≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Rozbierz Się

Z czym skojarzył ci się czytelniku tytuł artykułu? Z medycyną? Gotowaniem? Sportem? Założę się, że nie. Niech zgadnę. Skojarzyło ci się pewnie z seksem? Bingo! Jasne, że są także inne możliwości. Wszak zdejmowanie ubranie występuje w wielu sytuacjach życiowych.

 

Zdejmujemy ubranie przed badaniem u lekarza, przed kąpielą, w czasie przebieranie się itd. Ja jednak to tylko napisałem. Jeślibym jednak to powiedziałbym do kobiety z jednoznaczną miną podprawioną erotycznym tonem to z pewnością sytuacja byłaby jasna.

 

To czy określenie rozbierz się lub jemu pokrewne skojarzyłoby cię się jednoznacznie z seksem zależałoby od kilku rzeczy. W jakim jesteś nastroju, czy miałbyś ochotę na seks czytając to zdanie, czy miałeś już wcześniej takie doświadczenia itd. Wiadomo chyba powszechnie, że nasze skojarzenia są podświadome.

 

 

Doświadczenie mówi, (jeśli takie masz), że aby seks był udany trzeba po prostu zdjąć ubranie. Wbrew pozorom nie wszędzie się tak dzieje, nie we wszystkich kulturach i nie każdej sytuacji. Znam kraje, w których seks uprawia się niekoniecznie nago oraz pewne nieco dziwne pomysły, które mówią, że seks w ubraniu też może być interesujący. Poza tym są sytuacje, gdy oboje nie macie czasu a macie ochotę na szybki numerek to wtedy całkowite zdejmowanie ubranie nie wchodzi w grę.

 

 

Są też pary, które podnieca seks w różnych dziwnych miejscach. Często niemal publicznie np. w muzeum, kinie, na dworcu itd. Tam też raczej kompletne zrzucanie ubrania jest raczej wykluczone. Pomimo tego, że takie pary podnieca myśl, że mogli być przyłapani podczas miłosnych harców to tak naprawdę tego nie chcą. Robią, więc „swoje” na wpół rozebrani.

 

 

Zdecydowana większość par w tzw. cywilizowanym świecie zdejmuje jednak ubrania przed współżyciem. Właściwie, dlaczego? Odpowiedź na to pytanie wydaje się dość prosta i oczywista. Pierwszy oczywisty powód to całując, dotykając i pieszcząc ciało zarówno „dawca” jak i „biorca” pieszczoty mają zdecydowanie większą przyjemność nago niż w ubraniu.

 

Wiadomo powszechnie, że skóra jest bardzo unerwiona i przenosząc bodźce do mózgu daje to, o co nam wszystkim chodzi. Rozkosz. Pomimo tego, że są obszary ciał nieosłonięte przez ubranie to nie są te, o które na ogół najbardziej chodzi. Najbardziej erogenne obszary zarówno u kobiety jak i mężczyzny są osłonięte ubraniami.

 

Nawet podczas gry wstępnej te nieosłonięte części ciała jak głowa, szyja, kark czy dłonie nie wystarczają dla osiągnięcia odpowiedniego stanu podniecenia. Aby je uzyskać warto mieć dostęp np. do piersi, brzucha czy pośladków.

 

Rozbieranie dla wielu par jest też źródłem podniecającego odkrywania. Pomimo, tego, że wszyscy wiemy jak zbudowany jest mężczyzna i kobieta to powolne rozbieranie partnerki wzbudza dreszcze podniecenia. Trzeba też pamiętać, że mężczyźni są wzrokowcami i widok ładnego kobiecego ciała sprawia nam z pewnością dużo przyjemności.

 

To już jest w naszych przekonaniach i odczuciach, że to, co zakryte, „tajemnicze” jest ciekawsze i bardziej ekscytujące. No, bo wyobraźmy sobie panowie, że ulice są pełne seksownych kociaków, które zamiast chodzić w bluzkach z dużymi dekoltami, miniówkach i szpileczkach na nogach chodzą po prostu nago.

 

Fajnie? No nie bardzo prawda? Gdzie tu wyzwanie, gdzie radość, odkrywania”? Jasne, że gdyby tak było od zawsze to byśmy to traktowali pewnie normalnie. Dużo racji jest w powiedzeniu, że normalne jest to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa