≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Magnes Czyli O Sile Przyciągania

Mogę bez większego ryzyka założyć, że z pewnością wiesz czytelniku, co to jest magnes. Siła przyciągania rzeczy metalowych przez magnesy jest wręcz przysłowiowa. A czy siła przyciągania dotyczy tylko magnesu? Oczywiście, że nie. Jest siła grawitacji, przyciągnie myślami, przyciąganie międzyludzkie.

 

 

Mnie oczywiście najbardziej interesuje to ostatnie. Chodzi tutaj o przyciąganie między przedstawicielami obu płci. Są tzw. piękni ludzie, którzy podobają się większości. Co jest ładne czy brzydkie to sprawa względna. Jednak istnieją pewne „standardy” piękna i seksapilu. Bycie jednak pięknym, bogatym i w dodatku sławnym i budzić zainteresowanie płci przeciwnej to niewielka sztuka

 

 

Istnieją jednak pewni wyjątkowi ludzie, którzy wyglądają bardzo przeciętnie o przeciętny statusie majątkowym i społecznym, którzy przyciągają wielu ludzi. Co oni mają takiego w sobie, że inni lgną do nich? Nie mogą się oprzeć ich magnetycznej sile? Tak naprawdę trudno to określić. Mówi się o nich, że mają w sobie to coś.

 

 

Problem w tym, że to coś to dla każdego znaczy, co innego. Szczególnie kobiety mówić o tym, czego poszukują w idealnym mężczyźnie mówią, że chcą by miał to coś. Najczęściej wspominają o tzw. czarze, seksapilu i by dawał poczucie bezpieczeństwa. No właśnie. Poczucie bezpieczeństwa o zdecydowanej większości kobiet jest niezwykle ważne.

 

 

Wiele kobiet mówi też o tym, że magnetyczny facet sprawia,że czuję się przy nim w pełni kobietą. A co to właściwie znaczy? Pewnie to, że czuję się przy nim atrakcyjna, pociągająca i pożądana. I tutaj wychodzi na jaw jak bardzo ważna fizyczna atrakcyjność. Czy komuś się to podoba czy nie seksualna atrakcyjność jest ważna dla obu płci

 

 

Czy ona spada a wiekiem? I tak i nie. Z pewnością ciała ludzi z wiekiem są mniej atrakcyjne i również spada u obojga płci poziom hormonów, ale jak do kogoś poczujemy tzw. „mięte” to jego atrakcyjność cielesna jest z pewnością większa niż u innych ludzi.

 

 

Powstaje tez pytanie czy przyciągania ludzi się można nauczyć? Do pewni stopnia tak. Najlepsi w tym jednak są tzw. naturalszczyki, czyli ludzie, którzy mają tym naturalny talent i są pozbawieni zbytnich naleciałości konwenansów. Mają oni też ogromną pewność siebie. A co mają zrobić inni, którzy tych cech nie mają?

 

 

Powinni pracować nad tym jak się zachowują, mówią nad emocjami a nade wszystko nad rozumieniem świata płci przeciwnej. Ta ostatnia umiejętność jest z pewnością najważniejsza. Tzw. magnetyzm przydaje się nie tylko w relacjach typu uwodzenia czy seks. Z pewnością jest cenny też w relacjach zawodowych czy biznesowych. Ten kto umie wywierać wpływ na ludzi ma z pewnością lepiej w życiu niż ci, którzy tego nie potrafią.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa