≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tak. To Jest Najważniejsze!

Wielu mężczyzn zastanawia się, jakie są klucze do serc i ciał kobiecych. Jak ją zdobyć? Jak przekonać, że jestem tym, którego ona szuka? Oczywiście, że jest to możliwe, realne, lecz trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Problem z tym, ze kobiety są bardzo różne. Mają różne osobowości, nawyki, potrzeby, sytuacje rodzinne itd. Pisałem o tym w jednym z poprzednich artykułów.

Są jednak wspólne potrzeby, pragnienia dla niemal wszystkich kobiet. Jeśli jesteś ich świadom i umiesz to inteligentnie wykorzystać to w zdecydowanej większości zdobycie względów kobiety nie jest wielkim problemem. Zaciekawiłem cię czytelniku? To dobrze. Jednak muszę cię uprzedzić, że jeśli nie masz pewnych umiejętności wrodzonych, czyli nie jesteś tzw. naturalszczykiem w kontaktach kobietami to musisz się tego nauczyć.

Tak dobrze przeczytałeś, nauczyć. Wszak zdecydowanej większości umiejętności można na lepszym lub gorszym poziomie się nauczyć. Problemem jest często motywacja, czyli odpowiedni stopień emocji, pragnień zdobycia określonego celu plus właściwa odpowiedź na pytanie, dlaczego. Według moich doświadczeń bardzo wielu mężczyzn „zdobywa” kobiety niejako przez przypadek.

Ot tak po prostu, poznali się, zaczęli rozmawiać, spotykać, pojawiło się uczucie i potem jakoś poszło. Tylko problem w tym, że ten przypadek często to nie to, o co naprawdę nam chodziło prawda? Ale wszyscy tak robią możesz powiedzieć. Tak niestety to najczęściej prawda. Ja osobiście nie lubię przypadków. Wole kreować swoje życie ściśle według moich pragnień i planów.

Nie inaczej jest w kontaktach z kobietami. Ale już pewnie się nie możesz się doczekać czytelniku by poznać te uniwersalne zasady zdobywania względów kobiet. Założę się, że zaskoczę cię ich prostotą i tym, że je na pewno znasz lub o nich już na pewno słyszałeś. Ale słyszeć, czytać, uczyć się a chcieć i umieć je zastosować to dwie różne sprawy.

 

Ale do rzeczy. Pięć najważniejszych umiejętności w relacjach z kobietami to:

 

  1. Umiejętność rozmowy(głównie słuchania)

Każdy człowiek na ziemi potrzebuje uwagi, akceptacji i aprobaty. Najprostszym sposobem zaspokojenia tych potrzeb jest umiejętna rozmowa. Zasady umiejętnej rozmowy są bardzo proste. Skoncentrowanie się na rozmówcy(uwagi). Rozmawianie przede wszystkim p tym, co ją interesuje(uczucia, emocje, miłość itd.)

Zadawanie otwartych pytań, czyli takich, na które nie można odpowiedzieć tylko tak/nie.

W czasie rozmowy myśl wyłącznie, co ona mówi i jak się zachowuje a nie o tym, co było lub będzie. Wtedy zdecydowanie łatwiej ci będzie zadawać takie pytanie, które spowodują, że rozmowa będzie się wartko toczyła.. Pamiętaj tylko koniecznie by pytania umiejętnie wplatać w rozmowę a nie zadawać jedne po drugim, bo takie postępowanie może sprawić wrażenie niemiłego przesłuchania.

2.Umiejętność wpływania na emocje.

Nie jest tajemnicą, że kobiety są bardzo emocjonalne. Kochają emocje. Myślą o nich, rozmawiają i ich pragną. Najczęściej pragną oczywiście miłości, którą uważają za najpiękniejsze uczucie. Dlatego jest niezwykle ważne być umiał rozmawiać o uczucia, opisywać je, autentycznie je przeżywać całym sobą. Mówienie o uczuciach bez ich przeżywania jest po prostu mało skuteczne. Najlepiej to zrobić przez odpowiadanie historii. Obojętnie czy autentycznych czy zmyślonych. Zasada jest prosta. To, co sam przeżywasz przekazujesz rozmówcy. Rzecz tylko w tym, żeby przekazywać odpowiednie emocje w odpowiedniej kolejności. Zaczynanie od pożądania nie jest dobrym pomysłem.

  1. Umiejętność dotyku.

Tak samo jak emocje kobiety w większości lubią dotyk i seks. Rzecz w tym żeby go inicjować w odpowiedni sposób i natężeniu. Nie zaczyna się na ogół od dotyku intymnego i to publicznie. Jest bardzo mało kobiet, które to akceptują(nawet a jak się jej bardzo spodobasz)

Zaczyna się od akceptowalnego społecznie dotykania dłoni, ramienia, policzka itd. Potem można próbować przechodzić dalej. Kluczem są właśnie próby i obserwowanie reakcji. Jak się na razie posuniesz za daleko to zawsze możesz się wycofać. Nie spodziewaj się intymności jak wcześniej nie było żadnego dotyku. To się bardzo rzadko zdarza.

  1. Pewność siebie.

Ten punkt jest dla wielu najtrudniejszy. Myślisz być może sobie. Nie mam sukcesów z kobietami to jak mam być pewnym siebie? Ale to pytanie można dokładnie odwrócić. Nie masz sukcesów z kobietami, ale być może masz na innym polu. I tego się trzymaj i o nich pamiętaj. Poza tym wielu ludzi źle rozumie pewność siebie. Dla mnie oznacza bycie pewnym swoich mocnych stron i zalet i nie przejmowanie tym, czego nie wiem czy nie potrafię. Nie można być wszechwiedzącym czy umieć wszystkiego. I tego się trzymaj.

  1. Dominacja.

To jeden z najbardziej uniwersalnych magnesów na kobiety. Archetyp silnego władczego wojownika, prawdziwego silnego samca jest niesłychanie silny. Kobiety w ponad 90% uwielbiają męską dominację. Lubią, gdy mężczyzna przejmuje kontrolę umie decydować i nie waha się. Nie mogą się takiemu mężczyźnie oprzeć. Czują się przy nim bezpiecznie, a to podstawowa potrzeba kobiet.

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa