≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Za Dekolcik Pod Spódniczkę

Co ty tutaj robisz? Wstydziłbyś się marsz do dyrektora. Co ty robisz synku? To nieładnie. Tak nie wolno robić. Oba zdania dotyczą tego samego zachowania, czyli podglądania czyjegoś nagiego ciała lub jego fragmentów. Być może ty sam czytelniku byłeś w takiej sytuacji lub byłeś tego świadkiem.

 

Podglądanie w przeróżnych miejscach i sytuacjach to zachowanie stare jak świat. Jest spowodowane rożnymi motywami i na ogół jest niemile widziane. Z pewnością podglądanie w sensie chęci zobaczenia intymnych części ciała nie jest zachowanie chwalebnym. Narusza, bowiem przestrzeń osobistą (wręcz intymną) bez zgody osoby, która jest podglądana.

 

 

Nie znam statystyk na ten temat, ale można z dużą dozą pewności założyć, że to mężczyźni zdecydowanie częściej podglądają niż kobiety. Nie oznacza to jednak by nie robią to także kobiety. Tak naprawdę podglądanie może zaczynać się już w dzieciństwie. Dla dzieci to pewnie zabawa i kosztowanie „zakazanego owocu”.

 

 

Inaczej się ma sprawa u dorastającej młodzieży czy dorosłych. Oni wiedzą, po co to robią. Dlaczego właściwie ludzie podglądają innych ( w sensie seksualnym). Powodów jest, co najmniej kilka. Podglądanie służy zaspokojeniu ciekawości oraz podnieca. Wiemy wszak wszyscy, że nas interesuje (pociąga)to, co pod ubraniem a nie samo ubranie.

 

 

Jasne, że odpowiednio dobrane seksowne ubranie też wabi. W ogóle zmysły a szczególnie wzrok maja bardzo ważne znaczenie w odbierają bodźców erotycznych. Są ona zarówno wrodzone jak i wyuczone, co nie dawno odkryła nauka. Co mam na myśli? Jeśli widzisz atrakcyjna kobietę o zgrabnej figurze, wyzywająco ubranej (mini, szpilki na nogach) to, o czym myślisz?

 

 

Czy myślisz o jedzeniu? Pracy, meczu? Jasne ze nie. Myślisz i pragniesz seksu. Bierze się stad, że kobiety zarówno podświadomie ja i całkiem świadomie swoim zachowaniem prowokują do tego nas facetów. Seksowne chód z kołyszącymi biodrami, pochylanie się by lepiej obnażyć piersi czy zalotne minki właśnie temu służą.

 

 

To, że tak reagujesz na tego rodzaju kobiece zachowania masz zapisane w genach jak i wyuczone. Mam na myśli to, że jeśli z tak ubraną i zachowującą się kobietą doszło do seksu to później z automatu tak będziesz reagował. Nie znaczy oczywiście, że za każdym razie do czegoś dojdzie, ale będziesz miał pewnie na to ochotę.

 

 

Duży wpływ na chęć podglądania może mieć środowisko. U młodych chłopców przeszłych mężczyzn występują pewne pozy zachowań i podglądanie może być jednym z nich. Czy tak dany chłopak będzie zachowywał zależy od tego jak silnie ulega środowisku i jego charakteru.

 

 

Ważną sprawą w chęci podglądania jest temperament seksualny. Istotną rolę odkrywa hormon wydzielany przez mózg, czyli dopamina. Ona to generuje pokusy i obietnice. Na wielu działa to silniej niż sama nagroda. To nic innego jak mechanizm obietnicy nagrody, czyli mówiąc potocznie nie chodzi o złapanie króliczka, ale by go gonić.

 

 

A co ty czytelniku sądzisz o podglądaniu? Jest pozytywne czy nie? Czy zgadzasz się z tym, o czym pisałem w tym artykule? Napisz mi proszę w komentarzu, co o tym sądzisz.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa