≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Który Moment Najbardziej Lubisz?

Kogoś muszę przekonywać, że seks jest cudowny, rozkoszny, podniecający? Jasne, że nie. Wiemy jednak, że są bardzo różne gusta i guściki i co się podoba jednemu facetowi to drugiego wcale nie musi. Na ogół większość facetów lubi kobiety dość szczupłe, harmonijne zbudowane (niczym gitara)czy dość szerokie w biodrach wąskie w talii. Większość facetów lubi też jędrne i raczej duże piersi, długie zgrabne nogi i ładną, uśmiechniętą twarz raczej o regularnych rysach.

 

Według ankiet takie gusta ma większość mężczyzn, co nie znaczy, że wszyscy. Są np. tacy, którzy lubią puszyste(czasami wręcz grube panie) niekoniecznie o tzw. zgrabnych nogach itd. Ale to są wszystko gusta dotyczące aparycji. A ja jestem ciekaw, co ty czytelniku lubisz w seksie? Rozszerzmy ten moment nawet nieco wcześniej. Wtedy, gdy ją zobaczysz. Obojętnie czy z daleka czy bliska i nieważne gdzie to będzie.

 

Mam tu na myśli przede wszystkim tą iskrę fascynacji, pożądania. Jasne, że zależy to od konkretnej kobiety i sytuacji. Nie bardzo wiesz, co to może być? Nie pamiętasz lub masz małe doświadczenie w tych sprawach? Spróbuję cię nieco zainspirować.

 

 

Być może to jej zjawiskowo uroda , i zalotne zachowanie. Czasami jest to uroczy flirt, pełen niedomówień, ale wystarczająco oczywistych byście wiedzieli o co chodzi. Często to jest jej zmysłowy taniec na parkiecie. Wiadomo, ze pewne gesty i zachowania kojarzą się podświadomie z pożądaniem i seksem. Albo ten pierwszy dotyk na razie pozornie niewinny i towarzyski, który zamienia się w coś innego.

 

 

Niektórzy bardzo lubią ten moment gdy po jakimś czasie flirtów, dotyku ona zgadza się z nim pójść np. do niego i oboje wiedzą czym się to zakończy.  Inni z kolei uwielbiają tą chwilę, gdy są sami i jej mowa ciała i wszystkie inne sygnały dają mu przyzwolenie i on odrzucając wszelkie obawy zaczyna ją dotykać, całować i pieścić.

 

Sam ten moment plus wyobraźnia , która zaczyna pracować na pełnych obrotach     (zwłaszcza jej)to ulubiony moment wielu par. Wielu lubi najbardziej  te najbardziej gorące momenty. Kiedy pożądanie obojga jest już na wysokim poziomie i ciągle narasta i narasta aż to cudownego wybuchu.  Naturalnie trudno porównać siłę emocji przy pierwszym spotkaniu z eksplozją orgazmu, ale jedno drugie łączy.

 

A ty co lubisz czytelniku? Który moment cię najbardziej kręci? Napisz proszę o tym w komentarzu.

 

 

 

{ 1 comment… add one }
  • Sebek 08/07/2019, 23:55

    Dziwi mnie że nikt nic nie napisał. Ja trafilem na tego bloga wczoraj i nie mogę się oderwać uzupełniam wiedzę, konfrontuje z doświadczeniami dobrze trafiłem tylko szkoda że tak późno. Ja najbardziej lubię moment tuż po flircie, po podtekstach gdy każde wie gdzie i po co się znajduje i jak to się zaraz skonczy. Początek gry wstępnej gdzie całujesz szyję i niby nieśmiało pozbywasz się części garderoby. Wtedy już ona przestaje myśleć tylko odczuwac. A ja dopiero się rozkręcam.

    Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa