≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Dlaczego ona nie chce seksu?


Seks może być dla ciebie największą przyjemnością jaką doświadczasz w życiu, ale może być równie dobrze największym rozczarowaniem.

Przeszło połowa ankietowanych kobiet przyznaje, że zdarza im się udawać orgazm, a jedna czwarta, że robi to często. 20% kobiet umiera nie zaznając nigdy uczucia orgazmu.

Większości facetom, którzy regularnie uprawiają seks, wydaje się to trudne do uwierzenia.

My jako faceci jesteśmy nauczeni tego, aby szybko zaspokoić ją i siebie.

To nie jest Twoja wina, masz to w genach, a potem nikt Cię nie nauczył co robić.

Kiedy Twój przodek żył w jaskini, w jednej ręce trzymał maczugę na wypadek ataku, a drugą trzymał swoją lubą i nerwowo rozglądając się na boki zaspokajał swoją potrzebę jak tylko szybko się da. Tak działo się przez tysiące lat i tak zostało nam w genach.

Kiedy zapytać mężczyznę, co według niego daje kobiecie największą przyjemność w seksie, odpowie moment wprowadzenia penisa do pochwy albo to, że on się w niej porusza, czy też to jak szybko to robi.

Niestety to daje przyjemność Tobie, a nie jej.

Twoje organy płciowe są na zewnątrz i ich pobudzenie jest banalne. Kobiece organy są wewnątrz i ich pobudzenie trwa przynajmniej 10-15 minut. Przeciętny mężczyzna kończy stosunek po kilku minutach, czyli kiedy ona dopiero będzie w połowie drogi do tego, żeby w ogóle być podniecona.
Jeśli nie będziesz wiedział jak doprowadzić ją do orgazmu to ona się w końcu znudzi i poszuka sobie kogoś kto jej to da.

Mężczyźni kombinują jak koń pod górkę jak dać jej orgazm, jednak nic z tego nie wychodzi. Dlatego ona, żeby skrócić jego męki- udaje orgazm.

Dzieje się tak w 75% przypadkach. Jeśli nie wierzysz, zobacz badania prof. Izdebskiego .

Ciąg dalszy artykułu tylko dla czytelników mojego newslettera.

{ 6 comments… add one }
 • schuracz 08/08/2012, 13:55

  A jak dostać ciąg dalszy ?

  Reply
  • Brunet 08/08/2012, 21:14

   Zapisz się na newsletter w prawym górnym rogu to duże żółte. Zostaw maila i dostaniesz ciąg dalszy, Nie od razu, bo tam wcześniej jest parę innych ciekawych tematów.

   Reply
 • Mąż Łukasz 21/01/2013, 19:27

  Bzdury. One nie chcą bo mają to w genach.

  Reply
 • baba 18/07/2013, 18:36

  Jestem babą i potwierdzam… co prawda nie udaję, ale lipa totalna czasami, że często wolę film obejrzeć …

  Reply
 • mila 01/11/2013, 07:03

  Potwierdzam. Gra wstępna to podnieta partnera , kilka chwil i gotowy ale gdzie jestem ja? dlaczego dla niego nie jest ważne abym miała przyjemność i jeszcze mnie pyta CZY BYŁO MI WSPANIALE, JAK JEMU! są różne temperamenty i mój partner ma anemiczny, a ja …cóż, lubię maraton..ale udaję orgazm ,bo cierpliwości nie mam, męczę się i odczuwam rosnącą irytację ,a potem zaspokajam się sam…panowie ,przestańcie myśleć o swojej dumie , a zacznijcie o swoich partnerkach, bo nie zdąrzycie nawet przymknąć za nimi drzwi…

  Reply
  • MArek 20/11/2013, 21:47

   liczy się miłość nie seks, każdy ksiądz Ci powie i dziewczyna

   Reply

Leave a Comment

Archiwa