≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Rzucam Ci Wyzwanie

Michael Jordan uznawany za najlepszego koszykarza wszechczasów mówił taką sentencje „Po prostu zrób to” Wspaniała bardzo mądra sentencja. Podpisuje się pod nią obiema rękami.

Choć słowa z pewnością mają swoje znaczenie to ważniejsze są czyny. Nie inaczej jest w uwodzeniu. Puste deklaracje, przechwałki typu, co byś nie zrobił i co już wiesz i umiesz bez realnych czynów są nie warte funta kłaków.

Aby pomóc ci to zmienić byś nie zmarnował swoich najlepszych lat i wielu szans, które z pewnością ci się trafią rzucam ci wyzwanie byś ze słów przeszedł do czynów. Co mam konkretnie na myśli? Jeśli byłeś na dobrych szkoleniach z uwodzenia lub znasz moje materiały to z pewnością wiesz, co masz zrobić.

Rzecz w tym byś odrzucił wszelkie wymówki i lęki. Nie oczekuje od ciebie, że z poniedziałku na wtorek staniesz się Casanovą, lecz tego byś zaczął działać i krok po kroku korygując błędy posuwał się do przodu. Od czego zacząć? Od rzeczy najprostszych. Pamiętaj, że jeśli nigdy nie chodziłeś po górach to pomysł zdobycia Mont Everestu jest po prostu nierealny wręcz głupi. Dlatego też, jeśli do tej pory nie działałeś w uwodzeniu lub jesteś nieśmiały to próba zdobycia ekstra laski zaraz na początek jest skazana na porażkę

Proponuje byś zobowiązał się przed samym sobą lub jeszcze lepiej w komentarzu po tym artykułem, od kiedy zaczniesz podchodzić do kobiet i będziesz z nimi rozmawiał. Zaplanuj sobie codzienne wyjście na miasto (bez względu na okoliczności)po to by porozmawiać z pięcioma kobietami. O czym? Zacznij od pytania o cokolwiek. O drogę, o pocztę, sklep itd. Pamiętaj o dwóch rzeczach. Muszą to być pytania tzw. pytania otwarte, czyli takie na które nie da się odpowiedzieć prostym tak lub nie i o tym, ze ma to być zwykła towarzyska rozmowa.

Nie masz myśleć o uwodzeniu i żadnych konkretnych rezultatach. Po prostu oswajaj się z kobietami, rozmawiaj z nimi, obserwuj je. Pięć kobiet to dla ciebie minimum, jakie sobie masz wyznaczyć. Jak dasz radę więcej tym lepiej. Jak wrócisz do domu to w swoim osobistym zeszycie uwodziciela zapisz swoje spostrzeżenia, Co mówiłeś, jak ona reagowała, co czułeś, jakie popełniłeś błędy i tak dalej. Po co to robić? Jak nie monitorujesz tego, co robisz i nie wyciągasz wniosków to nie mowy byś robił postępy.

Tylko pamiętaj. Nie da się złapać w pułapkę lęków i wymówek. Jeszcze przed rozpoczęciem działania możesz mieć myśli typu: teraz nie mam czasu, muszę koniecznie zrobić to a to, muszę kupić specjalny zeszyt i ekstra długopis itd. Odrzuć to wszystko i zacznij działać od razu.

Każdy dzień zwłoki to budowanie coraz mocniejszego muru przeszkód, przez którego może być ci się coraz trudniej przebić. I co dasz radę?

Jeśli masz ewentualne wątpliwości to zapytam cię o coś. Czy do ciebie kiedykolwiek zagadnęła fajna dziewczyna? Czy jak porozmawialiście trochę to czy to bolało? Czy było nieprzyjemnie? Pewnie, że nie. Wierz mi, że tak samo będzie jak ty się odezwiesz pierwszy. Wszelkie obawy są wytworem twojego umysłu spowodowane brakiem obycia i nic więcej. Założę się z tobą, o co chcesz, że z czasem po takich ćwiczeniach rozmów z kobietami będzie coraz łatwiej i łatwiej. Tylko zacznij i konsekwentnie działaj.

A co potem? Potem będą następne kroki i następne. Metoda małych kroków, ale konsekwentnie jest najlepsza. Naturalnie bez przesady. Jak chcesz się czaić pół roku by wziąć od niej numer telefonu czy zaprosić na randkę to nie tedy droga. W ten sposób też budujesz swoje obawy i lęki. Poza tym często wychodzisz na niezdecydowanego a tego kobiety nie lubią. Warto byś w miarę szybko, ale z wyczuciem seksualizował interakcje. Nie możesz pozwolić sobie byś wpadł w szufladkę kolega. Jeśli twoim celem jest wspaniała przygoda i seks to wpadnięcie w szufladkę kolega to uniemożliwi. Taka jest prawda.

Jeśli podejmujesz wyzwanie to napisz w komentarzu, od kiedy zaczynasz i w skrócie, jakie miałeś efekty. To, co przyjmujesz wyzwanie by udowodnić, że umiesz nie tylko gadać i jesteś prawdziwym mężczyzną?

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa