na zakończenia mały trick na podniesienie swojej wartości i na nadmierną tremę przy poznawaniu dziewczyn. Jak masz do niej podejść to wyobraź sobie, że ona robi się maleńka do rozmiaru krasnoludka lub odwrotnie ty jesteś olbrzymem, a ona jest normalnych rozmiarów. Zmiana perspektywy widzenia i odczuwania w wyobraźni czy w życiu daje często doskonałe efekty. Takie ćwiczenie warto też robić w relaksie przed wyjściem na miasto by poznawać dziewczyny.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa