≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Promocja

Czy słyszałeś czytelniku kiedykolwiek takie określenie promocja? Na pewno tak. A czy wiesz, co ono oznacza? Nie będę się tu silił na przytaczanie definicji marketingowej, bo nie o to tutaj chodzi. W sensie potocznym promocja te szereg zabiegów marketingowo-reklamowych mających na celu wyróżnienie(zareklamowanie)produktu czy usługi danej firmy, które w efekcie dadzą tej firmie jak najwyższe dochody ze sprzedaży danych towarów czy usług.

 

 

W dzisiejszych czasach, gdy jest masa różnego rodzaju firm w przeróżnych branżach walczy o zwrócenie uwagi klienta na swoje produkty/usługi promocja jest często jednym z ważniejszych czynników, który to decyduje czy firma wygra walkę o klienta czy też nie.

 

 

A jak temat promocji ma się do relacji męsko-damskich? Naturalnie „promocje” w świecie męsko – damach relacji jak najbardziej mają swoje zastosowanie. Oczywiście przebiega to zupełnie inaczej niż w świecie biznesu, ale z pewnością promowanie się jest wręcz niezbędne by mieć szansę u płci przeciwnej. Być może skrzywisz się czytelniku na określenie „promowanie się u płci przeciwnej”? Ale pomimo swojej „obcesowatości” to określenie stety czy niestety (sprawa gustu) ma swoje jak najbardziej głębokie uzasadnienie.

 

 

Nie wierzysz? Zastanówmy się w takim razie, co robią ludzie, gdy spotkają jakąś (według ich gustu) atrakcyjną osobę płci przeciwnej. Pisze cały czas o osobach płci przeciwnej, ponieważ zjawisko promowania się” dotyczy obojga płci. Pierwsza myśl albo raczej uczucie, jaka ona jest fantastyczna. I gdy już podejmiesz decyzje, że chcesz ją poznać (zdobyć) zaczyna się twoja „promocja”

 

 

Pisząc „promocja’ mam na myśli to, że stawiasz swoje” pawie piórka” Prawdopodobnie orientujesz się, chociaż trochę, jaki wygląd i zachowanie podoba się większości kobiet. I pomimo, że do tej pory nie za bardzo zwracałeś uwagi na pewne sprawy to teraz zaczynasz to robić. Dlaczego? To proste. Nie chcesz stracić jej względów (motywacja od) a nawet mówisz i zachowujesz się tak by je zyskać(motywacja do).

 

 

Porównując to języka biznesowego, gdzie wabi się klientów, odpowiednim, ładnym opakowanie, użytecznością, unikalnymi cechami, atrakcyjna ceną, czy ograniczoną dostępnością (później już nie kupisz) ty wobec kobiet zachowujesz się nieco podobnie. Dbasz o wygląd, słownictwo, starasz się być elokwentny, dowcipny, inteligentny, chwalisz się swoimi sukcesami (nie mówisz o porażkach) itd.

 

 

I takie myślenie jak i zachowanie jest jak najbardziej jest ok. Poza tym masz w około sporo konkurencji prawda? Nie jesteś przecież jedynym mężczyzną na tej planecie. Im bardziej ona robi na tobie wrażenie tym bardziej się starasz ją przekonać do siebie. Podświadomie zdajesz sobie sprawę, że trzeba coś zrobić by zwrócić na siebie uwagę, sprawić by była tobą zaintrygowana, polubiła cię a nawet poczuła pożądanie.

 

 

Jest na to dużo sposobów byś miał szansę osiągnąć zamierzony efekt. Nie będę tutaj pisał o szczegółach. Pisałem o tym wielokrotnie w poprzednich artykułach. Przypomnę tylko, że zdecydowanie najważniejsza jest odpowiednia rozmowa, która wzbudzi w niej odpowiednie emocje. Te pożądane emocje musisz skojarzyć ze sobą. To tyle i aż tyle.

 

 

Czy ta metoda zadziała zawsze i wszędzie i z każdą dziewczyną? Naturalnie nie. Powodów jest całe mnóstwo. Jedno jest pewne jak nie zrobisz nic na 100% odniesiesz porażkę, ponieważ nie zdobędziesz jej względów. Chyba, że przez przypadek. Ale to jak gra w toto-lotka. Czy coś takiego cię interesuje?

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa