≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Odwaga I Intuicja

Intuicja i odwaga to cechy bardzo cenne i pożądane. Jedni mają ich więcej a inni mniej. Prawda jest taka, że każdy ma te cechy tylko jedni ich używają umiejętnie a drudzy nie.

Czy te cechy przydają się w uwodzeniu, relacjach męsko-damskich i seksie? Owszem nawet bardzo. A konkretnie, w jakich sytuacjach? Jest ich całkiem sporo

 

 

Zaczyna się od strachu przed podejściem do atrakcyjnej dziewczyny. Tu potrzeba jest odwaga by pokonać głupi lęk i intuicja jak się zachować by być skutecznym. Napisałem „pokonać głupi lęk”, ponieważ wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę, że dziewczyny nie gryzą, nie są agresywnie nawet jak nie akceptują jakiegoś chłopaka to nie śmieją się z niego i nie są obcesowe w jego odrzuceniu. Skąd w takim razie bierze się ten zupełnie racjonalny lęk?

 

 

Powodów jest, co najmniej kilka. Lęk w takich sytuacjach bierze się głównie z braku twojej pewności siebie, zbytnim skupianiu się na rezultatach oraz na zakładaniu z góry, że ona sobie coś złego o tobie pomyśli i na dodatek tak samo zrobią wszyscy na około. Mam ważne pytanie: czy wiesz, na 100%, że ona coś sobie złego o tobie pomyśli i cię odrzuci? Jasne, że nie. Każde podejście traktuj jak zabawę i na zasadzie „zobaczmy, co się stanie”

 

Podejrzewam, że znasz bardzo znane przysłowie”, Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije”. Oznaczono ono nie mniej ni więcej to, że zwycięzcami są wyłącznie ci, którzy podejmują ryzyko. Porażki są wpisane w każdą ludzką działalność. W absolutnie każdą. Są one po to byś się czegoś nauczył. Korygował błędy i na drugi raz robił lepiej.

 

Zdaje sobie sprawę,że niektórzy traktują zdanie, ze błędy są po to by się na nich uczyć jak wyświechtany frazes, ale tak jest naprawdę. Musisz po prostu zobaczyć różnicę miedzy wykonywaniem zadań właściwie a źle. I ją zapamiętać. A co do lęku to im częściej coś robisz tym twój lęk maleje. Po prostu umysł przyzwyczaja się do sytuacji i nie włącza już reakcji obronnych, bo przekonał się, że tak naprawdę ci nic nie grozi.

 

 

Wracając do intuicji jak masz ją na wysokim poziomie to wiesz, co mówić podczas spotkania z dziewczyną, jak zachować by zyskać jej sympatię, zainteresowanie by poczuła się przy tobie bezpieczna a potem by poczuła do ciebie pożądanie i ochotę na seks z tobą. Wszak, jeśli ci o taki finał chodzi nie możesz poprzestać na pierwszych trzech emocjach, bo zostaniesz jej kolegą może nawet przyjacielem a nie o to ci chodzi.

 

Jak nie masz aż tak dobre intuicji to do pewnego stopnia możesz ją „wytrenować”, czyli sprawić by to, co ona ci podpowiada było, co jest dla ciebie najlepsze. Jest też jedna ważna korelacja intuicji z lękiem. Lęk często tłumi intuicje. Masz dobre przeczucie, wiesz, co masz zrobić, ale się wycofujesz, bo lęk ci podpowiada różne głupie rzeczy. I tak np. widzisz na ulicy bardzo fajną dziewczynę i już chcesz do niej podejść by zagadać a tu pojawiają się myśli typu, a co będzie, gdy mnie wyśmieje? A co będzie, gdy jej się nie spodobam? A tam nie mam teraz czasu, spieszę się itd. Nie znam skuteczniejszego sposobu jak podchodzić do dziewczyn i zagadywać. Czym więcej tym lepiej.

 

Im bliżej szczęśliwego finału w łóżku tym bardziej intuicja i inne pozytywne emocje wygrywają z lękami. Dzieje się tak, dlatego, że masz dowody się jej się podobasz a poza tym jak oboje wchodzicie na coraz wyższy poziom erotycznych rozkoszy to na lęki, wątpliwości nie ma miejsca.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa