≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Szukam Łatwej Kobiety

Łatwa kobieta

 

Z czym Ci się kojarzy określeni łatwa kobieta? Pewnie z kobietą, która lubi seks, nie kryje tego i jak ma ochotę to go po prostu uprawia. Jeśli nigdy nie miałeś seksu a bardzo go pragniesz to prawdopodobnie chciałbyś poznać taką kobietę lub nawet wiele kobiet. To dość zrozumiałe i można powiedzieć naturalne. Jednak czy na pewno o taka kobietę Ci chodzi?

Obawiam się, że taka sytuacja jest dobra tylko pozornie i na krótką chwilę. Dlaczego? Powody są dość proste. Taka łatwa kobieta niekoniecznie musi Ci się podobać, poza tym łatwa kobieta ma w społeczeństwie złą reputacje i o ile liczysz się z taką opinią to możesz zapomnieć o związku z nią. Nawet, gdy myślisz tylko o przelotnym seksie to ktokolwiek się o tym dowie i plotka się rozniesie, że byłeś z taką łatwą to obawiam się nie będziesz się tym dobrze czuł.

I powód najważniejszy. Im większy wysiłek włożony w jakąś pracę w tym większa satysfakcja. W relacjach męsko damskich ta regułą ma jak najbardziej swojej zastosowanie. Ale mnie to nie obchodzi. Ja chce seksu i już.  To, dlaczego nie korzystasz z usług agencji towarzyskich?(nie jestem absolutnie ich zwolennikiem) Za drogo? Wstydzisz się, co ludzie powiedzą? Możesz coś złapać? Masz rację. Powiem Ci coś. Nie warto. Kiedyś miałem znajomego, który jak usłyszał o tym całym uwodzeniu, o różnych sposobach, trickach to tylko się zaśmiał i powiedział, że on idzie gdzie trzeba, płaci, dostaje, co chce beż wysiłku.

 

Ja nigdy nie korzystałem z takich agencji i nie zamierzam. Dlaczego? Główny powód to lubię odczuwać satysfakcje w każdej dziedzinie życia. W seksie jak najbardziej też. Zdobyć dziewczynę która na mnie początkowo nie zwracała uwagi, a nawet była bardzo na nie to dopiero wspaniała satysfakcja. Zwłaszcza wtedy, gdy okazuje się, że jest nam obojgu wspaniale w sypialni.

 

W ogóle skąd wzięło się takie określenie „łatwa kobieta” i czy ono obowiązuje wszędzie.

To typowe stereotypowe określenie powstałe na bazie wykształconych norm społecznych, opinii i wynikłych z nich oczekiwań. Takie normy mają oczywiście dobre strony, choć oczywiście nie zawsze.

 

Uprawianie seksu (moim zdaniem) jest tak naprawdę osobistą decyzją każdego dorosłego człowieka. Z kim, kiedy, jak często i w jaki sposób. Jakimi kryteriami się kieruje w swojej decyzji to już też sprawa osobista każdego człowieka. U nas w kraju i innych państwach Europy środkowej i wschodniej gdzie są od dawna pewne określone normy moralno-religijne określenie kobieta łatwa niestety jest nadal używane.

 

Z kolei innych krajach, jak USA, kraje azjatyckie, afrykańskie to określenie nie ma aż tak negatywnego wydźwięku. Swoboda, co do decyzji o częstotliwości podejmowania kontaktów jest znacznie większa. Co naturalnie wcale nie znaczy, ze kobiety w tamtych krajach nie szanują się i idą do łóżka z każdym. Każdy z nas ma swój indywidualny gust swoje zasady, czy wartości, którymi się kieruje. I dobrze. Tak powinno być.

Jednak wartości, zasady, normy społeczne są niejako w rozumowej części mózgu. Seks jest potrzebą instynktowną ( jest przecież niezbędny do prokreacji) i niezwykle trudno w dłuższym okresie czasu tak sobie go „reglamentować” Według badań naukowych dobry seks ma mnóstwo pozytywnych aspektów korzystnych dla zdrowia. Jest to fakt niezaprzeczalny poza wszelką dyskusją. Poza tym jest niezbędny dla głębszych relacji męsko-damskich. Według szeroko zakrojonych badań szczęśliwe pożycie seksualne jest jednym z ważniejszych aspektów, które cementuje związki. I odwrotnie jego brak powoduje ,ze one wcześniej czy później często się rozpadają.

Wracając do określenia kobieta łatwa jest to moim zdaniem typowy nazwijmy to zły koniec kija. To znaczy, że według znanego powiedzenia każdy kij ma dwa końce. Normy społeczne mają jak napisałem wyżej jak najbardziej dobre strony, ale i te złe. Działają na zasadzie owczego pędu to znaczy, że wielu ludzi myśli, robi różne rzeczy bezkrytycznie. Na zasadzie jeden „baran” powiedział beee a reszta za nim to samo. Według mnie decyzje o rozpoczęciu życia seksualnego oraz jego, formie i częstotliwości każdy niech podejmuje sam.

A Ty co tym myślisz czytelniku? Czy zgadzasz się z określeniem kobieta łatwa ? Ma ono swój sens? Czy jest słuszne ?

{ 2 comments… add one }
 • Gość 26/03/2016, 07:21

  Łatwa kobieta…można dołożyć jeszcze kilka zmiennych i sytuacja się komplikuje. Spustoszenie sieje internet i pornografia, Młodzi ludzie mają wygórowane wymagania co do wyglądu kobiety i ta droga może prowadzić do łatwych kobiet…bo te w otoczeniu się nie podobają lub te co są zainteresowane nie wzbudzają emocji i na odwrót, te „ładne” nie są zainteresowane. Trzeba dyscypliny, wytrwałego budowania własnej wartości rynkowej:) a i w tej dziedzinie można osiągnąć cel. Droga na skróty jest szkodliwa, szczególnie jak się utrwali.

  Reply
  • Max 19/04/2016, 08:15

   Ten komentarz to samo sedno, dokładnie takie miałem myśli jak go przeczytałem i ten temat wart jest zgłębienia. To co pisze Gość to niezwykle skomplikowana sprawa a jednocześnie ma olbrzymi wpływ na życie. Jeśli budujemy wartość rynkową 🙂 to zazwyczaj zajmuje to czas, żeby pojawiły się przesłanki pozycji/statusu, a jest też tak, że po 20-24 roku życia u kobiet coraz większe znaczenie mają „bardziej wymierne aspekty” niż miły styl bycia/ zauroczenie itp. Więc to budowanie może być pułapką również, bo odkładanie w nieskończoność życia intymnego niesie z sobą zagrożenia…Słuszna i wartościowa postawa na początku drogi życiowej może się przerodzić w zepsucie i zgliszcza moralne, jeśli pewne potrzeby pozostają długo niezaspokojone, w oczekiwaniu na tę piękną i wspaniałą…i to tyle. Sam nie poszedłem na kompromis i jest wspaniała u mojego boku w kwestii aparycji:), co w moim przypadku pozwala również pokonywać trudniejsze momenty w życiu…

   Reply

Leave a Comment

Archiwa