≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Nie Wolno !

Ten artykuł pisze trochę wbrew swojej naturze. Uważam, że warto stawać siebie cele i być kreatywnym życiu, aby było takie, jakie naprawdę się chce. Jednak nie piszę tych artykułów dla siebie, ale dla czytelników. Zdaje sobie sprawę, że ludzie są bardzo różni. Co innego jest dla nich ważne i mają różne sposoby na motywacje

 

Mówiąc w uproszczeniu ludzie dzielą się na tzw. „dążeniowców” i „unikaniowców”. Tych pierwszych motywują cele i nagrody a tych drugich unikanie kłopotów, bólu i zmartwień. Ja zdecydowanie należę do tych pierwszych, jednak na podstawie doświadczeń życiowych i obserwacji „unikaniowców” jest dość dużo.

 

Jeśli należysz raczej do „unikaniowców” to skup się teraz i przeczytaj uważnie ten artykuł. Powiem ci w nim, czego masz unikać jak ognia w relacjach z kobietami. Nawet jak to znasz i słyszałeś o tym lub gdzieś czytałeś to warto sobie to na nowo uświadomić, jeśli chcesz pozytywnych zmian w swoim życiu.

 

 

  1. Nie wolno być wobec kobiet natrętnym, usłużnym. Mam tu na myśli to, że jak ci się spodoba jakaś dziewczyna to nie wolno ci za nią biegać, zasypywać ją komplementami, kupować kwiatów, prezentów i bez przerwy zapraszać na randki. Jeśli tak zrobisz to z automatu przestajesz być dla niej męski i atrakcyjny. Kobiet pociągają mężczyźni pewni siebie, których odbierają jak równych sobie a nawet w ich oczach są w wartości ponad nimi.
  2. Nie wolno ci być błaznem. Znaczy to, że kobiety lubią facetów z poczuciem humoru, ale strzelanie jak z karabinu różnymi dowcipami jest dla nich z czasem po prostu nudne i męczące. Poza tym możesz być odbierany właśnie jak błazen, który na dodatek usiłuje na siłę się przypodobać.
  3. Nie wolno ci nie doceniać swojego wyglądu i zapachu. Zwłaszcza przy poznaniu ogromną większość kobiet ocenia mężczyznę po tym jak wygląda i jak pachnie. Ubranie niechlujne, pobrudzone, pomięte i na dodatek przykry odorek np. potu z automatu cię skreśla jak interesującego faceta. To działa na zasadzie „jak nie umie zadbać o siebie to jak zadba o mnie?” I nic chodzi tutaj bynajmniej o drogie markowe ciuchy czy wody toaletowe, ale o to byś był czysty, wyprasowany, ogolony i pachniał przynajmniej czystym ciałem. To na ogół wystarcza. Pamiętaj też o paznokciach, dłoniach i butach. To bardzo ważne szczegóły męskiej aparycji.
  4. Nie wolno ci być wulgarnym ani w słowach ani w zachowaniu. Ta zasada chyba nie wymaga komentarza.
  5. Nie wolno ci kobiet oszukiwać, czyli obiecywać czegoś, czego nie zamierzasz spełniać. Szczególnie nie wolno ci mówić o uczuciach, których wcale nie czujesz i, że jest dla ciebie jedyną jak tak nie jest.
  6. Nie popisuj się i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Popisywaniem się kasą a co gorsza osiągnięciami, których wcale nie masz spowoduje, że wyjdziesz na głupka i stracisz w jej oczach.
  7. Nie wolno ci chwalić swoimi sukcesami z kobietami i opowiadać o swoich byłych. Jeśli masz ochotę tylko na przygodę a nie interesuję cię związek to powiedz jej o tym jasno, ale i inteligentnie. Proponowanie jej wprost seksu najpewniej spowoduje, że ona się po prostu obróci się na pięcie i wyjdzie albo dostaniesz w twarz. Co innego jak jej powiesz w odpowiedni sposób, że ona cię pociąga, ale w tej chwili jesteś szczęśliwym singlem i nie interesują cię związki. Oczywiście wtedy też ona może powiedzieć nie czy wyjść, ale będziesz wtedy uczciwy i jasno postawisz sprawę, czego oczekujesz.

Mam nadzieję, że tych kilka „znaków ostrzegawczych” sobie przemyślisz i dobrze przyswoisz. Naturalnie warto połączyć motywacje typu „do” z „od” w każdej dziedzinie życia. Sugeruję zdecydowanie położyć nacisk na motywacje „do” Określenia typu „dążeniowiec” i unikaniowiec” są żargonowe i może nie są za bardzo poprawne w języku polskim, ale doskonale oddają pewne rodzaje zachowań i motywacji.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa